2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

zelis

19 Nisan , 2010, 10:36:58 #1080 Son düzenlenme: 19 Nisan , 2010, 10:40:09 zelis
telefonumla cekmistim canim ,  ;D
sali gunu Hollanda pasaportu icin basvuracagim kizima , orda vesikalik foto istiyorlar bunumu cikarsam ne ,  :k06: simdi resimciler kotu ceker kizimi  :laughing7:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 19 Nisan , 2010, 10:32:35
bugün aşk ı memnu var 1/30 da.kanal d de başlıyor

izlememiştim başlarını izlicem  ::)

bende izliycem canım izlemiştim ben ama kaçırdığım bölümler vardı hem gündüz bişey yok tv de selenaya bakıyoruz hilalle  :k06: :k06:

zelis

ben guya izlemeyecem diyorum ,dizinin ciktigi gun izlmiyorum ama sonra herkes yatinca internetten izliyorum ,  :k06: dayanamiyorum merak ediyorum  :toothy10:
bihteri oyle caresiz gormek hosuma gidiyor  :laughing7:

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 19 Nisan , 2010, 10:35:16
dun kizima ilk ek gidasini verdim  :laughing7: emziginin ucunda tabi , dum mc donaldsa gitmisik oglumun cocuk mesunusunde danone vardi ondan bulastirdim, emziginin ucuna cok az , once suratini burusturdu  sonra yalandi durdu  :k06: begendi sanirim kizim yogurdu  :icon_thumright:

hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun  ;D

Alıntı yapılan: zelis - 19 Nisan , 2010, 10:36:58
telefonumla cekmistim canim ,  ;D
sali gunu Hollanda pasaportu icin basvuracagim kizima , orda vesikalik foto istiyorlar bunumu cikarsam ne ,  :k06: simdi resimciler kotu ceker kizimi  :laughing7:

ben yaza çektiricem stüdyoda inş  :laughing7:

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 19 Nisan , 2010, 10:39:09
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 19 Nisan , 2010, 10:32:35
bugün aşk ı memnu var 1/30 da.kanal d de başlıyor

izlememiştim başlarını izlicem  ::)

bende izliycem canım izlemiştim ben ama kaçırdığım bölümler vardı hem gündüz bişey yok tv de selenaya bakıyoruz hilalle  :k06: :k06:

ben gündüz tv izlemiyorum ki hiç ya pc ye bakıyorum yada  ismail poyraz uyursa temzilik ti yemekti falan . bi ne yapmalı çıkmıştı bi ara o iyiydi.  o da kalkmış ki aşkı memnuyu koymuşlar. aman sakın ha yararlı bişey koymasınlar . kadın proglarımdan nefret ediyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  reklam izlerim onları izlemem.  :cussing:

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 19 Nisan , 2010, 10:42:14
ben guya izlemeyecem diyorum ,dizinin ciktigi gun izlmiyorum ama sonra herkes yatinca internetten izliyorum ,  :k06: dayanamiyorum merak ediyorum  :toothy10:
bihteri oyle caresiz gormek hosuma gidiyor  :laughing7:

pisliğin sonu pisliktir ne olacak başka.

ama şu da var ki başkasından olan çocuğu kocasının evinde doğurmayacak kadar gururu varmış ama  :icon_thumright:

zelis

o kadar yanlisin icinde tek yaptigi dogru sey o zaten , firdevs hanimin kizi nolcak  :caca:

AککORTįє

мiŁenα.

ben yanımda hiç yatoırmadım sabah ezanından sonra uyumuyordu ilk başlar ozamn alıyordum ..sıpa alışıverdi demekki....

bende yatıyorum beşiğine mızırdanıyor zor tutyorum kendimi ama baba dayanamıyor alıyor hemen..tabı gecelerı degıl sabahları ve aksam gece beşiğinde yatıyor :laughing7: :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

zelis

aman aysecim sakin alistirmayin canim , bi iki mizirdanir , aglar sizlar  sonra unutur , ben daha hic yanimda yatirmadim , karnini doyurduktan sonra gazi cikana kadar gogsumde yatiyor 10 -15 dk kadar ( benim kizin gazi hemen cikmiyorda) zaten uyuya kaliyor gosumde yatagina yatiriyorum bi iki mizirdaniyor sonra uyuyor ....
baktim hic uyumuyor cok az ayagimda salliyorum sonra yine yatagina ..... :basardim: simdi alisti yataginda daha uzun uyuyor  :basardim:

мiŁenα.

ben eşim sabah işe gittikten sonra alıyordum 7 de gidiyor eşim....gece almadım hiç eşim gaz sorunumuz varken gögsüne alıyordu...

aglasada almam daha kötü alışkanlıgı cok oluyor :ehi: :ehi:

zelis

< ESLAL >

anammm bizim bütün alışkanlıklar kötü  :ehi: :ehi:

ama yola geliyoruz şunan beşiğinde ağzında emziği uyuyor  :sleepy1: :sleepy1: kuzum benim  :opucuk:

AککORTįє

мiŁenα.

banyo yaptık uuyuyor cingöz oğlum...

gözüme çok büymüş geliyor paşam...zaman çabuk geçiypr bakıyorum oğluma da gözlerim doluyor :y25:

AککORTįє