2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 09 Nisan , 2010, 13:30:18
kıx/zlsr merhaba;

eltimdeyim suan ve benım oglan kuzenin besıgınde uydu hala uyuyor :ehi: :ehi:

buarda yarın dogummgünüm ve evden cıkmıyorduk arabamız yok dıye ..eşim bugun bana suprız yapmıs araba almıs cok mutlşu oldum...dogumgunu hedıyemı cok begendım :muzz: :muzz: :muzz:

çok şükür tatlım iyi günlerde kullanın kazasız belasız, bol bol gezdirin oğlumu  :opucuk:

yeni yaşında annesin sen de artık, seneye eymenle üflersin mumları ;)

ilkcemre

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Nisan , 2010, 12:21:15
mert allaha sukur ıyı uyuyor fakat sızler nasıl yapıorsunuz bılmıyorum fakat ben gece yattıgı yatakta asla gunduz yatırmıyorum kı gece gunduzu farketın dıye bu dogdugu gunden berı oyle evet benımkıde cok fazla uyumuyr en fazla yarım saat fakat gece uykku saatını bılıyor...bende gunduz bırsekılde oyalanılıyor ıs gece gece uyusun yeter...sızler nasıl yapıyorsunuz bılmem fakat ben gunduz salıncakta gece ıse park yatagında uyutuyorum...ve 1 saatte bır uykusu gelıyor uyutuyorum eger kı gecerse vay geldı benım halıme  :sad1: :sad1: :sad1:kıyamet kopuyor...ha bırde uyku muzıgı var onu acıyorum uyuturken aynı anda bende nınnı soyluyorum kart sesımle :ehi: :ehi: :ehi:
bende başlarda öyle yaptım. çok işe yaradı gece gündüz ayrımı var cemre de--- şimdi hep beşiğinde uyutuyorum alıştı ama dediğim gibi 15 dk dan fazla uyumuyo. gidiyorum yanına iki pış pış  geri dalıo. bende sürekli acaba uyandımı tedirginliği oluyo rahat olamıyorum.. deliksiz 1 saat uyusa :y25:
kıx/zlsr merhaba;

buarda yarın dogummgünüm ve evden cıkmıyorduk arabamız yok dıye ..eşim bugun bana suprız yapmıs araba almıs cok mutlşu oldum...dogumgunu hedıyemı cok begendım :muzz: :muzz: :muzz:

doğumm günün kutlu olsun mutlu ol bebğinle ve eşinle inş.. :flowers: :love9:

ilkcemre

Alıntı yapılan: arzuderelli - 09 Nisan , 2010, 12:12:41
Benimde oğlum gündüzleri pek uykuya düşmüyor.bu ayın 17.sinde 4 ayı bitip 5.aydan gün alacak. Bir türlü uyku saati belirleyemedik. Gerçi ben çalıştığım için gündüz uykusunu bakıcımız az olduğunu söylüyor. kaçıncı aydandan itibaren uyku düzeni oluşur bunu da merak etmekteyim.Bizim ufaklı uykusu gelince uyuyor 10-15 dk sonra gözünü açıyormuş.
yaa nasıl bırakabiliosunn bebişini... zor olmuştur senin için dimii. ilk bebeğin heralde maşallah çok tatlı.. allahım nazarlardan korusunn :D bende öğretmenim ama çalışmaya başlamadım daha.

arzuderelli

Alıntı yapılan: ilkcemre - 09 Nisan , 2010, 14:06:33
Alıntı yapılan: arzuderelli - 09 Nisan , 2010, 12:12:41
Benimde oğlum gündüzleri pek uykuya düşmüyor.bu ayın 17.sinde 4 ayı bitip 5.aydan gün alacak. Bir türlü uyku saati belirleyemedik. Gerçi ben çalıştığım için gündüz uykusunu bakıcımız az olduğunu söylüyor. kaçıncı aydandan itibaren uyku düzeni oluşur bunu da merak etmekteyim.Bizim ufaklı uykusu gelince uyuyor 10-15 dk sonra gözünü açıyormuş.
yaa nasıl bırakabiliosunn bebişini... zor olmuştur senin için dimii. ilk bebeğin heralde maşallah çok tatlı.. allahım nazarlardan korusunn :D bende öğretmenim ama çalışmaya başlamadım daha.

İlk çocuğum. Zor olmaz mı? İnsan kendini çok kötü hissediyor.telefonla sürekli arayıp nasıl olduğunu soruyorum. Çalışmaya başlamadıysan evde hemen hemen bütün vaktini bebeğinle geçir çünkü çalışmaya başlayınca evde kaldığın günleri arıyor insan.Hepimizin bebeğini allah nazardan korusun, sağlıklı bir ömür versin.

tweety0555

dogumgunun kutlu olsun arabanızı da kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın rabbım...
ılkcemre ne ogretemenısın nerdesın ..ben ıngılızce ogretemenıyım ve merzıfondayım ...

< ESLAL >

kıx/zlsr merhaba;

hayırlı olsun ayşecim Allah kazasız,belasız iyi günlerde kullanmak nasip etsin inş.  :amin: :amin:

DOĞUM GÜNÜNDE KUTLU OLSUN HAYATIM BEBİŞİN VE EŞİNLE MUTLU HUZURLU UZUN Bİ ÖMÜR SENİNLE OLSUN  :opucuk:

ah ahh öyle yapar o sıpalar nisada minikken misafir geldiğinde saatlerce uyurdu millet gidince ben bi heves yatağa girerdim daha o anda bi açardı gözleri sabahlardık  :sad1:  

arzuderelli

Arkadaşlar,

Bebeğim 4.ayınıı bitirip 5.ayından gün alıyor. Ne zaman oturtmaya başlayabilir. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

ilkcemre

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Nisan , 2010, 14:52:44
dogumgunun kutlu olsun arabanızı da kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın rabbım...
ılkcemre ne ogretemenısın nerdesın ..ben ıngılızce ogretemenıyım ve merzıfondayım ...
ankaradayım hazır giyim öğretmeniyim.

мiŁenα.

sağolun kzılar..

eve geldik gözler fıldır fıldır ;D ;D amasının evını sevdı :laughing7: :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: arzuderelli - 09 Nisan , 2010, 16:02:13
Arkadaşlar,

Bebeğim 4.ayınıı bitirip 5.ayından gün alıyor. Ne zaman oturtmaya başlayabilir. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...
arzu cum yavas yavas yanına yastık desteklı oturtabılır yada kucagında oturur pozısyonda durdurabılırsın ama uzun surelı degıl:)

kübüş

ayşe doğum günün kutlu olsun.kazasız belasız arabanızı kullanmayı nasip etsin rabbim.bol bol gezin bebişinizle. :flowers:
seni çok seviyorum

AککORTįє

doğum günün kutlu olsun ayşem   :opucuk:  daha nice nice seneler mutlu sağlıklı bebişli (3/4)  ;D seneler geçirmen dileğiyle  :flowers:

ferda2

kızlar benim kızım elini agzına götürdüğünde sanki gözünde tik varmış gibi çekiyor gözünü sizde de aynısı oluyormu buarada kızım 3 ay8 günlük :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:aynı sorun varsa yazın lütfen korkuyorum yaaaaaaaaaaaaa

AککORTįє

ya kızlar rüyamda kendimi hamile gördüm  ;D burdaki muhabbetten sonra sanırım , fıldır fıldır oynuyodu içimde   :k06: 

ayrıca şunuda sorayım sizlere ; mutlaka bilirsiniz  :icon_scratch:

şimdi ben oğluşum 1 aylıkken adet oldum . yani sanırım öyle oldu diye düşündüm çünkü az bi miktar kan geldi ama o kadar daha bişi yok.

ve şuan oğlum  2 ay 21 günlük aradan 1 buçuk ay geçti . göbekte var azcık , zaten 3 aylığa kadar belli olmuyo arada kaynamasın

anam  :cildir:

benim oğluşum daha bebek  :cildir: :cildir: :cildir:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ferda2 - 10 Nisan , 2010, 00:00:17
kızlar benim kızım elini agzına götürdüğünde sanki gözünde tik varmış gibi çekiyor gözünü sizde de aynısı oluyormu buarada kızım 3 ay8 günlük :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:aynı sorun varsa yazın lütfen korkuyorum yaaaaaaaaaaaaa

birşeyden huy kapmış olabilir hayatım korkulacak birşey olduğunu sanmıyorum.. küçücük daha o kız ne tiki sende  :k06: