2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BEN KÜVET BULAMADIM

LEĞENIN İÇİNDE YIKIYORDUK HEP

BEN TEK BAŞIMA YIKAYINCA SEPETIN İÇİNDE YIKADIM

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

hilalde çok seviyo yıkanmayı suyu döktükçe gülümsüyü  :D bizde banyodan sonra giyinmek istemiyoruz ozaman ağlıyo tepiniyo bende üşüycek die bi telaş zaten 1 kilo ter atıyorum o panikle  :k06:

KUZEY

DİLVİN

BEN BANYODAN ÇIKAR ÇIKMAZ SARIP SARMALAYIP BEZINI BAĞLAYIP EMZIRIYORUM HEMEN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

fudayl da seviyor yıkanmayı az öne yıkadık tek başıma denemedim daha ama heralde yıkarım  :dontknow: 

мiŁenα.

benim oğlum maşallah aglamıyor du hiç bugun agladı çok...hep tutyor filenin kenarlarını sıkıyor kendını zamanla alışıcak ;D ;D

:love9: :love7: :love9:

unicornn

bizimki banyoda ağlamıyo da giyinirken ağlıo   :honk:

zelis

Alıntı yapılan: unicornn - 26 Nisan , 2010, 21:45:49
bizimki banyoda ağlamıyo da giyinirken ağlıo   :honk:

benim kizda oyle banyo yapmaya bayiliyor , suya girince yuzunde guller aciyor cikardimmi basliyor zirlamaya taki giyinip banyodan cikana kadar  :laughing7:

zelis

GUNAYDIN KIZLAR  :director: :director:

benim 2 saat sonra  misafirim gelecek ama ben hala oturuyorum , su cadi kizi uyutmaya calisiyorum , ir surude isim var , nasil yetisecekse  :icon_scratch: arij merve uyuyunca ne yapabilirsek yapacaz , kendimi fise mi taksam ne anca yetisir :toothy10: :toothy10:

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: zelis - 27 Nisan , 2010, 10:47:31
GUNAYDIN KIZLAR  :director: :director:

benim 2 saat sonra  misafirim gelecek ama ben hala oturuyorum , su cadi kizi uyutmaya calisiyorum , ir surude isim var , nasil yetisecekse  :icon_scratch: arij merve uyuyunca ne yapabilirsek yapacaz , kendimi fise mi taksam ne anca yetisir :toothy10: :toothy10:

gunaydin misafirin bugun haber verdi sanirim sana kolay gelsin kucuk cocugun var canim  fazla yorma kendinii yapabildin kadar

unicornn

benim kız da bugun hep oyun ister oldu benden bir an bile yalnız bıraksam çığlık çığlığa çağırıyo beni
sizinkiler de çok çığırıyormu  :cildir:

мiŁenα.

tünaydın ;D ;D

benim oğlan ağlamazdı pek bugün sabah 5 ten beri bas bas ağlıyoruz sanki etinde et koparılıyor :sad1: :sad1:

Zeynep_Sena

benim zeynoda yalniz kalmayi sevmiyo ama oyuncagini verirsem ve beni gorurse sorun yok sakinlesiyo ama uykusu geldinde artik oyuncak filan fayda etmiyo beni istiyo uyunca sonra tekrar sessizlik oluyo

aysecim bi rahatsizligi vardir cocugun belki gecer insallah

мiŁenα.

kabızlığı var dr fitil verdi fakat,3 gün yapmazsa atın dedi .benim oğlanda zorluyor ıkınıyor yapamıyor basıyor çığlığı...sabah totosuna krem sürdüm az yaptı ..alttan gaz çıkarıyor üstten çıkarıyor rahatlamıyor hala ...sabahın 8:00 de banyoda yaptırdım yok ...şuan ayağımda sallıyorum öle uyuyor ::)

Zeynep_Sena

gecmis olsun aysecim o yuzden bebek bi yapsa rahatlar sicak su torbasini karnina ayklarina filan koy iyi geliyo canim agrisina insallah gecer evet canim fitil icin bekle bencede yapar kendisi insallah