2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

< ESLAL >

AککORTįє

16 Nisan , 2010, 14:22:11 #977 Son düzenlenme: 16 Nisan , 2010, 14:24:00 iLkNuRR
Bende bu aralar bi tuhafım  :-\ birden bire geriliyorum hiç yokken , birden bire çok mutlu oluyorum  :icon_scratch:

bide evde ne var ne yok silip süpürüyorum, hergün sürüynen  çikolata yiyorum boyna canım tatlı istiyo  :hungry:

lohusalığa yenimi giriyorum yada menopoza mı giriyorum bilemedim  :dontknow:  ;D

< ESLAL >

yahu cancazım bende öyleyim 2 gündür kocişle küsüm  :-\ ortada bişey yok ama batıyor herşey birde hilalin mama yememesine tahammül edemiyorum artık ya  :cildir: uffff  bugün yine matkete gittim bi dünya mama aldım  :honk:

AککORTįє

öp barış gıı herifnen küsülmez  :k06:

senin durumun nisa hilal vaksanın tepkileri sanırsam , belki okadar çok çeşit soktuğun için ağzına yemiyor da olabilir  ;D

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 16 Nisan , 2010, 14:30:56
öp barış gıı herifnen küsülmez  :k06:

senin durumun nisa hilal vaksanın tepkileri sanırsam , belki okadar çok çeşit soktuğun için ağzına yemiyor da olabilir  ;D

küsülür anacım hiç yardımcı olmuyor bana herşey üstüm yorgunluktan bittim artık  :caca:

yok be anacım keşke ondan olsa 2 gündür yine püre yiyo sadece ama onuda her öğün verememki yaa hadi bikez veriyorum doyuyor sonra yine başka bişey yemiyor sebze püreside aldım bugün leş gibi kokuyor onuda yedi yahu  :igrenc:

AککORTįє

enteresan bir damak zevki olabilir çocukta  :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 16 Nisan , 2010, 14:37:11
enteresan bir damak zevki olabilir çocukta  :ehi: :ehi: :ehi:

öyle gerçekten farklı tatları seviyo aynı mamayı 2 kez üst üste yemiyor bi bebeğin beslenmesi için ne varsa mevcut evde  :cildir:

ilkcemre

eslalcim bişi eksik olursa size geliriz açık bi yer bulamazsak... saolsun bebişin bizimkileri düşünerek stok yaptırıyo sana... :tongue3: :tongue3: :tongue3:

AککORTįє

git git onun açık büfe oldu artık evi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen öyle oldu beklerim hepinizi bi masaya açarız mamaları bebişler hmmm ımmmmm die seçerler  :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

AککORTįє

ilkcemre

:hello2: :hello2: :hello2: süper promosyon geliyoruz hemen nerdeydi senin evv  :ehi: :ehi: