2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

canım kendi  dr umuz ACD3diye vitamin ilacı verdı 15.gün başlanıyor günde 1 kezz 10 damla ...saglık ocagındaki ebemiz monovit d3 verdi.ebe 15.güne kadar monoviti kullan sonra dr verdiğine başla dedi ..ikisini bir lullanma dedi..monovit 3 damla veriyorum...drumuzun verdıgı 10 damla çok degilmi yahu???

:love9: :love7: :love9:

--elif--

bize vermedi acd3 diye bi damla  :dontknow: sadece devit 3 verdi günde 1 kez 3 damla

мiŁenα.

BANA VERDİ DDOKTORUMUZ..AMA 15.GÜN BAŞLA DEDİ BENDE EBENIN VERDIGGI MONOVİT KULLANIYORUM ŞUAN 15. GÜN MONOVİTİ BIRAKIP ACD3 BAŞLICAM :-\ :-\ GÜNDE BİR VERMEYE 10 DAMLA BANA FAZLA GELDİ :-\

--elif--

cnm bak bi araştır istersen netten kullananlar varmış ama 10damla fazlaydı ve midesini bulandırıyodu  hep kusuyodu diyolar hatta drun biri acd3 kullanma azda olsa alkol var onda demiş devit3 kullanman yeterli diyo

мiŁenα.

hım bende baktım netten..dr sorim olmadı monovit d3 e devam edim... :'(

< ESLAL >

bende sormuştum acd3 kullanayımmı die devit 3 yeterli kullanmayalım demişti bizim dr. her doktor farklı işte ama sen devite erken başlamışsın ayşe biz devit 3 e 15. gün başladık  :dontknow:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 31 Mart , 2010, 00:09:51
ya kızlar ben şu devit-3 varya onu kullanmayı hep unutuyorum düzenli kullanamıyorum siz nasıl kullanıyorsunuz ve ne için kullandığımızı biliyormusunuz  ??? herkes farklı şeyler diyo kimi kemik gelişimi için dedi sonra geçen burda okudum birileri bıngıldağın kapanması için demiş  :icon_scratch:

ebrarcğım banada dişini rahat çıkarması için vermişlerdi devıtı
herkes bişi diyo işte
zaten içindeki ayçiçek yağı
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

polaire

Ben 1 ay kullandım devit 3'ü çok kusturdu kızımı ikinci ve üçüncü ay zaten bıngıldağımız erken kapanıyo diye doktor ara verelim dedi, şimdi kusma yapıyo diye devit3 yerine başka bir damla verdi yarın başlıycam. İnşallah bu damla sorun çıkarmaz.

arzuderelli

Anne olmak gerçekten çok zormuş. Şöyle yazışmalarımıza bakıyorum, hepimiz bebeğimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çırpınıp duruyoruz. Fakat uzmanlardan aldığımız yardımlar işe mi yarıyor kafamı karıştırıyor bilemiyorum. Kimi dr örnek olarak veriyim rota aşısını yaptır diyor, kimisi isteğe bağlı ister yaptır ister yaptırma diyor, kimisi de hiç gerek yok diyor? Şimdi hangisinin bebeğimiz için daha sağlıklı bir karar olduğunu nerden bileceğiz. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

ayşenurum

selam hanımlar ben monovit d3 bika defa kullandım kızımın sarılığı vardı sürekli uyuyordu dktor yarımsaate 1 saate emzirmemi söyle hiç uyanmıyordu kızım  biraz sarılığımız düşünce vermeye başladım damla uyutmaya başladı bende uyuyarak tekrar aç kalırda sarılığyeniler diye veremedim   

AککORTįє

31 Mart , 2010, 17:25:02 #490 Son düzenlenme: 31 Mart , 2010, 17:29:17 iLkNuRR
aminn  :amin:

bende kullanıyorum devıt 3 ü. 15 gün başladık zaten hastaneden de bu şekilde söylediler.

15 günlükten 1 yaşına kadar. başkada birşey kullanmadım,oğlum sarılık ta olmadı..

anlamadım valla bu dokorlar kafalarına göre mi ilaç veriyo napıyo  :cussing: birşey ya gereklidir ya değildir

çocuk bu oyuncak değil ki ya

DİLVİN

arzucum zor olduğu kadarda çokk güzel
ya drlar şunu yapmayın bunu yapmayın diyolar
eskısı çocuklar taşş gıbı
şimdikilerde parmak kadar
eskıden sankı dr mu vardı
mamamı vardı
drlardA abartıyor

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

arzuderelli

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 31 Mart , 2010, 17:33:16
arzucum zor olduğu kadarda çokk güzel
ya drlar şunu yapmayın bunu yapmayın diyolar
eskısı çocuklar taşş gıbı
şimdikilerde parmak kadar
eskıden sankı dr mu vardı
mamamı vardı
drlardA abartıyor

Güzel olmaz mı? dünyanın en güzel duygusuymuş. Helde bir de yüzüne bakıp gülmüyormu? İşte o zaman dünyalar benim oluyor sanki.Dr ların abartması düşüncene kesinlikle katılıyorum.

мiŁenα.

ay saçmalık ozman ya bana hemen verdi kullan diye ebe allah allah yarın dr gıtcez sorim bari benim oğlumun sarılığıda var :-\ :-\

dr lar kafalarına göre iş yapıyor ozaman :violent1: :violent1:

ayşenurum

selam ayşe hanım endişelenmeyin hemşire verdi banada  damla benim kızıma uyku veriyordu    sarılığımızda çok yüksek olunca sarılıktanda uyuyordu açkalmasın diye sarılığını çabuk atlatsın diye kendim vermedim