2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DER!N

Maşallah benim fındığıma hep böyle olur inş. Ayşecim  :amin:

Ecrin hamd olsun iyi en azından şu sıra sağolasın.
Emekleme çabalarındayız bir yandan bol bol su akıtıyoruz,
bu ara tek emelim ağzını boş bırakmamak emmeyi bıraktı çünkü.
Biz böyleyiz canım.

:opucuk:

tweety0555

Alıntı yapılan: fudayl - 14 Mayıs , 2010, 13:50:05
Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Mayıs , 2010, 13:44:24
oncelıkle fudayl ın anlamaı ne merak ettım...
bızımkıde rekor kırıyor maasaallh  saat 12 de uyudu daha uyanmadı..bu dogdugundan bu yana rekor :k06:

hikmetli insan demek canım.
bizimki uyandı bu kadar işte uykumuzz :D
ya twetty şu maya işini yazsana valla sütüm azaldı gibi geliyor bana nasıl yapıyorsun devam ediyormusun hala ?
sutum azaldıkca yapıyorum azcık yas maya koparıyorum ceyrek caybardagı suda erıtıp ıcıyorum hemen ayy ılk ıcınce cok kotu oluyor yanında hemen tatlı bırsey olsun unutma...

< ESLAL >

ben geçen akşam kurusunu suda eritip içtim midem yandı cayır cayır  :k06: :k06:

) SaMiRa (

BENDE ŞİMDİ YAPTIM İNŞALLAH İYİ GELİR HEMEN ETKİSNİ GÖSTERİR.. GEÇEN GÜN Bİ SU BARDAĞINA KOYMUŞTUM AZCIK ZOR İÇTİM ÇEYREK ÇAY BARDAĞI DAHA KÖTÜ OLDU  :igrenc: ÜSTÜNE HEMEN HOŞBEŞ YEDİM GEÇTİ.. :k06:

ırmak184

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 14 Mayıs , 2010, 13:38:13
naber kızlar... :wave:

nasılsınız kendimi pek bir özlenmiş hissettim :( :(

bu pazar oğluşuma mevlüt okutcam..son sürat hazılık yapıyorumm..paşa oğlum beni üzmüyor işimi gücüümü yapuıyorum artık hatta nescafe bile içiyorum  :ehi: :ehi: doktorumuz gaz ilacımıızı değişti bu çok iyi geldi allah a şükür :amin:

gece bezini alim dedim pırtlattı korktum bezi kapattım sonra açim dedim nerden dedim valla gözüme kadar yaptı gece yatak yorgan ve banyo işiyle uğraştım :k06: :k06:

sizleri özledim ama benim pcgelmedi hala ...kendinize iyi bakın :hello:

allah kabul etsin şimdidien aysecim...

AککORTįє

zelis

iyi geceler kizlar....

Aysecim mevludunu Allah kabul etsin canim :amin:

Masallah eymen pasamizin gelisimide cok iyi , annesi ona iyi bakiyor  :icon_thumright:

Ezgicim senin kiz gibi  benikide diyete girdi iki gundur 120ml sutu 3 seferde zor bitiriyor cadi ,bizimkiler yaza fit girmek istiyorlar herhalde canim :toothy10:
selulut istemiyorlar sonra bikini yakismaz... :laughing7: :laughing7:

tweety0555

fudayl umarım sızdede ıse yarar bende bugun yapacagım tekrardan...

bızde dun gece saat 9 gıbı uyuduk bende o uyudu dıye yataga gırdım yarım saat sonra bır baktım uyandı ama ben uyuyorum:) hemen babaya verdım gerı yattım nezamn geldı bılmıyorum gece de edı uyudu her ıkı saate sabahta 7 20 de uyandı sımdı uyudu ..bızde sabah kahvaltımızı yaptık evımızı tpladık ..bugunun planında coruma gıdelım dedım fakat babamızın sınavı nezman bıter bılmıyorum...bakalım ...ya sızın planlar ne? ben cok sıkıldım ..

