2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DER!N

hey gidi kırk yıllık Türk lokumu nelere kadirsin  :k06:  hem süt oldu hem emzik aldı  :nazar:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 20 Nisan , 2010, 22:07:32
nisa hanima ne güzel yakismis emzik öyle yerim ben o cadiyi  :-* :-* :love9:

sağol canım yakıştı valla cadııı  :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 20 Nisan , 2010, 23:22:29
hey gidi kırk yıllık Türk lokumu nelere kadirsin  :k06:  hem süt oldu hem emzik aldı  :nazar:

:nazar: valla canım yaa çok işe yaradı çookk  :k06: ben lokumu emziğe süreyim die aldım annemin tavsiyesi  ::) tesadüf ya süt yaptığınıda öğrenmiş oldum  :amin: sen denedinmi canım

--elif--

ya bende sürecem şu emziği bişelere ama korkuyom çok susar bende su vermeyi unuturum diye benmkide böyle bir akıl işte çok evhamlıyım sinir oluyom kendime  :-\ halbuki neden unutayımkii

< ESLAL >

canım olmaz bişey sür zaten bebekler anne sütünden alırmış yeterli suyunu bende herzaman vermiyorum su bazen içiyo bazen tükürüyo demekki alıyo benden emdiğinde  :icon_thumright: annemde beni lokumla alıştırmış emziğe  :k06: ben baştan çok direndim bişey sürmeyeceğim die ama sonunda sürdüm  ::)

AککORTįє

varya helal olsun sana ezgi ; vallahülazim  :ehi:

tebrik ederim seni  :D :opucuk: :flowers:

AککORTįє

bu arada maşşallah eymen paşaya annesi çok iyi bakmış  :D

çok şükür herşey yolunda :nazar:

мiŁenα.

sasğolun kızlar :opucuk:

ezgi azmin zaferi  :nazar: :nazar: birde benimki alsa çok güzel olucak :ehi:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __iLkNuRR__ - 20 Nisan , 2010, 23:47:10
varya helal olsun sana ezgi ; vallahülazim  :ehi:

tebrik ederim seni  :D :opucuk: :flowers:

sağol cano  :D :opucuk: :opucuk: :opucuk:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: _AyŞe ♥♥ - 21 Nisan , 2010, 08:10:35
sasğolun kızlar :opucuk:

ezgi azmin zaferi  :nazar: :nazar: birde benimki alsa çok güzel olucak :ehi:

ayşecim sen yolla paşayı bana emzik olayını halledip geri yollarım ben  :ehi: :ehi:

zelis

Gunaydin millet ...

Ezgicim sonunda basardin canim tebrik ederim  :icon_thumright:  nede guzel yakismis emzik emmek hilal cimcimesine :nazar: :nazar:

Aysecim senide tebrik ederim canim Eymen pasamiza cok iyi bakmissin masallah canim  :nazar: :nazar:

Bizimde dun asimiz vardi , hemde kontrol. cok sukur cok rahatsizlanmadi kizim , ilk baslarda biraz agladi bende yarim fitil koymustum sonra gerek kalmadi bi daha  :D gecede iyi uyudu .....

3 haftada 700 gr almis 3cm de uzamis kizim, simdi 2.5 aylik olduk ve kilomuz 5600 gr , dokor cok iyi dedi ... birde cilt kurulugu icin saf zeytin yagi sur haftada bi kere falan dedi....bizden bu kadar ...

< ESLAL >

:D sağol canım başardım sonunda  :basardim:  :k06:

maşallah canım prensesin kilosu çok iyi  :nazar: Allahtan artık aşılar çok ateş yapmıyor  :amin: bizimde 3 mayısta aşımız uff şimdiden acısı içimde  :honk:

tweety0555

yerım o emzıklı hallerını senın prenses...azmın zaferı derım ben bu ıse ha bıde lokumunda hakkını yemım ama demı :ehi:
selcan emın ol calısan annelerın bebeklerı saatlerı bılıyor ve daha duzenlı oluyor yıgıtte oyle olmustu benım okulda gelecegım saate ayarlıyordu resmen canını sıkma bızler onlar ıcın calısıyoruz yarın levıslerı ısterken sen benı bıraktın dmezler :k06: :k06: :k06:
bır sey soracagım mert 8 30 en gec 9 da gece uykusuna yatıyor ama gende cok sık uyanıyor acaba daha gec yatırsam daha mı ıyı olur?

çağınım

erken yattıklarında erken uyanıyolar benim oğlum 11 den önce yatmıyo 11 de yatınca 4 yada 5 te kalkıyo memeye meme emiyosa bide erken yattıklarında daha sık kalkıyolar memeden kesmeden hiçbirimize uyku düzeni yok onlarada bizede  :honk:

AککORTįє

benim oğlum hergün genelde düzenli olarak tam 9 da uykuya dalmış oluyor. daha sonra 1 de kalkıyor; sonra 5 te daha sonra da 8 de tamamen uyanmış oluyor. bu gece 9 da yattı yine; ilk defa  sabah 5/30 da kalktı  :honk:  3. ayda 9 saat uyuyor diye biliyorum ama ....  ???