balkopugum annesine coktan veda etmeye hazirlanmiss

Başlatan Balböceği, 01 Mart , 2010, 03:37:04

« önceki - sonraki »

rose

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
suanda yasadiklarin hissetiklerini en iyi ben ve benim gibi kaybedenler anlarlar, canim büyük gecmis olsun yeterki sagligina bisey olmasin Allah bidaha hayirli zamanda hayirlisini versin insallah.
ve en önemlisi sabir ve dayanma gücü versin. :amin: :amin: :amin:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

cunfer_u

CANIM O KADAR ÇOK ÜZÜLDÜMKİ ANALATAMMM... BEN KALP ATIŞLARINI BİLE DUYAMADAN BENDEN AYRILIP GİTTİ BEBEĞİM... HAYIRLISI NE İSE ONU İSTEMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK CANIM.. ALLH SABIR VERSİNNN, DEVAMINI DA GETİRSİN...  :y25:

miray

:y25:  :y25:  :y25:  :y25:
balböcüğüm edosum diyecek söz bulamıyorum soklardayım...
üzülme sakın metanetli olmaya calıs rabbimin takdiri...
alanda o verende elden bişey gelmezkii..
sen saglıklı ol yeterki... olur inş
allah sabır ve metanet versin
suan tek dilegimiz bi mucize olsun ve bebişin bırakmasın senii

ponçik

Ben de sabah sabah siteye girince böyle bi konuyla karşılaşacağımı hiç tahmin etmiyordum  :sad1: şok oldum
canım şuan ne desek de senin içindeki yangını en iyi sen bilirsin
Allahım bol bol sabır versin sana , dediğin gibi herşeyin hayırlısını verir Rabbim
o yüzden en hayırlı zamanda yeniden hayırlı haberler verirsin dilerim  :amin:  :amin:

gökkusağı

edoşum geçmiş olsun cnm çok çok çok şaşırdım ve çok üzüldüm.demişsin zaten hayırlısını istedim dei hayırlısı buymuş gülüm üzme kendini.allah sağlıklı sıhhatli başka evlatlar nasip etsin dünyanın sonu deil bi daha olur cnm yeterki içini ferah tut ve üzülme güzel arkadaşım  :opucuk: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

н∂vv∂ ツ

edacım canm çooookk üzüldüm yaaa

inanamadım birden görünce  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

canm benm Allah sabır versin

üzme kendini nasip değilmiş

Rabbim hayırlısını böyle uygun görmüş

en hayırlı zamanda hamiş haberlerini alırız inş  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

cimcime

:'( :'( :'( :'(

gerçekten çok üzgünüm ve şaşkınım, canım benim üzme kendini RABBİM İNŞALLAH tekrar bu acıyı yaşatmasın :amin: :amin: kendini toplamaya çalış canım zor bir durum çok iyi anlıyorum seni, ama elden bişey gelmiyor taktidiri ilahi :'( Herşerde vardırdır bir hayır. :'(

RABBİM SANA BOL SABIRLAR VE SAĞLIKLI SIHAHATLİ EVLATLAR  NASİP ETSİN :amin: :amin:

Balböceği

arkadslar cok cok tsk ederim size rabbim herseyin hayirlisini versinnn olmanyinca olmuyormuss  :sad1:

gece yatamadim acayip sancim vardi eltiyi aradim hap alimmi dedimm saat 4 te al dedi
ilacin sayesinde uyudum isdee wc gidince cork korkuyorumm acaba dustumu dusmedimiii  :sad1: :sad1:

gökkusağı

gitte bi bak bakaılım gülüm benim kanaman varsa bekleme hemen git dr a  :-[
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Balböceği

adet kanamasi gibi geliyor hemsire hasta bezi verdi saolsunn
yeni dolmaya basladi

ZyNp

cok uzuldumya yanı hamıle haberı varmı dıye bakarken bunu gorunce cokk uzuldum canım allah bıdaha yasatmasın verende o alanda ıns yakın zmanda yıne hamıle kalırsın hayırlısıyla sabırlı ol nasıp degılmıs uzulme.

gökkusağı

cnm sormadın mı peki neden böle olmuş neden açılmış rahim die ???
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Balböceği

amin cnm aminn cok sukur rabbime inancim var verdgi gibi almasinida bilir
ama insan bi hos oluyorr dag gibi icinde buyuyormusss ailenin geneli duymadi daha bi gorumce duydu oda tesaduff  :crybaby2:

ah annecim duysa cok uzulurr daha yasimiz kac basimiz kac daha cok olur
arabanin icinde aksam glirken sesimi icime kistim agladim agladimm sok oldum ruya gibi
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: kadriyee - 01 Mart , 2010, 09:37:44
cnm sormadın mı peki neden böle olmuş neden açılmış rahim die ???
sordum cnm bebegim 1 ay 8 gunlukmus gec yumurtlamisimm hesaplara gore dedil
dr bebegimin cok kucuk tutunamiyor dedi rahim agzi genisledi dediii tek bildigim bu
eve gonderdi kanaman iyice acilsin gel dedii  :dontknow:

gökkusağı

cnm benim ne diyim ki gerçekten çok şaşkınım hiç böle bişeyle karşılaşacağımı beklemiodum doğrusu sabah sabah .sen yeterki sıkma kendini içini ferah tut inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın sağlıkla sıhhatle inşallah  :amin: :amin: :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