2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

gaz için bence rezene bir numara oğlum içtş kaka yaptı akşam  :D

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 22 Nisan , 2010, 16:07:41
benım oğluş hiç rezene içmedi
nasıl bişey kiii  :dontknow:

aaa selmacım sen onu nasıl atladın hayatım  :k06: :k06:

Alıntı yapılan: __iLkNuRR__ - 22 Nisan , 2010, 16:10:13
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 22 Nisan , 2010, 13:23:19
inş. canım ama yapar sıkma canını hilalde 2 gün oldu yapmadı daha elbet çıkacak bekliyoruz  ;D

ay ezgi ne güldüm yaaaa   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gaz için selmacım;bağırsakları düzenliyo gazını çıkarıyo cart curt baya faydaları var

yani ben gaz için kullandım

veee beklenen az önce teşrif etti temizlendik şimcik  :ehi: :ehi:

valla ben bugün önce şurup verdim hilale mide bulantısı için faydası olmadı nane kaynattım 3 kaşık ondan verdim sanırım işe yaradı budefa gaz çıktı ortaya zinco verdim fayda etmedi buarada ne mama yedi ne doğru düzgün beni emdi hemencik elma suyu yaptım onu içti cup cup sonra kakasını yaptı hala gaz devam rezene yaptım içine metsil damlattım içmedi  :'( metsili verdim sadece  :cildir: başım döndü sabahtan beri yahuu  :y25: şimdi öylece yatıyor  :honk:

AککORTįє

DİLVİN

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

OĞLUŞ GAZINI İYİ ÇIKARTIYOR ONDAN ATLAMIŞIM   :occasion14: :occasion14:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __iLkNuRR__ - 22 Nisan , 2010, 17:00:03
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

prof oldun vallaaa

OLDUM VALLA BACIM ÇOCUK PROFU  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BUARADA KIZLAR CEVAP VERMEDİNİZ 5.AYDA KALÇA USG SİNİN TEKRARLANACAĞINI SÖYLEDİMİ SİZİN DOKTORLAR  ???
Alıntı yapılan: ((selCan)) - 22 Nisan , 2010, 17:20:02
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

OĞLUŞ GAZINI İYİ ÇIKARTIYOR ONDAN ATLAMIŞIM   :occasion14: :occasion14:

[/i]

AMAN CANIM O ÇIKARSINDA GEREK KALMASIN REZENEYE FİLAN  :amin: BİZİMKİDE ALTTAN ÜSTTEN ÇIKARIYOR AMA HALA KIVRANIYOR ANLAMADIM BU ÇOCUUUU BEN  :cildir:

AککORTįє

мiŁenα.

sonundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oğlum yaptı..hakiki yağ verdim bir damla içi boşaldı... ::) ::) ::)

ayyy biri mokunu yapcak ve bu kadar sevineceğimi tahmin etmiyordum :ehi: :ehi: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

< ESLAL >

Alıntı yapılan: _AyŞe ♥♥ - 22 Nisan , 2010, 18:58:30
sonundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oğlum yaptı..hakiki yağ verdim bir damla içi boşaldı... ::) ::) ::)

ayyy biri mokunu yapcak ve bu kadar sevineceğimi tahmin etmiyordum :ehi: :ehi: :muzz: :muzz:

hadeee gözün aydın canım  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

bende çok bekledim bezi açıp yapsın die çok zor gerçekten  :y25: yaparken oleyy yapıyor die bağırdığımı bilirim  :ehi: :ehi:

2 günde bir doktorunu arıyordum yapmıyo yapamıyo die zor durumda olduğunu anladığın zaman derecenin ucunu poposuna sok aşağı yukarı hareket ettir ozaman yapar demişti  :'(

--elif--

daha olmadı sabunu kesip koyun cırt die yapar  :ehi:  :ehi: eskiden hep öle yaparlarmış

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 22 Nisan , 2010, 19:30:46
daha olmadı sabunu kesip koyun cırt die yapar  :ehi:  :ehi: eskiden hep öle yaparlarmış

ben bi gün onada teşebbüs etmiştim hazırlık yaparken hilal kendi yaptı  :ehi: :ehi: :ehi:

daha sonra yapmadığında dur ben şu sabunu getirim dedim çok amaişe yaramadı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

selam kızlar
benim oğluş bugüne kadar hiç emzık almadı
ben 40 ım çıkana kadar kaynanamdaydım  bir iki defa verdım onların yanında
kaynanam kızınca bidahada vermedım ( kendi güya çocuklarına hiç emzık vermemiş,kayınbabamda bi defa ağzından kaçırdı
her hafta emzık alıyordum dedı  ::) ::) ::) ::)  )
sonra  evımıze geçınce verdım bu seferde miğdesinı bulandırdı almadı
bende denemedım hiç
şimdi kaynanam baktığı için gündüz uyumuyor dıyor ( ne kadar doğru söylüyor bilmıyorum  :-\ )
bana bugün evdekı emzığı getir onu verelım dedı gündüz
ama alırmı şimdi emziği bilmıyorum :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
emzık alması için sizzz emzıklı bebeklerın annesi
nasıl alıştırabiliriz
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

hahaaa sanırsam bu konuda en tecrübeli benim  :D hemencik yazim  ::)

önce her türden emzik aldım damaklı,damaksız,kauçuk,silikon .... hepcini yanıma aldım sıraylan soktum ağzına yok fıydırdı hepsini odanın öbür ucuna

uçuyodu hemde  :ehi: :ehi: sonra emziğe azcık lokum sürdüm  :suclu: ağzına soktum ve elimle tuttum atmasın die  :k06: önce itekli sonra yalandı aldı

bikaçkez böyle lokumla verdim sonra almaya başladı  :nazar: :nazar: :amin:

hem senin kaynanacık acık yalan söylüyo gibi geldi bana  :suclu:  :dontknow:

< ESLAL >

AککORTįє

yettim ben, hani, nerdesiniz  :ehi:

selcan sana diceem şudur ki senin kayın anana deküü '' yaaa nasılmış emziksiz olmuyormuş deemi; öle verme alışmasın demesi kolay uzaktan, çocuğa bakınca öle olmıyii iştee  :k06:

ezocan bana demedi evt şunu demedi ;5 aylıkken USG  ;D