2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

çağınım

ay bide dünyanın parası yazık yani  :cussing:

rica ederim canım kuzucuk baya güzel büyüyo

seni çok iyi anlıyorum sürekli memedeydi çağında 7/24 artık oturup ağlıyodum ama emmese bu kadar güzel gelişemezdi tabi oda var çok şükür emiyolar ya  :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: ๑ AyŞe ๑ - 07 Nisan , 2010, 15:34:40
sağolun nkızlar :-* :-*

ddr geldik oğlum gribal enfeksiyon olmuş :-\ acile gitmiştim dr burun spreyı vermıs demıştim..meğer burun damlasıymış salak eczanaeci reçeteye yazdıgı ilaçlar yerine ona eş deger ilaçlar vermiş .. ay nasıl sinir oldum eşim de anlamamış reçeteye bakmadan vermiştik :cussing: :cussing:

burunu çok tıkalı dedi..kusması gribal enfeksiyondan olur dedi çok kusarsa bana kesın getirin dedi... :-\

ilaçlarımızı yeniledi..allahın izniyle atlatcaz inşş..

maşallah subhanallah oğluma kilosu boyu çok iyi ...dr bebege çok ıyı bakmışsınız ayşe hanım dedi..3 500 olmuş oglum 52 cm boyu olmuş :nazar: :nazar: :nazar:

paşamın gazı okadar yokmuş ara ara gelcek dedi kullandıgım om-x ılac ıyı dedı kullan onu dedı :sunny: :sunny:

Geçmiş olsun ayşecim Rabbim şifalar versin kuzuma.
Tebrik ederim iyi bakmışsın hakikaten Rabbim nazarlardan esirgesin.
:amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

ayy emsin oğluşum büyüsün zayıf doğdu ama çabuk toplicak kendini :basardim: :basardim:

evet dr her gidişimde diyor ek birşey veriyormusun :k06: :k06: yok diyorum gülüyor :k06: :k06:..

sağol gülommm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aminnn :amin: :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

çağınım

evet doktorda bana demişti o kadarlıkken ek bişi veriyomusun hayır demiştim güzel bakmışsın diyodu  :muzz: aman emsin  :laughing7:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

geçmiş olsun ayşecim inş. çabucak atlatır

maşallah kilosuda çokk iyi  :nazar: :nazar:

AککORTįє

geçmiş olsun ay balam, inş çabucak atlatır  boncuğum  :binkybaby:

maşallah eymenime  :nazar:

ilkcemre

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 07 Nisan , 2010, 15:05:05
benim 2 ay olmadan bitti acısı . mustela diye bi krem kullandım bitkisel;inanılmaz faydasını gördüm tavsiye ederim
purelan die bişi kullanıom... lanolin die bi madde varmış içinde silmeye gerek kalmıo, silince daha beter oluo çünkü. eskiden ağlayarak emziriyodum resmen ya çok kötü bi acı bu. şükür şimdi o kadar değil sanırım geçio  artık. inşallah ikinci bebekde olmaz bu göğüs ucu yaraları. doğum yaparken ağlamadım valla emzirirken ağladım bu kadar kötü yani  :crybaby2:

ilkcemre

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 07 Nisan , 2010, 15:01:34
Alıntı yapılan: ilkcemre - 07 Nisan , 2010, 14:12:28
göğüs ucu problemi çekiomusunuz arkadaşlar. 2 buçuk aylık olduk hala yaralarım geçmedi ve acıyolar... emzirmek çok zor oluyo :honk:

çok geçmiş olsun cnm
ben 10 gün felan çektım o acıyı
şükür şimdi bişey yok
ya şu işe bak ya :y25: 10 gün diyosun ben 10. günümde muhtemelen zırlıyodumm :D

DER!N

Cemrenin annişi yaralar geçene kadar slikon göğüs koruyucu kullanmayı denedin mi?

Hem acı çekmezsin hem de iyileşir.
İlk günler acımaya başlamıştı benimde, silikon uç kullandım bir kaç gün, zaten sonra sertleşti uçları acımadı daha sonra.

AککORTįє

Alıntı yapılan: ilkcemre - 07 Nisan , 2010, 18:32:42
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 07 Nisan , 2010, 15:05:05
benim 2 ay olmadan bitti acısı . mustela diye bi krem kullandım bitkisel;inanılmaz faydasını gördüm tavsiye ederim
purelan die bişi kullanıom... lanolin die bi madde varmış içinde silmeye gerek kalmıo, silince daha beter oluo çünkü. eskiden ağlayarak emziriyodum resmen ya çok kötü bi acı bu. şükür şimdi o kadar değil sanırım geçio  artık. inşallah ikinci bebekde olmaz bu göğüs ucu yaraları. doğum yaparken ağlamadım valla emzirirken ağladım bu kadar kötü yani  :crybaby2:

evt canım buda silinmiyodu bende öyle kullandım

Allah Allah 2 ay olmuş geçmesi lazımdı şimdiye  :-\

AککORTįє

Alıntı yapılan: DER!N - 07 Nisan , 2010, 18:39:07
Cemrenin annişi yaralar geçene kadar slikon göğüs koruyucu kullanmayı denedin mi?

İlk günler acımaya başlamıştı benimde, silikon uç kullandım bir kaç gün, zaten sonra sertleşti uçları acımadı daha sonra.

evt bende silikon uç kullandım ama acı için değil ucum çıkmıyordu pek, sonradan çıktı onuda bıraktım

ama oratalama 2. ay bitmeden acının da kesilmesi lazım diye biliyorum ben  :icon_scratch:

DİLVİN

benımkının ucu vardı ondan 10gün çektım heralde

senınkının çoktan geçmesi lazımdı

karbonatlı suyla sil demişlerdi bana

kullanmamıştım

istersen bı dene

hatta bebeğim ağzı pamuklaşıyorsa onada ıyı gelıyormuş
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ya karbonatlı suyu dr önermiyo. silerken tahriş olur die. hiç dokunma dedi sadece kremliyorum. benim ucu yoktu. muhtemelen ondan bu kadar uzun sürdü. ilk başlarda çatlaktı ama soradan daha değişik bi hal aldı. ama şuan dediğim gibi geçme aşamasında şükürler olsunn ama yinede acıyoo :D

ilkcemre

Alıntı yapılan: DER!N - 07 Nisan , 2010, 18:39:07

silikon uç kullandım valla denemediğim bişi kalmadı. cemre istemedi onu. memeyi tercih ediyo. silikonu ağzına almasıyla diliyle itmesi bir oluyo...