) SaMiRa (

bizimde maşallahımız var gece 4.30da uyandı sonra 7.30da, 8.30 uyudu az önce uyandı  :nazar: :nazar: acıktı tabi çocuk. valla biz hep evdeyiz arada avmlere gidiyoruz babamızla akşamları geç geliyor pek biryere gidemiyoruz bakalım bu hafta e yapacağız evde bende çok sıkıldım :cildir:

zelis

gunaydinn kizlar

bide bu gece cok guzel uyuduk masallah kizima nazar degmesin  :nazar: :nazar: en son gece 12 de yatti taki sabah 6 ya kadar (ilk defa ) sanirim diger konuda da yazfigi gibi buyume atagi gecirdik , cunku son bi kac gundur istahi kapanmisti ve uyumuyordu , sanirim atatgi atlattik , ama yinede hala istahi tam acik degil , insallah oda duzene girer...

bugun icin bizimde simdilik bir planimiz yok , abimiz ve babamiz hala uyuyor  :sleepy1: :sleepy1:   , biz kizimla sabah 6 da kalktik 120 ml mama icti , geri uyudu sonra 9 da tekrar uyandi , biraz pirinc unlu mama yedi bi saat kadar uyanik kaldi simdi tekrar uyuttum ...
bizdende simdilik bu kadar ..

мiŁenα.

sağolun kızlar....

nisam yer inş,bebekler hep öle..sıkma canını  :opucuk:
ecişimede maşallah emekleme çabası var he oy pamuk :nazar:

dün etli lahana dolması yedim eymen gazman gibi oldu yine,allahtan ilaç etkili

hepinizi öptüm...

serpilcim pc gelsin hemen eklicem resimleri :-*

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 15 Mayıs , 2010, 14:20:38
sağolun kızlar....

nisam yer inş,bebekler hep öle..sıkma canını  :opucuk:
ecişimede maşallah emekleme çabası var he oy pamuk :nazar:

dün etli lahana dolması yedim eymen gazman gibi oldu yine,allahtan ilaç etkili

hepinizi öptüm...

serpilcim pc gelsin hemen eklicem resimleri :-*

ok. hayatım bekliyoruz merak ediyorum paşamı :icon_thumright:

ferda2

Alıntı yapılan: tweety0555 - 15 Mayıs , 2010, 09:35:28
fudayl umarım sızdede ıse yarar bende bugun yapacagım tekrardan...

bızde dun gece saat 9 gıbı uyuduk bende o uyudu dıye yataga gırdım yarım saat sonra bır baktım uyandı ama ben uyuyorum:) hemen babaya verdım gerı yattım nezamn geldı bılmıyorum gece de edı uyudu her ıkı saate sabahta 7 20 de uyandı sımdı uyudu ..bızde sabah kahvaltımızı yaptık evımızı tpladık ..bugunun planında coruma gıdelım dedım fakat babamızın sınavı nezman bıter bılmıyorum...bakalım ...ya sızın planlar ne? ben cok sıkıldım ..
çorumdanmısın sen bizde iskilipteyiz biz bugün gittik çoruma çok güzeldi hava alış veriş yaptık malum kıyafet aldık eskilere sığmayınca

tweety0555

evet bızde dun gece 11 de geldık corumdan cok guzeldı hava bızde bakındık ama ıkı aılenınde ufak bebeklerı olunca cok detayl bakamadık ama carsıda dolanmak bıle ıyı geldı ama en buyuk hatam pısmanlıgım ıkıncı baharda koca bır ıskenderı huplettım sonrada kıyafet derdıne gırdım hıc bır kıyafet olmadı :BangHead: :BangHead:
bugunde hava üssunde ucak gosterılerı varmıs ona gıdecegız...bakalım ınsaallh mert dunkı gıbı uslu durur...

KUZEY

kızlar bebişlerinizin giysilerini ütülüyor musunuz? ben sabun tozuyla yıkıyorum bir de yumoşun bebek wernelini kullanıyorum kuruduktan sonra ütülüyordum ama artık arda kaytarıyorum :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: