2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

balkız87

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 27 Nisan , 2010, 16:37:28
sivaslımm ben buldumm CEZARETTE  :basardim:  :basardim:

bu ilaç türkiyede yokmuş kızlar? elde eden war mı?

--elif--

Alıntı yapılan: balkız87 - 08 Mayıs , 2010, 12:37:18
Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 27 Nisan , 2010, 16:37:28
sivaslımm ben buldumm CEZARETTE  :basardim:  :basardim:

bu ilaç türkiyede yokmuş kızlar? elde eden war mı?
balkız o ilacı yurtdışında oturan arkadaşlar söylemişti zaten sanırım yok burda

balkız87

geçmişe gideyim dedim oku oku bitiremedim
eslal bebeğin diş çıkarmış çok şaşırdım demek bu kadr küçük çıkarıyolar bn 7.aydan sonra diye biliyordum hayırlı olsun..
birde kayın pederi wefat eden bi arkadaş başı sağolsun..

tweety0555

balkız mumkun degıl daha tam duzene gırmezkı hemen ılk adetten sonra hemen aynı gunlerde adet olman mumkun degıl...

selcan cım benım adım ozlem...ıngılızce ogretemnıyım amasya merzıfonda ama samsun luyum...

unıcorn benım ıkı cocugum var ama dıgerı 6 yasında ve anaokuluna gıdıyor sabah 7 30 da gıdıyor 5 te gelıyor ...evdede olsa bana hıc bır sıkıntısı yok cunkı allaha sukur benım cocuklafım sakın oluyorlar yıgıt wc dahıl bana hıc bır yuku yok adece camasırlarını yıkayıp utuluyorum o kadar haaa bırde olmayacak sorularına cevap verıyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10:
mertte arabam var ıstegım yere kolay gıdıyorum ama yıgıtte arabamda yoktu bır kucagımda cocuk omzumda cantası elımde arabası cooook mınıbuse bındım..her kocaya kızısta kendımı sokaga atıyordum mınıcık bebekle :k06: :k06: :k06:
sımdı daha rahatım:)yıgıt e hamısken ev sahıbı olduk mert e hamısken ıkıncı arabamızı aldık allaha sukur bebekler bıze ugurlu gelıyor....

kızlarrr esım tayın ıstemek ıstıyor ve benım memleketıme yanı samsun a ...ama ben cekınıyorum aılesınden uzaklasmak laf soz olur dıye ..oda sacmalama dıyor..daha oncekı senelrde ızmır ıstıyordu bu sene samsun dıyor nasıp bakalım..ama ben zor olur dıye dusnuyorum...

bu arada ben mert ın elıne cıngırak fılan verıyorum ama sureklı ellerı agıznda tabııkı oyuncaklarıda elıne sokuyor...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

balkiz yok muymus o ilacdan trde ???
bende zelis arkadasimizdan duydum kendisi hollandada yasiyor ben aslinda türkiyede kalyiorum ama suan dogum icin ailemin ynaina almanyaya geldim burdan alim ben o zaman o ilacdan eger trde yoksa depoyu doldurmak lazim  :k06: :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: balkız87 - 08 Mayıs , 2010, 13:19:33
geçmişe gideyim dedim oku oku bitiremedim
eslal bebeğin diş çıkarmış çok şaşırdım demek bu kadr küçük çıkarıyolar bn 7.aydan sonra diye biliyordum hayırlı olsun..
birde kayın pederi wefat eden bi arkadaş başı sağolsun..

:nazar: :nazar: sağol canım normalde 6-7. aylrda çıkıyor anormal olan bizimki  :D

AککORTįє

ezgi sen aşıdan önce şurup mu verdin yoksa fitil mi? aşıdan önce mi sonra mı ? valla kararsız kaldım fitil var evde

şurupla aynı etkide değil mi?

balkız87

hayır ilaç türkiyede yokmuş... bnce sen ordan stok yap:)

< ESLAL >

ben şurup verdim ilknurcum gitmeden önce aslında aynı ama fitili 1 kez verebiliyorsun şurubu 3 kez bu nedenle şurup verdim ben ama o gün ateşlendik biliyosun 3 kez calpol verdim sabaha karşı iice artıncada fitil verdim

AککORTįє

ben geçen aşıda eve geldikten sonra fitil verdim yarım. ne ateşlenme ne huzursuzluk olmadı  :nazar:

şimdi napsam karar veremedim

< ESLAL >

bu ayki aşılar huzursuz ediyor die biliyorum gelince ver zaten ağrı yapsada hemen başlamaz die düşünüyorum ama ver mutlaka ateşi olmasada ağrı yapar

zelis

selam kizlar .

bende ilk asida kizima hemen fitil vermemistim , baktim biraz huzursuz yarim fitil verdim ondan sonrada huysuzlanmamisti ...

ikinic asimizda 27 mayista insallah .... bakalim o nasil olacak , 26 mayistada oglumun son asisi ( 9 yas) ,

Birde kizlar aklima bi sey takildi , ben dogumdan sonra su hap kullanma olayini pek basaramadim , unutuyorum hep :icon_scratch:  iki gun unuttum hemen hasta oldum , zaten bizim salak doktor bana bsaka dogum kontrol hapi yazmi  :cussing: benim istedigimi yazmamis , sonra ben emziriyorum sutum azalirmi dedim , bi ii gun azalir sonra yine duzene girer dedi, ama nerdeyse sutum bitme derecesine geldi   :cussing: simdi hastaligim bitsin baska yontemleri degerlendirmeye alacamda kararsizim  ???
3 aylik igne var birde kolun derisi altia yerlestirilen cubuklar var oda 3 senelik koruma sagliyor ikisi hakkinda herhangi bi tecrubesi olan varmi ???

yada bilgisi olan varsa paylasirsa cok sevinirim  :flowers:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: zelis - 08 Mayıs , 2010, 18:52:00
selam kizlar .

bende ilk asida kizima hemen fitil vermemistim , baktim biraz huzursuz yarim fitil verdim ondan sonrada huysuzlanmamisti ...

ikinic asimizda 27 mayista insallah .... bakalim o nasil olacak , 26 mayistada oglumun son asisi ( 9 yas) ,

Birde kizlar aklima bi sey takildi , ben dogumdan sonra su hap kullanma olayini pek basaramadim , unutuyorum hep :icon_scratch:  iki gun unuttum hemen hasta oldum , zaten bizim salak doktor bana bsaka dogum kontrol hapi yazmi  :cussing: benim istedigimi yazmamis , sonra ben emziriyorum sutum azalirmi dedim , bi ii gun azalir sonra yine duzene girer dedi, ama nerdeyse sutum bitme derecesine geldi   :cussing: simdi hastaligim bitsin baska yontemleri degerlendirmeye alacamda kararsizim  ???
3 aylik igne var birde kolun derisi altia yerlestirilen cubuklar var oda 3 senelik koruma sagliyor ikisi hakkinda herhangi bi tecrubesi olan varmi ???

ay cnm eger sütü kesioyrsa o hap ben kullanmam o zaman onu ...ay simdiden sknti oldu bu korunma isi ya hemen cocuk istemiyorum korkuyorum kazayla hamis kalirim diye  :honk:

zelis

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 08 Mayıs , 2010, 19:45:58
Alıntı yapılan: zelis - 08 Mayıs , 2010, 18:52:00
selam kizlar .

ay cnm eger sütü kesioyrsa o hap ben kullanmam o zaman onu ...ay simdiden sknti oldu bu korunma isi ya hemen cocuk istemiyorum korkuyorum kazayla hamis kalirim diye  :honk:
yok canim bizim gerizekali doktor bana bsaka hap yazmisda o yuzden kesildi sutum , artik pahalimidir nedir niye yazmadiysa , randevu aldim ayin 28 ine verdi tekarar soracam , kafasina atacam hapi dokotun .. :caca: :caca:

zelis

zaten bende co kullanmadim , toplam 10 tane kullandim baktim sutum iyicene kesiliyor hemen biraktim , ben hapin disina bakmadim cunku ici ambalaji farkli olup icerigi ayni olabiliyor bazi haplarin oyle sandim 10 tane kullandim , sonra sordum ki baska hapmis  :cussing: keske bastan sorsaymisim bu hap benim soyledigim hapmi diye ne bilim iste ., salak kafam  :BangHead: :BangHead: