2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

uyudu bizimki gidimde yemeğimi yapim uyumuşken . bal ball nası güzel uyuyor eşşekkk  :D

< ESLAL >

hadi kolay gelsin çiçem  :-*

iyi uykular pamuk oğlum bal dudişlim benim uyanınca bizim için mıncır annesi paşamı  :opucuk:

DİLVİN

OFF YA DAHA İŞTEN ÇIKMADIMMMM

NE MALL DURUM YAAAA

GICIKK OLDUMM HAAA

İŞTE BİTTİİ ŞU SERVİSTE Bİ GELSEYDIIIII
:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

HEM BUGÜN ÇALIŞMAMI OLUR YAAAA

:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ilknrcum pasam büyüyor ya ondan gündüzleri uyuymuyordur ilgi oyun istiyordur kesin ....yerim ben onu  :-* :-*

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 01 Mayıs , 2010, 15:29:28
hadi kolay gelsin çiçem  :-*

iyi uykular pamuk oğlum bal dudişlim benim uyanınca bizim için mıncır annesi paşamı  :opucuk:

olur teyzesi büyük zevkle her tarafını hemide  :k06:

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 01 Mayıs , 2010, 16:16:16
ilknrcum pasam büyüyor ya ondan gündüzleri uyuymuyordur ilgi oyun istiyordur kesin ....yerim ben onu  :-* :-*

öle canım annemde aynısı söyledi bugün ; aman hastalanmasınlarda :amin: [/b]

мiŁenα.

ilknur sanki eymeni tarif ettin ...2 gündür böyleuyumuyor sabahtan bu saate 1 saat uyumamıştır...aglıyor memede dururyor ama oynuyor ucuyla emmiyor...kucagımda duruyor sadece :-\ :-\

misafirlerlede ilgilenemedim :-\ :-\ hiç durmadı :-\

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

kalabalığı yadırgamıştır ayşecim hilalde öyle yapardı isafir geldiğinde  :-\

hilal uyuyo ama hiç dalmıyor sürekli pış pışlayıp yada memede tutup 1-2 saat uyutuyorum uyanıyo 1 saat oynuyo yine mıyışıyo bütün gün uyku modunda bu normalmi sizce  ???

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 01 Mayıs , 2010, 20:14:57
kalabalığı yadırgamıştır ayşecim hilalde öyle yapardı isafir geldiğinde  :-\

hilal uyuyo ama hiç dalmıyor sürekli pış pışlayıp yada memede tutup 1-2 saat uyutuyorum uyanıyo 1 saat oynuyo yine mıyışıyo bütün gün uyku modunda bu normalmi sizce  ???

normalll  :laughing7: :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

iyi bare hadi 5-10 dk da uyanınca tamam uykusunu almıyor diyorum ama dediğim gibi 1-2 saat uyuduundada böyle  :-\

hatta geçen hafta kayınvaldemler vardı dedesi dio çocuğu hep uyutuyosunuz sevmim diemi yapıyosunuz dio  :honk:

DİLVİN

bebekler uyuyurak büyürmüşşş

öle diylerrr  :ehi: :ehi: :ehi:

ben bugün yıne tek başıma oğluşumu yıkadımmmm

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

KUZEY

Alıntı yapılan: ღ°AyŞe.♥. - 01 Mayıs , 2010, 19:16:42
ilknur sanki eymeni tarif ettin ...2 gündür böyleuyumuyor sabahtan bu saate 1 saat uyumamıştır...aglıyor memede dururyor ama oynuyor ucuyla emmiyor...kucagımda duruyor sadece :-\ :-\

misafirlerlede ilgilenemedim :-\ :-\ hiç durmadı :-\

Ayşecim aynı dertten gidiyoruz Kuzey de hiç uyumadı sabahtan beri
şimdi uyuttum kollarım koptu hep kucakta :cildir:

< ESLAL >

GÜLFERRR YARDIM  :y25: GÖĞÜSLERİM ÇOKK KÖTÜ OLDU CANIM SANIRIM HİLALİN AĞZINDAN OLDU SENDE YAŞAMIŞMIYDIN BÖYLE Bİ SORUN ANAM BEN İLK EMZİRMEDE BİLE BÖYLE ACI ÇEKMEMİŞTİM  :honk:

DER!N

Anlamadımki Ezocan göğüslerin pamukçuk mu oldu eski mesajları okumadım direkt bu mesajdan da bu kadar anladım.

Pamukçuksa sızlatır karbonatla sil canım o solüsyondan da sürebilirsin ;)

Ben de olmadı Rabbim şifa versin.

Yanlış anlamışsam düzelt tam anlayamadım çünkü.

DER!N

Ya ecişinki çok kötüydü dudakları bembeyazdı ememiyordu ki ondan sanırım bende olmadı

< ESLAL >

canım hilalin ağzıda öyle dudakları,dili bembeyaz  :y25: ama hilal uyurken emiyor ve dediğin gibi çok sızlıyor göğüslerim uçları pıtır pıtır beyaz oldu  :honk:

hilal şu 10 gündür uyanıkken beni emmek istemiyor uyutup öyle emziriyorum  :crybaby2: