2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 13 Mayıs , 2010, 11:12:45
Alıntı yapılan: KUZEY - 13 Mayıs , 2010, 11:10:54
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 13 Mayıs , 2010, 11:00:15
bende süt düğümlenmesi oldum yine  :y25: :cildir:

çok acıyo mememm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

:binkybaby: :binkybaby:
canım geçmiş olsun her gün farklı bir şey çıkıyor yaaa bitmiyor

aynen
süt düğümlenmesi nasıl oluyor ?

AککORTįє

13 Mayıs , 2010, 11:22:04 #1907 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2010, 11:32:02 __İSO 2010__
emzirme yoluyla göğüslerin yeterince boşaltılamaması

boşaltılmayınca da katılaşıyor ve sağsanda çıkmıyor gitgide dahada süt doluyor ve taş gibi oluyor

göğüs doldukçada çok sancı yapıyor.

netice itibariyle bunun çözümü o süt o memeden çıkacak

sıcak suyla kompres açıyor yavaş yavaş ve tarakla taramada masaj etkisi yapıyor geçen sefer bu şekilde yaptım

ama bu sefer yarım saattir yapmama rağmen olmadı biraz daha uğraşmam gerekecek

yine aynı göğsüm oldu of

KUZEY

canım benim kıyamam yaa uğraş bakalım biraz bir şekilde çıkacakişte offf benim de bomboş göğüsler uyutmadığı için Kuzey süt dolmuo emmiyor o yüzden mama takviyesi yapıorum :caca:

AککORTįє

düzene girse kuzey sende yeteri kadar dinlensen tekrar gelir sütün diye düşünüyoruym ben

NADİRE

BENDE DÜN DIŞARI ÇIKTIM İŞLERİMDE UZUN SÜRDÜ :) GÖĞSÜMÜN TEKİ TAŞ GİBİ OLMNUŞTU SANCIDI BİRAZ ACIDIDA :( SONRA EVE GELİNCE BİR BAKTIM SIRILSIKLAM OLMUŞUM SÜTÜM HEP AKMIŞ ÜSTÜME :( OGLUMUN RIZKI GİTTİ ÇOK ÜZÜLDÜM :(

--elif--

Alıntı yapılan: KUZEY - 13 Mayıs , 2010, 11:37:01
canım benim kıyamam yaa uğraş bakalım biraz bir şekilde çıkacakişte offf benim de bomboş göğüsler uyutmadığı için Kuzey süt dolmuo emmiyor o yüzden mama takviyesi yapıorum :caca:
cnm çok zor ya daha şimdiden ek besin vermek inş. gelir sütün  :amin: ilknurun dediği gibi dinlenince gerçekten farkediyor bide özellikle süt yapacak gıdalar tüketmeye çalış

--elif--

bide şu var süt yok diye emzirmemezlik etme bence emdikçe gelirmiş çünkü bendede oldu bir dönem hasta olmuştum ben dedim bir daha süt falan gelmez benden çok boşalmıştı ama yinede emzirdim sürekli emzirdikçe geri düzeldi  :icon_thumright:

) SaMiRa (

canım çok geçmiş olsun zor durum ama bildiğim bişey var dene istersen,lahanayı sıcak suya batır ne çok yumuşak nede çok sert olcak 5 dakka falan beklet sonra göğüslerine tut çok işe yarıyormuş,bide susam yağıyla masaj..

KUZEY

kızlar ewet haklısınız dinlenemeyince uykusuz süt de çekilio :suclu:

--elif--

Alıntı yapılan: NADİRE - 13 Mayıs , 2010, 11:41:58
BENDE DÜN DIŞARI ÇIKTIM İŞLERİMDE UZUN SÜRDÜ :) GÖĞSÜMÜN TEKİ TAŞ GİBİ OLMNUŞTU SANCIDI BİRAZ ACIDIDA :( SONRA EVE GELİNCE BİR BAKTIM SIRILSIKLAM OLMUŞUM SÜTÜM HEP AKMIŞ ÜSTÜME :( OGLUMUN RIZKI GİTTİ ÇOK ÜZÜLDÜM :(
nadirecim sağıpta gitseydin keşke

KUZEY

canım benim de eşim askerde şuanda eylülde gitti öğretmen asker okul kapanınca gelicek :y25: oğlumla bekliyoruz hamileliğimi de aylnız geçirdim
[/quote]cnm zor olmuştur senin için ya hamillelik,doğum..RABBİM hayırlısıyla bitirip gelmek nasip etsin  :amin: ama ne güzel az kalmış kurtuılmuşsunuzda neden 13 ay yapıyorki öğretmen demişsin kısa dönem yapması gerekmiyormu  :icon_scratch:
[/quote]
canım ewet zor oldu bayaaa ama mecbur öğretmen asker canım normal öğretmen gibi öğretmen eksik olan yerlere weriyorlar askerlik o şekilde oluyor sivil :icon_thumright:
[/quote]anladım cnm neyse çoğu gitmiş azı kalmış darısı başımıza  :amin:
[/quote]
amin canım siz de atlatırsınız inşallah :amin:

NADİRE

SAGINCA BAYATLIYO CANIM HEMEN BİTEREMİYOR DIŞARDA KALIYOR 25 C 'NİN ALTINDA 6 SAAT KALABİLİYOR EN FAZLA Bİ KAÇ KERE İSAL GİBİ YAPTI İÇİNCE :( BENDE ŞİMDİ ÇEKİNİYORUM :(

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 13 Mayıs , 2010, 11:49:27
canım çok geçmiş olsun zor durum ama bildiğim bişey var dene istersen,lahanayı sıcak suya batır ne çok yumuşak nede çok sert olcak 5 dakka falan beklet sonra göğüslerine tut çok işe yarıyormuş,bide susam yağıyla masaj..

sağol canım bi denim of hala açılmadı ya

) SaMiRa (

ah ahhhh geçen aya kadAR BEN de öyleydim sürekli taşıyordu çok heryerim süt oluyordu şimdi malesef :crybaby2: :(  elliyorum fos fos yumuşacık önceden dokunulmuyordu taş gibiydi sanırım azalıyor sütüm yaa.... allahım hepimize gani gani süt nasip et bebişlerimizi mamaya mecbur bırakma bol bol sütümüz olsun bebişlerimize yarasın şifa olsunnn :amin: :amin: :amin: