2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ferda2 - 09 Mayıs , 2010, 09:50:56
arkadaşlar hepinizin anneler gününü kutluyorum bebeklerinzi saglıkla büyütün inşllh  :flowers: :flowers:rabbim bebeişlerimizin ağzından anne anneler günün kutlu olsun demeyi nasipetsin bizlere onların acılarını göstermesin çünkü bir annenim canını evladının acıttığı gibi hiç bir şey acıtmıyor  yakmıyor allahım her daim onlarla beraber olsun onların yüzünü hep güldürsün hepiinizi öpüyorum

CANIMM SENİNDE ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN  :flowers:

TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM RABBİM BİZİ ANNESİZ EVLATLARIMIZI BİZSİZ BIRAKMASIN RABBİM HEPİMİZİ KORUSUN  :amin: :amin:

yavrum kucağımda yaşadığım ilk anneler günüm o kadar güzel ve duyguluki eşim bana hediye almış bende prensesime aldım bu mütiş duyguyu bana yaşattığı için bebeğim,meleğim,iyiki varsın annemmm seni yaradan kurban olurum bal kızım benim  :y25: :opucuk: :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: unicornn - 08 Mayıs , 2010, 21:55:12
meyve suyunu elma armut yada havuç u rendeleyip suyunu ver dedi
ben sütlü prinçli ülker hero baby die bişi aldm
süt koyma dedi inek sütünü önemiorum dedi!
sen emmek artı pirinç unu muhallebi olarak mı başladın hala öle devam ediosun geçen ay kaç gr almıştı eciş hatırlyomusn

hayır tatlım

emmek + mama takviyesi

İlk başlarda ben de elma havuç falan armut rendeleyip suyunu veriyordum sonra posasını da vermeye başladım.
Pirinçli sütlü değil benim kullandığım sadesi, ama dediğim gibi zaten yemiyor.
Un çorbasını daha çok sevdi ama size henüz erken.

Ülkerin hero baby bebe bisküvisi, ilkin 4 taneyle başladım 4 büsküvi + pastörize günlük süt.
Her gün 1 tane arttırdım şuan 10 bisküvi + sevdiği şeyleri de katıyorum devam maması, peynir, tereyağ vs.
6 gibi emziriyorum, 8-8:30 gibi veriyorum bisküviyi.
Ama Selcan size erken 4.aydan itibaren veriliyor bisküvi.

Demet_dk

ARALIK - OCAK - ŞUBAT - MART ANNELERİ  :director:

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNNNNNN  :flowers:

balkız87

kızlar hepimizin anneler günü kutlu olsun :flowers:.. bu bizim ilk anneler günümüz:) biz lc waikikiden anne kız tişörtü aldık giydik bugün çok cici olduk.. bebeklerimizinm resimlerini falan yüklediğimiz bi topic war mı? çekilip koyalım kendimizi we cicoşlarımızı :love7:

balkız87

kızlar sütün bol olması için zaten hepiniz araştrmalar yapmışsınız ama bol olması kadar kaliteli olmasıda öenmli buda süt we süt ürünleri ile sağlanıyor sütürünleri sütü kaliteli yapıyor bebek besleniyor.. ballı ılık süt, incir kayısı , dere otu, hoşaf benim göğüslerimi taşıranlar... birde her sabah aç karnına 2 kaşık keçi boynuzu pekmezi yiorum.. muhallebili tatlılar we dondurmada işe yarıyor bilginize..

Demet_dk

Alıntı yapılan: balkız87 - 09 Mayıs , 2010, 11:26:00
kızlar hepimizin anneler günü kutlu olsun :flowers:.. bu bizim ilk anneler günümüz:) biz lc waikikiden anne kız tişörtü aldık giydik bugün çok cici olduk.. bebeklerimizinm resimlerini falan yüklediğimiz bi topic war mı? çekilip koyalım kendimizi we cicoşlarımızı :love7:

bebeğimonline bebeklerine koyabilirsin resimlerinizi

мiŁenα.

MERHABA KIZLAR..HEPİNİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. :flowers:

Bugün benim ilk anneler günüm..sabahtan beri oğlum kucagımda ağlıyorum artık ANNEYİM...ne güzelmiş anneler günümün kutlanması :D babamız oğlum adaına hediye almış ayrietten kendide almış .güzel bir gündü....

hepinizi öptüm  :-*

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

sağolun kızlar hepimizin anneler günü kutlu olsun  :flowers: bu yıl ilk defa bu duyguyu da yaşadık geçen yıl gün sayıyorduk ;)

balkız87

:muzz:kocişim saolsun beni unutmamış bilezik almış bana , kızınada künye almış adını yazdırmış iç taraınada kendi adını kondurmuş gıcıkkkkk :y25: baba kız aşk yaşıolarmış karışmicakmışım :BangHead: annemide unutmamış onada güzel inci taşlı bir kolye almış ( annemle konuşmamasına rağmen) bende onun ailesiyle konuşmuyorum ama buı kadar jeste karşılık arasammı diyede düşünmüyo değilim:( onlar için değil sırf kocim mutlu olsun die :aferin:

KUZEY

Alıntı yapılan: balkız87 - 09 Mayıs , 2010, 20:02:59
:muzz:kocişim saolsun beni unutmamış bilezik almış bana , kızınada künye almış adını yazdırmış iç taraınada kendi adını kondurmuş gıcıkkkkk :y25: baba kız aşk yaşıolarmış karışmicakmışım :BangHead: annemide unutmamış onada güzel inci taşlı bir kolye almış ( annemle konuşmamasına rağmen) bende onun ailesiyle konuşmuyorum ama buı kadar jeste karşılık arasammı diyede düşünmüyo değilim:( onlar için değil sırf kocim mutlu olsun die :aferin:
tatlım bence ara sonuçta büyük onlar ve arada kocan war bak o sana jest yamış ne güzel her şeye rağmen :icon_thumright:

AککORTįє

HERKESİN ANNELER GÜNÜ TEKRARDAN KUTLU OLSUN  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

İLK ANNELER GÜNÜMÜZ  :nazar:

RABBİM ONLARIN ACISINI DA YOKLUĞUNUDA GÖSTERMESİN   :amin: :amin: :amin:

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 09 Mayıs , 2010, 23:11:45
HERKESİN ANNELER GÜNÜ TEKRARDAN KUTLU OLSUN  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

İLK ANNELER GÜNÜMÜZ  :nazar:

RABBİM ONLARIN ACISINI DA YOKLUĞUNUDA GÖSTERMESİN   :amin: :amin: :amin:

sağol canım senin de anneler günün kutlu olsun amin amin

NADİRE

ARKADAŞLAR BEBEKLERİNİZ KAÇ AYLIKKEN 200 G ALDII ;(

AککORTįє

canım bebeklerin 2/5 aya kadar 1 haftda alması gereken kilo 200gr.dır .

NADİRE

HMM YANİ BİR AYDA 800 GR BENİM BEBİŞİM İLK AY 1300 İKİNCİ AY 1100 3. AYDA 600 G ALDI BOYU ÇOK UZUYOR BUGÜN KONTROLÜMÜZDE VAR BAKALIM NASIL DURUMU :) BENİMDE BEBİŞİM 4 AYLIK OLDU BUGUN YAKLIŞIK BİR AYDIR GÜNDE 2 KERE EMİYOR DİGER ÖGÜNLER APTAMİL 1 BENDE 2 GÜNDÜR BAŞLADIM 2 TATLI KAŞIGI PRİNÇ UNU VERDİM DÜN PARMAGIMLA ÇOK AZ YUMURTA SARISI ÇOK İYİ PİŞMİŞ BUGUNDE BİSKÜVİ VERİCEM :)