2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

NADİRE

EVET EBRARCIM ÇALIŞTIGIM İÇİN SANIRIM 2 AYDAN SONRA AZALMAYA BAŞLAMIŞTI ŞİMDİDE İYİCE AZALDI AMA YİNEDE OLDUGU KADAR VERİYORUM BALKIZ EVET BOYU 1,65 ÇOK KISA MI?  YOKSA??

NADİRE

BU ARADA BENİM MELEGİMDE AŞI OLDU GECE 3'TEN SONRA ATEŞİ VARDI AMA ÇOK HUYSUZLANMADI KORKTUM BEN :( AMA ŞÜKÜRLER OLSUN SABAHA KARŞI GEÇTİ VE HUYSUZLANMADI :) BU ARADA BU SOGUK SICAK OLAYI BEN GENELDE HİÇ İNANMAM BÖYLE ŞEYLERE AMA BANADA OLAYI BU SICAKTA ÇORAP GİYİYORUM EGER KENDİMİ SICAK TUTUYORSAM OGLUM GÜZEL EMİYOR BİRAZ SOGUK ALSAM EMERKEN SANCILANIYOR VE EMMEYİ BIKARIYORUM ÇOK DENEDİM GERÇEKTEN HER SEFERİNDE AYNI OLDU MALESEF :(

мiŁenα.

merhaba kızlar...

nasılsınız..bugün eymeni eşimle yıkadım önceden hep kayınvalidem yıkıyordu...ikimizde çok heyecan yaptık eymen hiç durmuyorki ya filenin kenarlarına yapışıyor yada yemeye çalışıyor :ehi: :ehi:

oğlumun gec euykusu düzeldi hamdolsun :amin:artık uslu bir bebek maşallah oğlşuma...inş hep böle gider ..20sinde muayşnemiz var bakalım ne diyecek dr nasıl kilomuz boyumuz.. oğlumu görenler 2 aya göre boyu uzun diyorlar dayıya çekecek sanırsam kapıdan zor girecek :ehi: :ehi:

kendinize iyi bakın allaha emanet olun :amin:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

merhaba ayşecimm senın ve çağanın adına çok sevındım

ınş hep böle uslu bebek olup anneciğini üzmezzz

nadireceğim 1,65 değil sadece 65  dir boyu kuzucuğun

benım oğluşta bu ara gece uyanmaya başladı 1 saat eğlenip benle tekrar uyuyor  :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

ayyy ya vallahı bızde gece mutlaka bazn ıkı saate bazen daha kısa aralıklarla uyanıyoruz hala cok yorgun oluyorum oyuzden o 9 da uyuyorsa 9 da yatıverıyorum gece hayatım kalmadı :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Mayıs , 2010, 13:26:29
ayyy ya vallahı bızde gece mutlaka bazn ıkı saate bazen daha kısa aralıklarla uyanıyoruz hala cok yorgun oluyorum oyuzden o 9 da uyuyorsa 9 da yatıverıyorum gece hayatım kalmadı :ehi: :ehi: :ehi:

aynen canım
sen kaçta okula gidiyorsun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: NADİRE - 11 Mayıs , 2010, 11:57:27
EVET EBRARCIM ÇALIŞTIGIM İÇİN SANIRIM 2 AYDAN SONRA AZALMAYA BAŞLAMIŞTI ŞİMDİDE İYİCE AZALDI AMA YİNEDE OLDUGU KADAR VERİYORUM BALKIZ EVET BOYU 1,65 ÇOK KISA MI?  YOKSA??

1.65 Değildir Nadire 65 cm dir.

Benim boyum 1,69  :k06:

Koca çocuk etmişsin çocuğu

DER!N

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 11 Mayıs , 2010, 13:06:50
merhaba kızlar...

nasılsınız..bugün eymeni eşimle yıkadım önceden hep kayınvalidem yıkıyordu...ikimizde çok heyecan yaptık eymen hiç durmuyorki ya filenin kenarlarına yapışıyor yada yemeye çalışıyor :ehi: :ehi:

oğlumun gec euykusu düzeldi hamdolsun :amin:artık uslu bir bebek maşallah oğlşuma...inş hep böle gider ..20sinde muayşnemiz var bakalım ne diyecek dr nasıl kilomuz boyumuz.. oğlumu görenler 2 aya göre boyu uzun diyorlar dayıya çekecek sanırsam kapıdan zor girecek :ehi: :ehi:

kendinize iyi bakın allaha emanet olun :amin:

maşallah kuzuma  :nazar:

annesi filede değilde küvetine su koyup yıkasanız daha çok sever suyu hem üşümez aklında olsun.

DİLVİN

benle aynı boydaymışşşş yawluuu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen oturduyormusun gülfercım

ben hala oturmuyorum kaburgası batar die

DER!N

oturmaması için elimden geleni yapıyorum ama nafile  :(

çok direniyorsa bırak otursun dedi doktorum ama kıyamıyorum

DİLVİN

benımkıde kalkmak için dırenıyor

başını çok kaldırıyor

bide öle dönmüyor benımkı

nolmalde dönmesi lazım dımı

tweety0555

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 11 Mayıs , 2010, 13:30:11
Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Mayıs , 2010, 13:26:29

aynen canım
sen kaçta okula gidiyorsun

vallahı ben artık delı raporlu bır ortmenım :toothy10: :toothy10:saka bır yana dogum snrası depresyon dıye 45 gun heyet aldım semnerlerde gıdecegım okula:)mudurum basla dedı ama kıyamadım mertoma

unicornn

4.aydaki aşı zor geçiyo kızlar maalesef biz de ateşlendk :(   :'(

sağlık ocağından aradlar şimdi 2. topuk kanını almmız gerekiyo diye aldıran var mı ???

DİLVİN

Alıntı yapılan: unicornn - 11 Mayıs , 2010, 14:23:40
4.aydaki aşı zor geçiyo kızlar maalesef biz de ateşlendk :(   :'(

sağlık ocağından aradlar şimdi 2. topuk kanını almmız gerekiyo diye aldıran var mı ???

BİZ ALDIRMADIK CANIMM

AHHHHHHH KEŞKE ÖLE RAPOR ALIP İŞE GİTMEMEK BİZDEDE OLSAAA  :-\

tweety0555

aaaa kesın bır yanlıslık yapmıslardır sen ardını bırakma bence cunkı ıkıncı kez kan alma dıye bırsey yok dıye bılıyorum...dur ben bır hemsıremızı arım bekle...