2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 27 Nisan , 2010, 18:47:44
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 27 Nisan , 2010, 16:43:59
:k06: :k06: tekrar tsk canoo :opucuk: :opucuk:

dogurmadan bunlari düsünmeye basladim simdide  :k06: :k06:
şimdiden alıp stokmu yapacksın yoksa  :k06:

vallah aklimdan gecmedi degil :k06: :k06: :k06:

aman herseyi biz düsünüyoruz ya offf

ferda2

selam kızlar doktora gittik ailecek büyük 2 gün de iyileşir diyor küçük için 1 haftası var dedi ilaç yazdı calpol serim fizyon verdi bir tane daha verdi ismini unuttum onları kullanıyoruz teşekkürederiz ama ben daha muayena olamadım kızlardan sıra gelmiyor elini emmesine sorun yok 7 ayındada elini emerse sorun olur dedi yani daha 3 ayımız var benimkisi ya unutur ya da daha çok emer hayırlısı artık benim kafama şu araba koltukları takıldı 2 kızıma da almam gerekli haydi aldk ben iki koltuk arasında sıkışır kalırım ya biri sağımda biri solumda nasıl giderim kayseriden istanbula :caca:

DİLVİN

geçmiş olsun ferdacımmm

canlarımmmmmmmmmm
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ღ°AyŞe.♥. - 27 Nisan , 2010, 18:14:03
offf buda bir dert hangisi iyi ne şekilde koruncaksın düşün dur :suclu:

valla hee ödüm kopuyor kazara bişey olcak die bugün adet günüm gerildim iice ya olmazsa korkusundan  :honk:

balkız87

bende korunmuyorum spiral taktırmayı düşünüyorum bugün başka bir sitedki grubumuzdan arkadaş implant yaptırmış deri altına yerleştirilen bişiy... we süper yan etkisizmiş.. ama biraz tuzlu 560tlye yaptırmış arkadaş..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Nisan , 2010, 14:19:49

valla hee ödüm kopuyor kazara bişey olcak die bugün adet günüm gerildim iice ya olmazsa korkusundan  :honk:

inanirim cnm ...

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Nisan , 2010, 14:19:49

ezgicimm ben daha hiç olmadım
kesin hamileyimm ben :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

yok selcancım hiç olmaman normal ama ben doğumdan buyana oluyorum hiç ara vermedi sağ olsun bu saat oldu daha gelen giden yok ağrım var ama henüz gelmedi kendileri  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Nisan , 2010, 22:04:51
yok selcancım hiç olmaman normal ama ben doğumdan buyana oluyorum hiç ara vermedi sağ olsun bu saat oldu daha gelen giden yok ağrım var ama henüz gelmedi kendileri  :k06:

benımkıde kırkımı bile beklemedı
ilk 20 gün oldu ondan sonra hiççççç olmadı
ben hasta olmayı ösledımmm  :suclu: :suclu:

unicornn

Alıntı yapılan: ferda2 - 27 Nisan , 2010, 22:26:18
selam kızlar doktora gittik ailecek büyük 2 gün de iyileşir diyor küçük için 1 haftası var dedi ilaç yazdı calpol serim fizyon verdi bir tane daha verdi ismini unuttum onları kullanıyoruz teşekkürederiz ama ben daha muayena olamadım kızlardan sıra gelmiyor elini emmesine sorun yok 7 ayındada elini emerse sorun olur dedi yani daha 3 ayımız var benimkisi ya unutur ya da daha çok emer hayırlısı artık benim kafama şu araba koltukları takıldı 2 kızıma da almam gerekli haydi aldk ben iki koltuk arasında sıkışır kalırım ya biri sağımda biri solumda nasıl giderim kayseriden istanbula :caca:

geçmiş olsun ferdacım
sen kızzların arasında tost olacaksın  :binkybaby:  :dontknow: sıkıştıcaklar seni hahahahahaaaaaa

мiŁenα.

kızlar acil cvp istiyorum yarın kırkımız çıkıyor ...

anlatırmısınız bebek nasıl kırklanıyor :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

--elif--

cnm herkesin kırk çıkarması aynı değildir sanırım ben farklı şeyler çok duymuştum benim bildiğim kadarıyla ev baştan aşağı temizlenir herşey yıkanır,bebek yıkanır yıkanırken kafasına tarak koymuşlardı 3 defa su döküp tarağı düşürmüşlerdi  :ehi:  :ehi: çok saçma ya çok gülmüştüm bide kırk kırk diyolar onu yaparken ben sadece seyrettim ve güldüm o an şu büyüklerde çok bilmiş oluyo canım  :k06:  bide sen yıkanıyosun bukadar cnm benim bildiğim ama herkes farklı yapıyor bence

) SaMiRa (

bizde yaptık ne gerek varsa artık annem kırılmasın diee işte öyle birşey yok canım işte herkes değişik yapıyor.. biz 40 tane taş sayıp oğlumun son durulma suyuna attık  bide altın koyduk annem de bol bol dua etti yıkarken kalan suylada abdestten sonra ben dökündüm dua ettim bide o kadar :)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bizdede o gün bebek baska bir evde kirki cikarilir veya kirki ciktikdan snra bir yere oturmaya gidilir normal banyo yapilir ve dua okunur benim bildigim kadariyla ama herkes degisik yapiyor....aysecim senin kayinvaliden kesin bilir veya annen büyükler genellikle biliyor ....

DİLVİN

canım biz normal banyo yaptırdık
son suyunu kevgirden geçirerek kafasından aşağı döktük
kırk kere su dökmek lazımmış güya
işte kevgirden geçirince kırkı bırden dökülüyormuş
bideee banyondan sonra biyere gezmeye gittik
ordada bebeğe para verıyorlar
parası çok olsun diye öle yapıyorlarmışş  :-\