2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

oh ne kaynamışşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dün eymen 8 de yattı gece irde kalkt sonrada 1 saat arayla emmeye kalktı :nazar: :nazar: :nazar: sanırsam düzene giriyor sabahtan beride uyuyor  :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 16 Nisan , 2010, 15:53:57
ayy canım ilkcemre benim dayı kızına çok benzyosun profilde gördüm şimdi o sandım bi an  :D
:k06: :k06: :k06:

ilkcemre

kızlar ya cemremin boynunun altı pişik oldu.... ne yapıcammm acil yardımmm

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ilkcemre

şimdi dr a gitmeden sürmek istemem ama teşekkürler yinede. evde yapabileceğim bişiler varmı... niveanın pişik kremini sürdüm biraz teriyle temas etmesin die

biraz da pudra süreyim ii gelir heralde.... saolasın :hello:

DİLVİN

pudra dicektım bende  :icon_thumright:

40 ı çıksın girer düzene ayşecımm :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 16 Nisan , 2010, 17:36:44
pudra dicektım bende  :icon_thumright:

40 ı çıksın girer düzene ayşecımm :opucuk:
sürdüm şimdi kuruttu hemen

yaa kötü görünüyo sanırım dr göründü bize... sivilsivil olmuş bebeciğimin boynu ya :y25: :y25: yazın ne yapacaksak ii ki kışın doğurmuşum

Zeynep_Sena

kizlar gercekten ii kaynatmissiniz valla süpersiniz bu hamilemiyim suphesi bendede oldu bi ara ama deilim ya hastalamadikda ne zaman adet olcaz bilmiyorum valla boyle olmamakta ii ama bilmiyorum neyse kizlar nasilsiniz ins herkes iidir benim dr 18den sonra ek gidaya gec demisti purelerle ben satin almadim hic evde kendim yaptim dun bugun denedim bugun elma suyu verdim kizim pek sevmedi muzu vermistim gecen onu sevdi ama simdi soyle yapmam gerekiyo 1 hafta tek elma suyu mesela ilk gun 1 kasik 2 ci gun 2 kasik oyle oyle arttirarak bunu oglenleri yapmam gerekiyo simdi sabah 2 ogun sirf anne sutu sonra oglen normalde sebze puresi vericem ama ilk once bi meyve ile basla dedi icin biz meyve puresi verdik ve oglenden sonra yine meyve puresi aksamda yine sadece anne sutu

meyve puresi icin muz elma armut ver dedi dr.hazirlarida var ama ben kendim pure haline getirip vercem

sebze pureside patates ve havucla baslicakmisim once hepsini 1 er hafta tek tek vercekmisim sonra 2 si karistirip verebilirmisim oylemis iste meyve puresi ve suyu iste oglenleri yavas yavas baslicakmisim ama yogurt simdilikyok yumurtada yok bu benim 1 aylik planim mis 4.ay bitip 5e gectimizdede aksamlarida artik biseyler vermeye baslicakmisim bizim plan boyle bunu uygulamaliymisi diger randevuma kadarboyle beni mo zamanda kizim 6 ay dolduruyo 7 den gun alicak o zaman sanirim yumurta filan kahvalti turlerine gecicez

bide bebegebenyogurt aldim meyvelionuda denesemi ne dersiniz  yani bisey olurmu yerse veriyimmi 1 haftada onu deneyimmi

Zeynep_Sena

16 Nisan , 2010, 17:54:54 #1015 Son düzenlenme: 16 Nisan , 2010, 17:58:32 Zeynep_Sena
kizlar benim yazdiklarimi okuyup anliyosaniz bi dahisiniz:) BEN ANLAMIYOM AMA anca bu kadar yazabiliyorum:)

BU arada bi mujde verim size 59 kilo oldum ama hic diet yapmadim yaz geldi biraz hareketle hemen gitti ya bende anlamadim nasil oldu kaldi 2 kilom ya keske 15 kilo deilde 12 kilo alsaymisim o zaman direk 7 kilo olcakmisim:( ama neyse kafaya takmicam takarsam veremeiyorum bu ay hic dusunmemistim bi tartildim oyle cikti :)

DİLVİN

Alıntı yapılan: Zeynep_Sena - 16 Nisan , 2010, 17:54:54
kizlar benim yazdiklarimi okuyup anliyosaniz bi dahisiniz:) BEN ANLAMIYOM AMA anca bu kadar yazabiliyorum:)

BU arada bi mujde verim size 59 kilo oldum ama hic diet yapmadim yaz geldi biraz hareketle hemen gitti ya bende anlamadim nasil oldu kaldi 2 kilom ya keske 15 kilo deilde 12 kilo alsaymisim o zaman direk 7 kilo olcakmisim:( ama neyse kafaya takmicam takarsam veremeiyorum bu ay hic dusunmemistim bi tartildim oyle cikti :)

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ben nıye veremıyorum yaaaaaa

anladım zeynepcım yazdıklarınıda  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Zeynep_Sena

selcan bence verirsin daha ya bosver dusunme daha erken hem senin icin sanirim senin bebis birazdaha kucuk bizden ama tam eski halimize donemeyebiliriz bunu dusun ben bunu dusunuyorum ama sagligimiz yerinde olsunda kilo filan onemli deil aslinda

ilkcemre

bende hamilelikte 56 ile başlayıp 74 oldum. doğumdan bi hafta sora tartıldım 60 olmuş... şimdi hiç çıkmıyorum bile tartıya valla şuan umrumda değil kafama takarsam sütüm kesilir die korkuom. ne varsa ağzıma tıkıştırıyomm :suclu: :suclu: :hungry: :hungry:

AککORTįє

ben boyna yiyorum valla  :hungry:

51 le hamile kaldım 73 le doğuma girdim. doğumdan 10 gün sonra 60 kiloydum. oğlum 3 aylık hala 60 kiloyum  :k06:

ama ben böyle kalıcam bu kilom bende iyi duruyormuş sadece azcık ayva kimin göbegiim varrr :ehi: :ehi: