2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

tweety0555

ya parka cıkıstık ama o cantasında ve agzı burnu kapalı uyudu hıc cıkmadı ama bu sıralar 6 da bır baslıyor aglamaa susturana askolsun... :honk:komsumda mısafır hemsıre vardı bagırsakları cok hareketlı senden almıs olabılır dedı..bana corap gıy dıyor benım evımde mumkun mu corap gıyınmek suan asılı pıjamalrlayım dusunun artık corap gıy alır senden dıyor..off umarım bu gece bıraz uyur fıtıl etkı eder ınsaallh...fıtılıde hıc ıstemeyerek kullandım off

tweety0555

off baktım uyanacak gıbı gozlerı yarı acık bana bu gece uyku olmayacak galıba :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Nisan , 2010, 21:53:20
asecım galıba karedenızdesınız bende samsunluyum ve merzıfonda oturuyorum..bu arad dgununuz kutlu olsun..ayrıca yuzunde cıkan sıvılceler buyudugunu gosteren sıvılcedendır bence endıselenme bırcok bebekte oluyor gatadakı dr demıs arkadaıma benım yorumum degıl ;) ;) ;)
bende saat 4 ten bu yana ılk kez bu kadar uzun sure mert ı uyutmaya calıstım kafayı yıyecektım :BangHead: :BangHead: :BangHead: komsuma cıktım onun kucaında uyudu eve geldık yok en son 9 da calpol verdım yarımda cok karsı olmama ragmen fıtıl verdım aglamaktan sesı solugu kesıldı cocugumun ya cok uzuldum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

geçmiş olsun canım demekki bi sıkıntısı varmış kuzucuğun  :'( benim cadıyıda akşam üstü yıkadım bi uyudu hala uyuyor gecenin yarısı hortlıycak kesin  ;D

birde özlemcim süt arttırmak için rezene tohumu demiştin ya canım eşim aktara gitmiş tohum şeklinde yok demlemek için verelim demişler senin bahsettiğin nasıl  ??? evde hilalin hippin rezenesi var ondan yesem bi kaşık olurmuki  :D üstünede su

tweety0555

evet eslal o demlemek ıcın olan ıstee mınık tane tane tohuma banzıyor dıye oyle demıstım...al acayıp faydası var..rezenenın cayını sureklı ıcıyoum ama o bır baska yaptı yaa..
evet uyandı emıstık gerı uydu..ya aynı saate rutın uyanıyor cok ılgınc..

< ESLAL >

tmm canım var evde şidi hemen yiyorum  :icon_thumright: inş. faydası olur bendede kızım mama içmiyor kaşıklada o yiyene kadar benim canım çıkıyor 10 dk iş 1 saat sürüyor  :sad1:

canım sorma benim kızımda öyle her gece aynı saatlerde uyanıyor birde ilk uyuduğunda 4-5 saat uyuyor sonra 1-2 saat arayla uyanıyor doğru düzgün emmeden yine uyuyor ozaman daha sık kalkıyor  :sad1: 2 gündür çok başım ağrıyor uykusuzluktan  :y25:

tweety0555

vallahı benımkıde senın kı gıbı aynı genelde 8 de yatıyor sonrada 10 30 baslamak uzere her ıkı saatte bır kalkıyor ama bende o nezamn yatarsa bende yatıyorum ıs guc hakgetıre sabah sakın oluyor ozamn ıs yapıyorum yakında apartmandan atacaklar zaten:)))
bu arada ınsaalh sutun ıyıce artarda mamaya gerek kalmaz...bıze dr bır aylıkken mamayı kes sutun artar dedı gercektende oyle oldu...neyse ben kacar...yatım bende...

