2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

düzen müzen yok özlemcim bunlar totolarına göre davranıyolar bizde dün gece nerdeyse hiç uyumadık  :sad1: bişeyde yemiyor  :cildir:

DER!N

Mevsimsel olabilir, aşı sonrası olabilir belki diş falan geliyordur veya hiçbir şeyi yoktur sadece büyüyordur

Tam düzene girdik diyoruz herşet altüst oluyor bir kaç gündür kızımın maşallahı var bakalım kaç gün sürecek  ::)

ve o deliksiz uyusa bile ben o kadar saçma sapan bir haldeyimki gidip gelip nefesini ateşini kontrol ediyorum

geçecek mi bu hallerim

tweety0555

evet eslal ya bızımkıde ne emıyor ne yıyor...sureklı mızıl mızl sırt ustu yatmak ıstemıyor..sureklı kucak
derın cım vallahı ne olacak sonumuz merak edıyorum

--elif--

günaydın kızlar  :sad1:
valla bizde aynı durumdayız emmiyor,uyumuyor bu gidişle toptan kafayı yiyecez bu zilliler düzelmeden  :k06:

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 12 Mayıs , 2010, 15:49:44
Alıntı yapılan: tweety0555 - 12 Mayıs , 2010, 15:45:49
ayyyy sende kucuksundur esın askere gıtmedıgıne gore...hayırlısı olsun hakkınızda...demek bebısle asker yolu gozleyeceksınız haaa... ::)
malesef cnm beklicez :crybaby2: ben 22 yaşındayım eşim 25 ama daha gitmicek ilahiyat okuyor dışardan askerlikten biraz yırtmak için  :k06: kısa dönem varya bir ümit işte
canım benim de eşim askerde şuanda eylülde gitti öğretmen asker okul kapanınca gelicek :y25: oğlumla bekliyoruz hamileliğimi de aylnız geçirdim

KUZEY

oynatmaya az kaldı doktorum nerde :cildir: kızlar Kuzey 11de uyudu we bütün gece gözleri kapalı kıpır kıpır güNdüz emmeyen çocuk gece meme ağzında geweledi durdu çok uykusuzum sabah da 6da uyandı gülüyor konuşuyor ağzımı burnumu tutuyor Allahım bir ısırıcam o yumuk ellerini görücek çıldırmak üzreyim :-ooo

--elif--

Alıntı yapılan: KUZEY - 13 Mayıs , 2010, 10:52:49
ayyyy sende kucuksundur esın askere gıtmedıgıne gore...hayırlısı olsun hakkınızda...demek bebısle asker yolu gozleyeceksınız haaa... ::)
malesef cnm beklicez :crybaby2: ben 22 yaşındayım eşim 25 ama daha gitmicek ilahiyat okuyor dışardan askerlikten biraz yırtmak için  :k06: kısa dönem varya bir ümit işte
canım benim de eşim askerde şuanda eylülde gitti öğretmen asker okul kapanınca gelicek :y25: oğlumla bekliyoruz hamileliğimi de aylnız geçirdim
cnm zor olmuştur senin için ya hamillelik,doğum..RABBİM hayırlısıyla bitirip gelmek nasip etsin  :amin: ama ne güzel az kalmış kurtuılmuşsunuzda neden 13 ay yapıyorki öğretmen demişsin kısa dönem yapması gerekmiyormu  :icon_scratch:

AککORTįє

bende süt düğümlenmesi oldum yine  :y25: :cildir:

çok acıyo mememm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

--elif--

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 13 Mayıs , 2010, 11:00:15

geçmiş olsun cnm ne kadar ağrıyacağını tahmin edebiliyorum geçenki işlemi tekrarlasaydın ozaman işe yaramıştı ya

DİLVİN

CANIMM ÇOKK GEÇMİŞŞ OLSUNNNN  :(
NİE OLUYORKU SÜREKLİ  :dontknow:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 13 Mayıs , 2010, 10:58:49
cnm zor olmuştur senin için ya hamillelik,doğum..RABBİM hayırlısıyla bitirip gelmek nasip etsin  :amin: ama ne güzel az kalmış kurtuılmuşsunuzda neden 13 ay yapıyorki öğretmen demişsin kısa dönem yapması gerekmiyormu  :icon_scratch:
canım ewet zor oldu bayaaa ama mecbur öğretmen asker canım normal öğretmen gibi öğretmen eksik olan yerlere weriyorlar askerlik o şekilde oluyor sivil :icon_thumright:

KUZEY

:binkybaby: :binkybaby:
canım geçmiş olsun her gün farklı bir şey çıkıyor yaaa bitmiyor

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 13 Mayıs , 2010, 11:04:19
bende süt düğümlenmesi oldum yine  :y25: :cildir:

çok acıyo mememm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

geçmiş olsun cnm ne kadar ağrıyacağını tahmin edebiliyorum geçenki işlemi tekrarlasaydın ozaman işe yaramıştı ya
sağol canım

yapıyorum yine ya yarım saattir. yine çok sert sıkınca gelio ve acıyo. oğlumu emzirmeye çalişiyorum ıkınıyo sıkınıyo memede sonrada ağlıyo daha açılmadı sanırım off

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 13 Mayıs , 2010, 11:07:27
bende süt düğümlenmesi oldum yine  :y25: :cildir:

çok acıyo mememm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

CANIMM ÇOKK GEÇMİŞŞ OLSUNNNN  :(
NİE OLUYORKU SÜREKLİ  :dontknow:

sağol canım ya ne bilim öffffffff taş gibi oldu

AککORTįє

Alıntı yapılan: KUZEY - 13 Mayıs , 2010, 11:10:54

:binkybaby: :binkybaby:
canım geçmiş olsun her gün farklı bir şey çıkıyor yaaa bitmiyor

aynen

--elif--

Alıntı yapılan: KUZEY - 13 Mayıs , 2010, 11:09:10
Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 13 Mayıs , 2010, 10:58:49
canım ewet zor oldu bayaaa ama mecbur öğretmen asker canım normal öğretmen gibi öğretmen eksik olan yerlere weriyorlar askerlik o şekilde oluyor sivil :icon_thumright:
anladım cnm neyse çoğu gitmiş azı kalmış darısı başımıza  :amin: