2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 16 Nisan , 2010, 16:32:42
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 16 Nisan , 2010, 16:22:04
ayy acıktım    :hungry: :hungry: :hungry:

hamılemisin yoksa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

anam şaka maka herkes kendini öle sanıyo  :k06:

ne zamandır öle yiyiyorumki eşimde bugün sordu

HAMİLEMİSİN YOKSA  :ehi:

ilkcemre

canım normal mi seninki sezeryan mi... ben normal yaptım göbek neyiimmmm yok daaaa işte wn son 60 dımmm :suclu: :suclu: 56 olurmuyum bidaha bilmem ama bu yemeyle sanmam. yarın anneciğimin güzel yemeklerini götürcem mideye...  :hungry: :hungry: :hungry: açız biz açç hoş bizide sömüren biri var ama :binkybaby: :binkybaby:

AککORTįє

:k06: sezeryan canım benimki. çok azcık göbeğim var oda 1 ay içinde gider inş. kilom iyi 60 da kalırım ben

ilkcemre

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 16 Nisan , 2010, 19:35:14
:k06: sezeryan canım benimki. çok azcık göbeğim var oda 1 ay içinde gider inş. kilom iyi 60 da kalırım ben
ee göbek şimdilik normal.ben,m görümcemde sezeryanla yaptı şimdi göbek möbek yokk.. azıcık şu ağzımızı tutabilsekkk :suclu: :laughing7:

zelis

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 16 Nisan , 2010, 19:23:19
ben boyna yiyorum valla  :hungry:

51 le hamile kaldım 73 le doğuma girdim. doğumdan 10 gün sonra 60 kiloydum. oğlum 3 aylık hala 60 kiloyum  :k06:

ama ben böyle kalıcam bu kilom bende iyi duruyormuş sadece azcık ayva kimin göbegiim varrr :ehi: :ehi:

iyi kaynatmissiniz gercekteb kizlar ,
su kilolar bendede var n bende 52 ile bsalamistim simdi 59 kiloyum , ama ilknurunda dedigi kimi bu kilo bende iyi durdu , herkes oyle diyor ozllliklede esim :laughing7: sakin kilo verme diyor ama ben de gobege taktim  :BangHead: cok gicik oldum , nasil gider acaba , gecen iki gun mekik cektim ondan sonra bi daha yok  :laughing7:
kiyafetlerin hic biri olmuyor , bahaneyle dolabimi yenileyecem :ehi: :ehi:

zelis

bu arada soylemeyi unuttum , ben adet oldum kizlar , hamis degilim yani  :ehi: ustune gormedisem tabi  :k06:
birde nenim kiz bu gun ellerini yeyecek nerdeyse cuk cuk ellleri agzinda surekli ., ama cok tatli oluyor oyle yapinca  :k06:

KUZEY

en hızlı ben warım herhalde kırkım çıkınca adet oldumşuanda 2.si geldi kızlar :-ooo

zelis

masallah canim sanad  :ehi: emziriyormusun sen ? guya sut korur 5-6- ay adet olmazsin demislerdi bana  :tongue3:
demekki sut korumuyormus, iyikide kendimiz korunmusuz :tongue3:

KUZEY

aynen öyle canım bize işlemes süt müt haltetmiş :toothy10: :BangHead: :caca:

DER!N

Kızlar son aşımız imanımızı gevretmeye devam ediyor :(( bacağı şişti ecişin ateşi çıktı huzursuzuz fitil verdim şurup verdim ateşi düştü çok şükür.

4. ay aşıları yaklaşıyorsa mutlaka bir şeyler bulundurun evde ilk zamankiler bizde sıkıntı yapmamıştı bu fena oldu.  :'(

zelis

Alıntı yapılan: DER!N - 16 Nisan , 2010, 22:40:35
Kızlar son aşımız imanımızı gevretmeye devam ediyor :(( bacağı şişti ecişin ateşi çıktı huzursuzuz fitil verdim şurup verdim ateşi düştü çok şükür.

4. ay aşıları yaklaşıyorsa mutlaka bir şeyler bulundurun evde ilk zamankiler bizde sıkıntı yapmamıştı bu fena oldu.  :'(

Gulfercim Allah kolaylik versin canim ,. bizimde ayin 20 sinde ilk asimiz var , hazirladik biz fitilimizi  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Geçmiş olsun gülfercim. Ne aşısı bu. Bizimkide Mayıs ayında.

KUZEY

hımm geçmiş olsun canım bizim 1.5 ay war ama kabus gibi 2. ay bile berbatttı :sad1:

DER!N

Sağolun kızlar, bu geceyi iyi geçirdik hamd olsun.

Nesrincim 5li karma ve pnömokök.

< ESLAL >

geçmiş olsun gülfercim ahh kuzum kıyamam sağ salim bitse şu aşılar bizimde az kaldı içimde koca bir kaygı  :-[