< ESLAL >

iyi geceler canım bizede emişiyoz şimdik bitsin hemen uykuya  :sleepy1: :sleepy1:   :wave:

AککORTįє

günaydın kızlarr    :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :-*

benim bal oğlum iki gündür  ellerini yumuk yapıp ağzına sokup emmeye çalışıyor niyeki acep  :-\

мiŁenα.

günadın canım...

benimki elini emmeye çok meraklı hergün eldiven degişiyorum ıslatıyorhep..normal heralde :-\

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 12 Nisan , 2010, 10:21:36
günaydın kızlarr    :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :-*

benim bal oğlum iki gündür  ellerini yumuk yapıp ağzına sokup emmeye çalışıyor niyeki acep  :-\

gunaydin sizede valla benim kiz dogdu dogali oyle diyebilirim normalmis yani elini emmesi onu emmesin diye emzik verdim ben birazda emme hissi cok oluyo bebek doydunu bilmiyo ondanda olurmus ama bizde pek fayda olmadi emzigini kucukken atiyodu zeynep simdide ya atiyo agzindan yada eliyle cikartiyo artik buyudugu icin ama bu ay birazdaha emmeyi unuttu gibi simdi eliyle oynuyo genelde oyuncaklarla filan oynayinca elini biraz untuyo

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 12 Nisan , 2010, 10:29:31
günadın canım...

benimki elini emmeye çok meraklı hergün eldiven degişiyorum ıslatıyorhep..normal heralde :-\

aysecim bak kocaman oldu bebisin daha gecen gun sayiyordun bu el emmeyi benim kiz hala unutmadi dogdu dogali eli agzinda ama dedim gibi yavas yavas geciyo ...
biz eldiven takmiyoruz artik gerci bastan beri cok takmamistim ben uyanik oldugunda genelde cikartiyorum dr oyle soledi hani eliyle ogrenmeye basliyorya onun icin iyi olur diye

мiŁenα.

canım yanında oldugum müddet çıkarıyorum seviyor elleri acık ama yuzunu cızıyor canı yanıyor onun ıcın gecelrı ve gunduzlerı kapıyorum bazen ..

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 12 Nisan , 2010, 10:42:33
canım yanında oldugum müddet çıkarıyorum seviyor elleri acık ama yuzunu cızıyor canı yanıyor onun ıcın gecelrı ve gunduzlerı kapıyorum bazen ..

kesiver tirnaklarini:) benim kiz oyle bi emiorduki eldiveni yutucak gibi oluyordu bazen:)korkuyordum eliveni yutar diye yani bayadir takmiyorum hic

ya kizlar ben dr bisey sormayi unuttum bana dediki 4 cü ay dolunca püreler verceksin meyve suyu verceksin ama su vercemmi o zaman ben bebege ya :( butun sorulari unutuyorum yada dr solediysede ben hatirlayamadim cunku zeynep ilk kez igne yedigi icin cok stress yaptim bisey olcak diye kafami sadece asiyla ilgili sorularla doldurmusum onu unuttum :(

çağınım

selam kızlar nasılsınız

bebişler ellerini emmeye çok meraklı oluyolar o bi refleks bide dyduklarını anlamadıkları için emiyolar normal yani çok sevimli oluyolar ama uzunca bi zaman sürüyo bu alışkanlık bi kaç ay  :binkybaby:

bide ek gıdalara geçince az bişeyde olsa su vermek gerekiyo 1-2 kaşıkta olsa aklınızda olsun susatıyo gıdalar çünkü

doktor liste vermedimiki ne yapman gerektiğinle ilgili bizim doktorumuz liste vermişti bize  ???

tweety0555

pureye baslandıgında az ıkı cay kasıgı fılan su verıyordum ben ogluma...
bu arada el emmesı cok dnormal benımkı emzıgı elıyle atıyor kendı elını sokuyor helede sevındıgı zaman kocaman acıp sokuyo elını cok komık oluyor...
bu arada ben sadece bır hafta taktım eldıven sonra tırnaklarını kestım bebegın anneye dokunması geekıgını dusunuyorum..tum eldıvenlerı topladım kaldırdım:)sapkada sadece banyo sonrası:)
bızım gece aynı saatte kalkma ıle gectı...allaha skur bır problem yok sımdılık