2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cano bunun günü aymamış benden buda  :toothy10: :toothy10:

GÜNAYDIN HAYATIM...GÜNÜNÜZ AZ TİŞLİ,BOL UYKULU,HUZURLU GEÇSİN İNŞ.  :amin:

AککORTįє

valla kızlar benimki beşiğinde yatıyor. sabah 8 de kalkıyor düzenli.

akşam 8/30  dan sonra tuş oluyor. sabah 6 da yanıma alıyorum uyanır gibi oluyor; 8 e kadar yanımda yatıyo.

ama gece yatarken zorluk çekmiyorum yatağında yatıyor yani

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 19 Nisan , 2010, 09:52:34
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cano bunun günü aymamış benden buda  :toothy10: :toothy10:

GÜNAYDIN HAYATIM...GÜNÜNÜZ AZ TİŞLİ,BOL UYKULU,HUZURLU GEÇSİN İNŞ.  :amin:

inş canım inşşşşş  :D

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 19 Nisan , 2010, 09:53:57
valla kızlar benimki beşiğinde yatıyor. sabah 8 de kalkıyor düzenli.

akşam 8/30  dan sonra tuş oluyor. sabah 6 da yanıma alıyorum uyanır gibi oluyor; 8 e kadar yanımda yatıyo.

ama gece yatarken zorluk çekmiyorum yatağında yatıyor yani

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bin kere maşallah paşama,bende sabah attım beşiğe sık sık uyanıyor ama alışacak  :dontknow: başka çaresi yok  :laughing7:

AککORTįє

başta koymadınmı beşiğe hep yanında mı yattı  ???

< ESLAL >

yok kıs beşikte yatıyordu geceleri sonra bi gece çok huysuzlandı yanıma aldım şimdi uyumak istemiyor beşikte alıştı hatun  :caca:

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi: yumuş yumuş yatmak varken ; niye yatsın kız orda tek başına sendeeeeeee  :caca:

zelis

GUNAYDINNN KIZLAR

bizde dun gezlemere gittik , hayvanat bahcesine , ondan oceki gunde parka goturdum cocuklarimi , benim kiz disariyi cok seviyor ha bide arabayi  ;D teyibi de aciyoruz son ses  :k06: araba durdumu basliyor mizirdanmya araba hareket edince susuyor , kirmizi isiklari hec sevmiyoruz o yuzden  :ehi:

bizimkinin de uykusu duzelmye basladi cok sukur , gece saat 10 falan yattik sonra saat 2 de bi uyandi karnini doyurdum gazini cikardim sabah 8 e kadar uyudu bu gun , disari cikmak , hava almak iyi geldi kizima.....

AککORTįє

oo maşallah maşallah benim fıstığımaa  :D :nazar:

zelis

AککORTįє

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 19 Nisan , 2010, 10:14:23
:ehi: :ehi: :ehi: yumuş yumuş yatmak varken ; niye yatsın kız orda tek başına sendeeeeeee  :caca:

:caca: :caca:yatırcam ben onu cadıı her yerim tutuldu  :y25:

olmıcak şeylere hemen alışıyor hanım işe yarıycak bi şey oldumu kendini paralıyor  :cildir:

:nazar: :nazar: maşallah zelişcim kuzuna inş. böyle devam eder  :amin:

inşşşşş. canım  :amin: :amin: :amin:

AککORTįє

bugün aşk ı memnu var 1/30 da.kanal d de başlıyor

izlememiştim başlarını izlicem  ::)

AککORTįє

kız zeliş bacı  :ehi: :ehi: :ehi: senin kzın profildeki fotosu vesikalık gibi çıkmış  :D

zelis

dun kizima ilk ek gidasini verdim  :laughing7: emziginin ucunda tabi , dum mc donaldsa gitmisik oglumun cocuk mesunusunde danone vardi ondan bulastirdim, emziginin ucuna cok az , once suratini burusturdu  sonra yalandi durdu  :k06: begendi sanirim kizim yogurdu  :icon_thumright: