2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: arzuderelli - 30 Mart , 2010, 15:20:58
Merhaba Arkadaşlar,

İlk önce şunu söylemeliyim ki aranıza katılalı daha bir kaç dakika oldu. Umarım beni de ranıza kabul eder ve bilgilerinizi benimle paylaşırsınız. Oğlum Efekan 17/12/2009 doğumlu. Bu sitenin bana oğluma daha iyi bir yaşam sürmesi için gerekliolan bilgileri vereceğine inanıyorum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

hoşgeldin hayatım  :flowers:

güzel paylaşımlar dilerim, hoşgeldin aramıza  :-*

ayşecim yaza kadar formdayız merak etme  :k06:

arzuderelli

İlknur Hanım,

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Poyraz bebeğin sitesini gezdim.Tek kelimeyle harika olmuş. Allah bağışlasın çok tatlı bir bebeğiniz var...

ırmak184

bişey sorucam kızlar bebeklere rezene cayı verlirmi benim kızım 36 günlük oldu belki rahatlatırda uyur diye,gündüzleri uyurdu şimdi oda yok deliricem artık..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 30 Mart , 2010, 16:03:47
bişey sorucam kızlar bebeklere rezene cayı verlirmi benim kızım 36 günlük oldu belki rahatlatırda uyur diye,gündüzleri uyurdu şimdi oda yok deliricem artık..

cnm 1 haftadan snra verilir diye biliyorum ama .... :icon_scratch: :icon_scratch:

arzuderelli

arkadaşlar,

Oğlum efekanı martın 25 de doktora götürdüm. Doktor aşı takvimine baktı ve rota virüs aşısını yaptırmam gerektiğini söyledi.Aranız bu aşıyı yaptıran var mı? İnternetten araştırdım ve kafam karıştı.Kimi kesinlikle yaptır diyor kimi yaptırma bebeğin bağışıklık sistemini bozuyor diyor.Bu konu da bana yardımcı olursanız sevinirim.

polaire

Ben yaptırdım. İlkini 2 aylıkken yaptılar ikincisini bu ay 4. ayımızda yaptılar. Benim kardeşim küçükken bu rota'ya yakalanmıştı ve inanılmaz kötü bir hastalık süreci geçirdi ameliyattan kıl payı kurtuldu. O zamanlar rota aşısı diye birşey yoktu. Şimdi çıktığını duyunca hiç düşünmedim bile. İki aşıdada sorun yaşamadık biz. Zaten ağızdan veriliyo yani bizimkisi öyle yaptı. Ben bağışıklık sistemini bozduğunu hiç duymamıştım tabi hiç araştırmadan yaptırdığım için duymamış olabilirim sen yinede doktora bir sor istersen.

AککORTįє

30 Mart , 2010, 17:07:00 #471 Son düzenlenme: 30 Mart , 2010, 17:09:18 iLkNuRR
Alıntı yapılan: arzuderelli - 30 Mart , 2010, 16:03:05
İlknur Hanım,

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Poyraz bebeğin sitesini gezdim.Tek kelimeyle harika olmuş. Allah bağışlasın çok tatlı bir bebeğiniz var...

sağol canım çok teşekkür ederim   :-*

Alıntı yapılan: ırmak184 - 30 Mart , 2010, 16:03:47

ırmak verilir diye biliyorum ama yinede doktoruna danış önce [/b]

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

--elif--

ya kızlar ben şu devit-3 varya onu kullanmayı hep unutuyorum düzenli kullanamıyorum siz nasıl kullanıyorsunuz ve ne için kullandığımızı biliyormusunuz  ??? herkes farklı şeyler diyo kimi kemik gelişimi için dedi sonra geçen burda okudum birileri bıngıldağın kapanması için demiş  :icon_scratch:

ırmak184

31 Mart , 2010, 01:50:06 #474 Son düzenlenme: 31 Mart , 2010, 07:05:22 ırmak184
saolun kızlar yarın sorucam doktoruna..

ırmak184

Alıntı yapılan: arzuderelli - 30 Mart , 2010, 16:44:57
arkadaşlar,

Oğlum efekanı martın 25 de doktora götürdüm. Doktor aşı takvimine baktı ve rota virüs aşısını yaptırmam gerektiğini söyledi.Aranız bu aşıyı yaptıran var mı? İnternetten araştırdım ve kafam karıştı.Kimi kesinlikle yaptır diyor kimi yaptırma bebeğin bağışıklık sistemini bozuyor diyor.Bu konu da bana yardımcı olursanız sevinirim.
bende yaptırıcam bizim doktorumuzda önermişti...

ırmak184

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 31 Mart , 2010, 00:09:51
ya kızlar ben şu devit-3 varya onu kullanmayı hep unutuyorum düzenli kullanamıyorum siz nasıl kullanıyorsunuz ve ne için kullandığımızı biliyormusunuz  ??? herkes farklı şeyler diyo kimi kemik gelişimi için dedi sonra geçen burda okudum birileri bıngıldağın kapanması için demiş  :icon_scratch:
ben ilk kullanmaya basladıgımda unutuyordum,şimdi alıştım gözümün önünde duruyor ilaç sabahları veriyorum...özellikle kıs bebeklerinde güneşe cıkamadıkları için kemik gelişiminde ve d vitamini eksikligini karsılamak için kullanılıyor..

мiŁenα.

banda verdı 15. günü başla dedi..monovit d3 kullanıyorum şimdilik ::) ::)[/b]

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

şimdilik derken ayşe bizde şuan monovit d3 kullanıyoruzda 15. gün başlanır devit 3 e eymen için erken daha

bende ilk başladığımızda düzenli veriyordum doktor mamada yiyor deviti gün aşırı ver dedi sonra unutmaya bşladım verdimmi vermedimmi karıştı iice

ebrarcım evt kemik gelişimi için kullanılıyor fzla kullanıldığında kemikler normalden çabuk geliştiği için bıngıldakta kemikle örtülüyor doğal olarak dozunu kaçırmamak gerek sağlık ocağından bana 4 damla demişlerdi ben 3 veriyorum

arzuderelli

bende kullanıyorum, kemik gelişimi ve d vitamini için gerekli olduğunu biliyorum.