2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

eymen dündden beri çok huysuz yaa uyumadı gitti ayaklar kıpır kıpır gazı var sanırsam çıkarıyoruz yınede var :y25: kafayı yemek üzreyim :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: eşimde gitti şehir dışına  :y25:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 13 Nisan , 2010, 11:30:53
eymen dündden beri çok huysuz yaa uyumadı gitti ayaklar kıpır kıpır gazı var sanırsam çıkarıyoruz yınede var :y25: kafayı yemek üzreyim :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: eşimde gitti şehir dışına  :y25:

AYŞECIM YÜZ ÜSTÜ YATIR EYMENI GAZI ÖLE DAHA İYİ ÇIKIYOR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

evt ayşecim yüz üstü yatırınca rahat çıkarıyor bağırsak gazı vardır kuzum benim bacak hareketleri yaptır ve rezene ver rahatltır karnına sıcak havluda koyabilirsin oda çok rahatlatıyor  :icon_thumright:

--elif--

geçen benmde kızım çok sancılandı gaz sorunumuz bitmesine rağmen annem bir kaşıkta zeytinyağını ısıtıp karnına ve sırtına sürdü masaj yaparak anında çıkardı belki işe yarar cnm

< ESLAL >

evt ebrarcım çok işe yarıyor gerçekten bende 3 ay zinconun masaj yağını kullandım ılıtıp masaj yapıyordum o yağla üzerinede sıcak havlu öyle uyuyordu  :icon_thumright:

ilkcemre

YOK YOK BEBECİK BABASININ GİTTİĞİNE ÜZÜLMÜŞTÜR... BENCE BABASI EVE GERİ GELSİN BAK NASIL GEÇİOOOO....

мiŁenα.

alttan cıkarıyor ...buuyuk adam gıbı ama hala huysuz dedesı okudu uyuttu suan uyyyor anam agladı artık ya...valla delırme noktasına geldım :crybaby2:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

:k06: :k06: ahh ayşem ahh dur daha cancazım neler göreceğiz daha bazen o gazlı günleri özlüyorum ne yalan söylim  :'(

--elif--

eslal cnm dün yazdım görmedin heralde seninki aldımı chicconun emziğini

< ESLAL >

yok anacım almadı damaklısı vardı zaten onda öğürüyodu bu damaksız emmiyo ama öğürümüyoda ben yinede mücadeleye devam ediyorum çünkü uykuda memede durmak istiyo  :cildir: şuanda kucağımda karnı tok ama memede uyuyor  :crybaby2:

ilkcemre

hayatımdaki kavramlara yeni anlamlar yüklüyorummm....... örnek: EMZİK===SUSTURUCU  :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

cnm aynımış bu zilliler ya bende aynı dertten muzdaribim  :y25: yok artık olmuyo ama ya emzik alacak ya dayak yiyecek  :cildir:  :cildir: sabrım kalmadı artık ya  :sad1:

< ESLAL >

ahh canım aynen bende delirme noktasındayım ama pes etmek yok şimdi ağzına koydum ellimle tutuyorum ayaklarmda uyuyor böyle böyle alışacak mecbur

günüz neysede gecede hep memede durmak istiyo  :cildir: ee ben uyuyamıyorum bu kez yardım edecek kimsede yok çok gergin,sinirli oluyorum  :sad1:

--elif--

ALLAH yardımcın olsun cnm ben o konuda şanslıyım eşim bütün gün ewde işi gereği istesede gidemez  :occasion14:  :occasion14:

DİLVİN

KIZLAR BİŞEY SORCAM NETTEDE ARAŞTIRDIM GERCİ
YENI DOĞAN BEBEĞİN SAÇININ AĞIRLIĞINDA SADAKA VERİLMELİYMİŞ
SİZ VERDINIZMI
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik