2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

KUZEY

hee tamam canım banada çok mantıklı gelmedi para için yaptırıyolar bence  :caca: ilkinde 60 lira verdik
[/quote]
o ne kızlar ben giremedim bir haftadır internet limitim bitmişti de :k06: :k06:

ilkcemre

kızlar geçenler de komşumuz bişi anlattı inanamadım. çalışan bi anne...bebeğini bakıcıya bırakıyo... bakıcı bebeği uyutmak için bıngıldağına iğne saplıyo... bebek akşam olana kadar uyuyo... olay anlaşıldığında her şey için çok geç olmuş tabi.
banyo yaptırırken bile dokunmamak için özen gösterdiğim bıngıldağına böyle bişi yapıldığını duyduğum vakit irkildim. değişik hissettim o an. nasıl bir vicdandır bu nasıl bir insanlıktır anlamadım. bi başkasının çocuğunun geleceğini karartmak nasıl bir haktır. :violent1:allah bu tip insanlardan korusun bütün bebişleri

< ESLAL >

Alıntı yapılan: KUZEY - 23 Nisan , 2010, 22:11:57

hee tamam canım banada çok mantıklı gelmedi para için yaptırıyolar bence  :caca: ilkinde 60 lira verdik
[/quote]

canım kalça usg si 1 aylıkken ultrasonla kalçaya bakılıyor ya o  ;) bizim doktor 5. ayda tekrarlıycaz dedide  :icon_scratch:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ilkcemre - 23 Nisan , 2010, 22:29:37
kızlar geçenler de komşumuz bişi anlattı inanamadım. çalışan bi anne...bebeğini bakıcıya bırakıyo... bakıcı bebeği uyutmak için bıngıldağına iğne saplıyo... bebek akşam olana kadar uyuyo... olay anlaşıldığında her şey için çok geç olmuş tabi.
banyo yaptırırken bile dokunmamak için özen gösterdiğim bıngıldağına böyle bişi yapıldığını duyduğum vakit irkildim. değişik hissettim o an. nasıl bir vicdandır bu nasıl bir insanlıktır anlamadım. bi başkasının çocuğunun geleceğini karartmak nasıl bir haktır. :violent1:allah bu tip insanlardan korusun bütün bebişleri

resmen içim irkildi  :y25: nasıl insan bunlar yaaa ki bunu hayvanlar bile yapmaz yahu yazıklar olsun  :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

KUZEY

:cussing: :cussing: :cussing: :icon_pale: :icon_pale: AYY NE VİCDANSIZ İNSANLAR WARR BİZ DOKUNMAYA KIYAMIYORUZZZ :-\
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 23 Nisan , 2010, 22:41:10
Alıntı yapılan: KUZEY - 23 Nisan , 2010, 22:11:57

hee tamam canım banada çok mantıklı gelmedi para için yaptırıyolar bence  :caca: ilkinde 60 lira verdik

canım kalça usg si 1 aylıkken ultrasonla kalçaya bakılıyor ya o  ;) bizim doktor 5. ayda tekrarlıycaz dedide  :icon_scratch:
[/quote]
HIMM ANLADIM CANIM BİZİM DE BAKILICAK 10 GÜN SONRA ???

мiŁenα.

bendende istemedi ezommm  :-\ :-\ :-\

ay ne vicdansızlar var.. :violent1: :violent1:

ben her sağlık ocagna gittiğimde hemşire muayine ediyor eliyle bıngıldagını :-\ :-\ :-\

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 23 Nisan , 2010, 22:29:37

Allah belasını versin onun

ilkcemre

canım sıkıldı yaaa... bebiş uyuyuncada bi sessizlik oluyo evimizde sanki yapıcak bişi kalmıo gibi...

Zeynep_Sena

ya ne vicdansiz insanlar var deilmi allah korusun bizleri onlardan insallah

kalca usg si cok önemli bencede ya bizim ailede biraz halalarimda filan cikiklik var ben onun icin cok korkmustum ama allahtan yok bizi bebiste halamin kendinde var kizindada oldu ve usg cektirmemisler turkiyedeler ama pek imkanlari olmamis sanirim o yuzden gec kalinmis simdi bebek nerdeyse kocaman kiz oldu ve operasyon yapildi insallah iyilesmistir kizlar ins kimsenin bebisinde olmaz ama onemli mutlaka

benim kiza ilk dogdunda bakildi 1 ci ay bidaha bakildi ve 2 ci ay bidaha bakildi simdi bi tane daha var sanirim

< ESLAL >

kızlar ben üşütmüşüm yaa nasıl oldu anlamıyorum çorap,patik,terliksiz durmuyorum buna rağmen üşütmüşüm  :sad1: karnım gurul gurul şiş midem ağrıyor çok ve aynen hilalede geçmiş durumda onunda çok gazı var doğru düzgün ememiyor bile 1 yudum alıyor bırakıp sıkınıyor ona zinco veriyorum çok faydası yok ama bi parça rahatlıyor ben ne yapabilirim en hızlı nasıl geçer bilgisi olan varsa tavsiye bekliyorum ben neysede hilale geçmesi çokk üzüyor beni bugün kakasıda yeşildi  :y25:

мiŁenα.

geçmiş olsunezommm..

benimde boğazlarım şiş yatıyorum kafamı kaldıramıyorum...eymenle bbamız ilgileniyorben emzirmeye kalkıyorum..çok fena oldum miğde bulantısı baş dönmesi..

oğlumda öksürüuor yarın dr gitcez ana oğul :-\ :-\

allahtan eşim yıllık iznini kullanıyor 1 ay evde :basardim:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

sağol canımmm sizede çok geçmiş olsun koca kış hasta olmadık şimdi marazlandık  :honk:

bizimde akşam babanneyle dedemiz geldi içeri girdiler hilal onlara baktı baktı başladı ağlamaya  :D şaşırdı çocuğum bunlarda kim nerden çıktı der gibi baktı :D akşam huysuzlandı bugün alıştı şimdi gülücükler atıyo  :opucuk: bende uzunnnn süreden sonra evden çıktım çarşı,pazar gezdim ipimi kopardım yane  :k06: babanne baktı kızıma hiç ağlamamış kuzucum bende aptal gibi oldum birden insanların arasına karışınca  :ehi: :ehi: kızıma bi sürü cici,oyuncak aldım hmm birde örümcek aldı dedesi çok iyi bişey almadım çok kullanmayız zaten :icon_thumright:

KUZEY

Zeynep_Sena

gecmis olsun kizlar varya ne kadar dikkat edersen o kadar hasta oluyosun bendede bu boyle suan ´kendimi saldim valla dikkat filan etmiyorum hic bisey olmuyo valla dikkat ettikce bisey oluyo kesin

ayşenurum

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 25 Nisan , 2010, 00:52:17
kızlar ben üşütmüşüm yaa nasıl oldu anlamıyorum çorap,patik,terliksiz durmuyorum buna rağmen üşütmüşüm  :sad1: karnım gurul gurul şiş midem ağrıyor çok ve aynen hilalede geçmiş durumda onunda çok gazı var doğru düzgün ememiyor bile 1 yudum alıyor bırakıp sıkınıyor ona zinco veriyorum çok faydası yok ama bi parça rahatlıyor ben ne yapabilirim en hızlı nasıl geçer bilgisi olan varsa tavsiye bekliyorum ben neysede hilale geçmesi çokk üzüyor beni bugün kakasıda yeşildi  :y25:
çok geçmiş olsun RABBİM  size ve bebeğinize şifa versin inş