2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

YA KIZLAR BİŞİ SORCAM

ÇAĞLAR SESE ALIŞIK AMA ANİ SES DUYDUĞUNDA FENA HALDE ZIPLIYOR

ÇOK ŞİDDETLİ SESLERDE AĞLIYOR BİLE

UYURKEN YADA EMZIRIRKEN ÖKSÜRÜKTEN BİLE ZIPLIYOR

BİLGİ İSTİYORUMMMMM  :director: :director: :director:

OĞLUM NEDEN BÖLE YAPIYOR  ???

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

bırcok bebek zaten yapar emzırırkenkı seslere daha cok urke bebekler mertte oyle...dıger zmanda cok dıkkat etmedım acıkcası enselenme canım..

unıcorn harıkasın bosverrr gez kıs gez alıssın bebeler gezmeye..benım arkıdısler kendın gıbı gezgıc yaptın cocugu dıyorlar :toothy10: :toothy10:

gülay t.

Selcancım benim kızım da öyle sanırım bu normal genelde sessiz ve az sayıda insanın olduğu yerde yaşadıkları için ani gürültülerde kalabalık  ve yüksek insan seslerinde ürküyorlar gariplerim. Hepsi böyle midir bilmiyorum ama bizimkiler ürkek biraz sanırım.

çağınım

sessizliğe alışkın olan bebekler o tepkiyi gösteriyo evi kalabalık değilse alışken değil sese normal yani büyüdükçe düzelir benim oğlum hala çığlık atmaya hevesli dün parkta bi bebek vardı 14 aylık kıza bi çığlık attı kız ağlamaya başladı demekki oda alışkın değil benimki çok seviyo çığlık atıp korkutmayı  :ehi:

unicornn

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Mayıs , 2010, 13:07:53
bırcok bebek zaten yapar emzırırkenkı seslere daha cok urke bebekler mertte oyle...dıger zmanda cok dıkkat etmedım acıkcası enselenme canım..

unıcorn harıkasın bosverrr gez kıs gez alıssın bebeler gezmeye..benım arkıdısler kendın gıbı gezgıc yaptın cocugu dıyorlar :toothy10: :toothy10:

:ehi: benm kız da mağazanın sesi muziği ışılarnda tıstı galba zaten bi de yabancılama olayı :(((
ben evde yalnızım ya alışsn die devamlı çkarmaya çalışıorum insanları yabancılıyo

unicornn

tweety sen 2 çocukla nası geziosun ...  :cildir:
bizim yaşadığımız tarzda olay! lar yaşadınız mı
ısrarla gezdirmeliyim sizce ben de babası da gezmeciyizdir vesselam !!!  :toothy10:   :toothy10:  :k06:

KUZEY

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 07 Mayıs , 2010, 13:02:04
YA KIZLAR BİŞİ SORCAM

canım Kuzey de fıs desen ağlıyor :k06: sokakta korna çalıo ağlıyor insanlar sewio ağlıo sürekli tetikte korkmak için bahane arıyor sanki emzirirken öksürmeyim hapşurmayım diye boğulcam bir gün :cildir:

DİLVİN

sağolun kızlarrrr  :opucuk:
demekkı genelı öle tırsakkk  :laughing7:
bende öksüremıyorum valla serpilcim  :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: ödlek bunlar yaa bir de erkek olacaklar :tongue3:

DİLVİN

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bıde benımkı çok mazlum duruyor serpilcim

senınkıde ölemı

çok sessizzz yavrumm

KUZEY

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 07 Mayıs , 2010, 15:58:22
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bıde benımkı çok mazlum duruyor serpilcim

senınkıde ölemı

çok sessizzz yavrumm

yok canım benimki kıpır kıpır yerinde duramıyor gündüz hiç uyku yok etrafı inceliyor her yapılan harekete tepki weriyor büyümüş de küçülmüş sanki ::) 

NADİRE

arkadaşlar yazınıza resim nasıl eklediniz :( ben bebişimin resmini ekliyemedimm  :aferin: :y25:

KUZEY

canım profilden kimlik bilgisine giriyorsun imza bölümüne fotoğraf ekliyorsun :icon_thumright:

AککORTįє

Alıntı yapılan: KUZEY - 07 Mayıs , 2010, 15:18:39
Alıntı yapılan: ((selCan)) - 07 Mayıs , 2010, 13:02:04
YA KIZLAR BİŞİ SORCAM

canım Kuzey de fıs desen ağlıyor :k06: sokakta korna çalıo ağlıyor insanlar sewio ağlıo sürekli tetikte korkmak için bahane arıyor sanki emzirirken öksürmeyim hapşurmayım diye boğulcam bir gün :cildir:

:ehi: :ehi: :ehi: aynen

NADİRE

olmuyo kopyalayıp yapıştır yapamıyorum sadece yazı karakteri alıyo siz nasıl eklediniz ???