27 Nisan , 2024, 14:04:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AMWAY ÜRÜNLERİ

Başlatan semsen24, 17 Ocak , 2008, 15:37:55

« önceki - sonraki »

semsen24

17 Ocak , 2008, 15:37:55 Son düzenlenme: 12 Eylül , 2008, 16:16:03 semsen24
AMWAY'İN İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ TÜM ÜRÜNLERTEMİN EDİLEBİLİR. üSTELİK KENDİ İŞİMİ YAPMAK İSTİYORUM DERSENİZ. üYE OLARAK GİRİŞİNİZ YAPILA BİLİNİR. BÖYLELİKLE İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNLERİ ALIRKEN KAZANÇDA SAĞLAMIŞ OLURSUNUZ. ÜRÜNLERİ DENEYENLER BİR DAHA KALİTESİNDEN VAZGEÇEMİYOR. iNCELEMEK İSTERSENİZ.
www.amway.com.tr adresinden sistem ve ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Takıldığınız konular hakkında, ilgilendiğiniz ürünler için yada üyelik için [email protected] adresine yazabilirsiniz.
Sema&Sena

semsen24

:nazar: aman nazar değmesin ilginiz için teşekkür ederim. Boş oturmakdan sıkılıp da bağımsız çalışırak kendi işini yapmak isteyen arkadaşlarıda bekliyoruz. Gerçekden azim ederek ürünleri kullanıp memnun kalanlar ürünlerin satışınıda kendileri yapmak istiyorlar.  :basardim: İlgilenen arkadaşlar hiç çekinmeden yazabilirler. Ürünler gerçekden müşteri memnuniyetini önemseyen doğal içerikli ürünler. Görüşmek üzere
Sema&Sena

mavili

ben amway ürünlerinden almak istiyorum nasıl olacak

semsen24

Özelden size mesaj yazdım. umarım ulaşmıştır. Ulaşmadıysa da bana yukarıda verdiğim bilgeler ve e-mail adreslerindende ulaşa bilirsiniz. Öncelikle yukarıda belirttim bilgiler doğrultusunda ürünleri inceleyip bana hangi ürünlerden istediğinizi yazarsanız. Size yardımcı olamk isterim. Amway'i tercih ettiğinize inanın pişman olamyacaksınız. Saygılar
Sema&Sena

mavili

mesajı aldım birkaç gün içinde istedigim ürünleri yazacagım ben zaten bu ürünleri kullanıyorum sadece bitti ve bununla ilgilenen birilerini arıyordum bakalım bir arkadaşımda fazla loc varmış satmak isterse yakın oldugu için ondan alacagım

mavili

sadece loc degil tüm ürünleri güzel bence amwayin özellikle fırın temizleyicisini ve duş temizleyicisini tavsiye ederim teşekkürler ayrıca

semsen24

05 Temmuz , 2008, 11:35:55 #6 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2008, 15:47:55 semsen24
Ayrıca belirtmek isterim ki Amway'in ARTISTRY kozmetik ve güzellik ürünleride gerçekden harika. Bir arkadaşıma yağlı ciltler için olan 3lü setini verdim. Kendisi çok titiz ve zor beğenen biri ve cildi çok yağlı, güneşlekeleri de vardı 1 ay kullandı yağ oranı dengelenmeye başladı ve lekelerinin azaldığını görünce onarıcı ürünlerinden de sipariş verdi. Ürünlerin doğal oluşuda artı bir özellik. Amway ürünleri hakkında  elimden gelen yardımı ve bilgiyi severek verebilirim. İlginiz içine teşekkür eder siparişlerinizi beklerim.
Sema&Sena

semsen24

15 Temmuz , 2008, 16:34:51 #7 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2008, 16:39:13 semsen24
ARTISTRY-Cildi Koruyucu Zengin Nemlendirici SPF15
Cildin daha uzun süre genç görünmesine yardımcı olan, yumuşatıcı maddeler yönünden zengin bir kremdir.

ÖZELLİKLERİ:
SPF 15 güneş filtresi içerir.
Nutrilite üzüm çekirdeği özü ve anti-oksidanlar içerir.
İçinde özgün Artistry Hidrolipid Matris bulunmaktadır .
Nutrilite tesislerinde üretilen Camomile içerir.
      FAYDALARI:
SPF, cildin güneşin UV ışınlarının sebep olduğu zarardan ve erken yaşlanmadan korunmasına yardımcı olur.
Üzüm çekirdeği özü serbest radikallerle savaşır. 
ARTISTRY Hidrolipid Matris, nem kaybına karşıcildin sulandırılmasına, pürüzsüz görünmesine ve korunmasına yardımcı olur.   
Cilde sağlıklımat bir görünüm kazandırarak, saatlerce yağ kontrolu temin eder.
ÖNERİLEN KULLANMA ŞEKLİ:
Parmak uçlarınızla nazikçe yüzünüze ve boynunuza sürün. Gözlerle doğrudan temas ettirmeyin.
Doğal bileşenlerden oluşan ARTISTRY ürnleri dünya da en kaliteli kozmetik ürünleri arasında ilk dört sırada yer alıyor.

ÜSTELİK 75 ML VE SADECE 35 YTL
Sema&Sena

samvat

arkadaşlar network marketing diyorsunuz.evet network marketing güzel parada kazandırıyor dogru ama network marketingde en iyisi var ;).yanlış anlamayın diğer firmayı kötülemiyorum sadece bir öneri sunuyorum ;) ben şuan flp de çalışıyorum ve daha iyi olduguna dair kanıtlarımda var.diğer bir network marketingde çalışan bir arkadaş ekibi ile bizim şirkete kayıt oldu ve bir haftada müdür oldu.daha ilginci kayıt olduğu ayın sonunda 7 milyar para aldı.inanmayan varsa her türlü kanıtlayabilirim.

flp networkteki son halkadır
İlklerden olmak ister misiniz ?

flp  Şirketine Genel Bakış;
flp'de Neler Yok !
1. Yüksek kayıt ücreti yok.
2. Düşük ürün kalitesi yok.
3. Kota yok.
4. Danışmanları zorlayıcı kariyer planı yok.
5. Danışmanı zorlayıcı satış planı ve ihraç edilme yok.
6. Ürünler konusunda hiçbir şikayet yok.
7. Ek yatırım yok.
8. Seminerler için ücret alınmıyor.
9. Yüksek aktiflikler yok.
10. Yıllık üyelik ücreti yok.
11. Yıllık kayıt yenilemeler veya kariyer yenilemeler yok.
Kısaca bir network firmasında olası problemlerin hiçbiri yoktur.

flp'de Neler Var !
1. Yüksek kar marjı var.
2. Kendi yaptığınız satıştan performans primi kazanmak var.
3. Yüksek aktifliklere gerek kalmadan organizasyonunuzdan gelir elde etmek var.
4. Yurt dışı özel eğitimleri ve tatilleri var. ( Giderleri firma finanse etmekte.)
5. Eğitim ücreti destekleri var. ( 200 €uro - 400 €uro )
6. Şirket oto planı var. ( 400 €uro - 800 €uro )
7. Özel bonuslar var.
8. Emekli olmak var.
9. Miras bırakmak var.
10. Yıllık iş hacmi primi var.
11. Her seviyede takdir edilme, ödüllendirme ve rozet töreni ile onurlandırılma var.
12. Her ay şirketin seminer desteği var.
13. 250 den fazla ürün çeşidi ( her yaşa her insana hitap eden )
Bunlar LR şirketinde çalışmanın avantajlarıydı...

flp'deki Diğer Gruplar Yerine Bizim Grubumuzda Çalışmanın Size Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

1. Türkiye'nin en hızlı büyüyen organizasyonunda çalışmanın verdiği huzur ve rahatlık. ( İnsanların
güvenini kazanmak ilk prensibimizdir. Güven, dostluğun habercisi olmakla beraber daha pek çok
yapılabilir işinde temelini oluşturur. Tanıştığımız ve danışmanımız olan dostlarımızla ekonomik
koşulları değerlendiririz. Fikir alışverişinde bulunarak hayat standartımızı yükseltiriz.)
2. Başarılı bir organizasyonun hazırlamış olduğu hareket planına dayalı hızlı girişim faaliyeti.
( Hiçbir grupta olmayan hareket planımız, size zaman kazandıracak ve işimizde hızla büyüme yaşayacaksınız.)
3. Piyasa değeri binlerce ytl olan eğitim programlarına katılım ve hızlı kişisel gelişim.
( Yine piyasa fiyatı 10.000 ytl.nin üzerinde olan ve hayatınızda çok büyük olumlu değişiklikler
yaşayacağınız kişisel gelişim programları.
4. Msn mesenger sohbet programı aracılığıyla destek. ( Online Destek ) Msn sohbet ile mini
konferanslar aracılığı ile hemen yardım. ( İnternet üzerinden mini toplantılar düzenleyerek
hemen destek olabilme )
5. Evinizin yada ofisinizin sıcaklığında çok rahat yapabileceğiniz bir iş için; ideal bir grupla
çalışma imkanı. ( Az önce belirtmiş olduğum maddelerle dahi part time zamanda evinizden yada
ofisinizden öncelikli olarak ek bir gelir olarak başlayarak, mevcut gelirinizin üzerinde bir
gelir elde ettiğinizde işimizi tam zamanlı yapabilirsiniz. Bunun örnekleri oldukça fazladır.
Grup olarak gerekli tüm desteğimizi alabileceksiniz. )
Profesyonel ve üretken bir gruptan destek alarak, kişisel gelişim seminerlerimize ücretsiz
katılarak kısa sürede kendinizi geliştirebilceksiniz.
Grubumuz Türkiye'de ve Avrupa benzeri görülmemiş bir başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun için
hedefler belirlenmiş takım içi çalışmalar tamamlanmıştır. Parolamız; Bizimle olan, Bizimle kazanır!
Sevgi ve Saygılarımla...

bilgi:
msn: [email protected]
ÜRÜN: www.flptr.com

Samet Vatansever
flp Hizmet Danışmanı
0537 300 12 00

" BAŞARININ SIRRI HERKESİN KAÇIRDIĞINI GÖRMEKTEN GEÇER"

semsen24

Amway ürünleri dünya üzerinde kalitesini kanıtlamış ve %100 müşteri mmemnuniyeti sağlayan her hangi bir neden ürünlerden mumnun kalmayan kişiler 90 gün içinde paraları geri iade edilmek üzere geri ödeniyor. Üstelik Amway 55 yıllık bir firma olarak kalitesini Ve müşteri memmnuniyetini kanıtlamış bir firma. Ürünler tanındığı içinde satışın da bir zorluk olmuyor.

Fakat diğer arkadaşın benim açtığım sayfa üzerinde kendi ürünlerini tanıtmak için ilan vermesini etik bulmuyorum ve onaylamıyorum. Mümkünse ilanınınızı kendinize özel bir sayfada açarsanız sevinirim. Başlıkdan da anlaşıldığı gibi Burada Amway ürünleri tanıtılıyor. Size de başarılar dilerim
Sema&Sena

semsen24

Doğuştan girişimciye gerçek bir örnek

AMWAY GENEL MÜDÜRÜ'NÜN BAŞARI HİKAYESİ

Tayfun Ergün, asker babasının itirazlarına rağmen tezgahta satış yapmaktan vazgeçmedi. Şimdi ise Amway Türkiye'nin satışlarını 100 milyon Dolar'a ulaştırmanın planını yapıyor.

Asker Baba, Oğlunun or­duevinin yakınında tezgâh aça­rak hediyelik eşya satmasını pek de normal karşılamamıştı: "Orduevi­nin yakınında neden bunu yapıp da beni rezil ediyorsun? Elalem 'çocuğu­na harçlık veremiyor' diye düşüne­cek." Ancak doğrudan satış şirketi Amway Türkiye Genel Müdürü Tay­fun Ergün için bugün bunlar tatlı bir anı olarak kalmış: "Bir şeyler satmak­tan büyük keyif alıyordum, aslında geçim sıkıntımız yoktu."

Satış yapma isteğinin önüne ge­çemeyen Ergün, üniversite yıllarında satış işine devam etmiş. Ancak bu defa Ankara İktisat'ın, İşletme Yöne­timi Bölümü öğrencisi olarak tezgahtarlığı bırakıp işini daha 'entelek­tüel' bir boyuta taşımış. Bir dönemin moda işi ansiklopedi satışında karar kılmış. İlk denemesinde ofislerinde ziyaret ettiği iki avukata iki takım an­siklopedi satınca büyük bir mutluluk duymuş. "Doğrudan satışın ne olduğunu bilmeden aslında doğrudan satış yapmışım" diyerek mevcut işiyle arada­ki bağlantıya dikkat çekiyor Ergün.

Ama artık Ergün doğrudan satışın ne demek olduğunu çok iyi biliyor. çünkü o dünyanın önde gelen ve yıllık cirosu 6 mil­yar Dolar'ı bulan kişisel bakım, ev bakım, kozmetik ve beslenme destek ürünleri satan doğrudan satış şirketi Amway'in önemli kollarından biri olan Amway Tür­kiye'nin genel müdürlüğünü yapıyor. 1994 yılında Amway Türkiye'de faaliyet göster­meye başladığında şirketin ilk işe alınan elemanı olan Tayfun Ergün, Amway'de fi­nansman müdürü olarak işe başlasa da onu işe alan kişinin Amerika'ya yazılı bildi­rimi ilginç olmuş: "Satıştan çok iyi anlayan bir finansman müdürü buldum!"

İki-üç yıl kadar bu görevini sürdüren Ergün'ün bir sonraki görevi ise Yunanistan ve Türkiye' den sorumlu finansman ve yö­netim direktörlüğü olurken, 1998'de genel müdürlük koltuğu ona emanet edilmiş. Er­gün, Amway'in büyümesini anlatırken hep göreve geldiği yıldan sonraki döneme vur­gu yapıyor. Çünkü yaklaşık 6 milyon Do­lar'lık yıllık ciro ile devraldığı şirketi özellik­le 2000'li yıllardan itibaren her yıl iki haneli rakamlarla büyütmeyi başarmış. Özellikle son üç yılda gösterilen büyümeyi Ergün, büyük bir gururla dile getiriyor. Çünkü 2003 yılında 10 milyon Dolar olan satışlar, 2004'te 23, 2005 yılında 36 milyon Dolar'a çıkarken, geçen yıl ise yüzde 25 oranında artarak 45 milyon Dolar'a ulaşmış. Bu yıl için hedeflenen ciro ise 55 milyon Dolar.

Şüphesiz bu büyümeye paralel olarak Amway'e bağlı serbest girişimci sayısında da hızlı bir artış olmuş. İlk yıllarda 5.000'ler civarında olan serbest girişimci sayısı bu­gün 80.000'lere dayanmış durumda. Büyüme rakamlarındaki yükseliş aynı zamanda Amway Türkiye'nin içinde bu­lunduğu Avrupa bölgesindeki sırasının yükselmesi bakımından da büyük önem taşıyor. Geçen yıl yakalanan 45 milyon Do­lar'lık ciroyla Amway Türkiye Avrupa' da 25 ülke arasından dördüncü sıraya yerleşti.

"Arupa'nın arka bahçesindeyken geçen yıl dördüncü sıraya yükseldik" diyerek yükselişin önemine dikkat çeken Ergün'ün asıl amacı, üçüncü sıraya yerleşmek. Çünkü birinci sıra­daki Rusya ve ikinci sıradaki Alman­ya'yı geçmelerinin çok zor olduğunu biliyor. Onun gözü üçüncü sırada olan Ukrayna'nın yerinde.

Önümüzdeki beş yıl için 100 milyon Dolar'lık ciro hedefi belirle­yen Ergün, bunu aştıkları takdirde rahatlıkla üçüncü sıraya yerleşecek­lerine inanıyor. Geçen yıl Amway Türkiye için bir diğer önemli geliş­me de iş yapış biçimi, operasyon, ve­rimlilik, iletişim ve müşteri ilişkileri konularında şirketin Avrupa bölge­sine örnek gösterilmek olmuş. Hatta Amway İtalya bir heyetle gelip ince­lediği Türkiye'yi benchmark olarak almaya karar vermiş.

"Büyümenin sihirli bir formülü yok. Parmağınızı şıkırdatarak bir so­nuca ulaşamıyorsunuz" diyen Er­gün, müşteri ilişkileri yönetimi ola­rak adlandırılan CRM' e büyük önem veriyor: "Bütünü oluşturan çok kü­çük parçalara önem verdik. Şirket olarak müşteri ilişkileri yönetimini sözde değil, özde uyguladık. Bu çok uzun bir süreçti. İletişimin bizim ne anlatmaya çalıştığımız değil, kişilerin ne anladıkları olduğunu çok iyi biliyoruz. Market penetrasyonu bir an­da fırlamadı, yıllarca ekip olarak uğraştık, didindik ve şirketi bu noktaya getirdik."

Müşteri ilişkilerini güçlendirmek için toplantılara büyük önem veren Ergün, bu­güne kadar Türkiye'nin birçok ilinde top­lantılar organize ettiklerini, bunun da çok faydasını gördüklerini söylüyor. Tayfun Ergün'ün işteki başarısını etkileyen bir diğer unsurun bilimkurgu romanlarına ve filmlerine olan düşkünlüğü olduğunu söylemesi bizi şaşırtıyor. Ancak gerekçesini ilginç bir detaya dayandırıyor: "Bilimkurguya çok önem veriyorum. Herhalde bir kitapçıya 'William Gibson'ın yeni kitabı ne zaman gelecek?' diye soran çok az insan vardır. Günlerce, aylarca takip ediyorum.

Bu sayede sürekli yeni teknolo­jilerin peşinden koşup bunu işime uygula­maya çalışıyorum. "Türkiye' de yedi gün 24 saat telefonun tuşlarıyla hizmet vereceğiz" dediğimiz zaman buna kimse inanmamış­tı. Hatta bankaları bile buna ikna etmek za­man aldı. Biz 1994 yılında bunu başlattık." Türkiye'de halen internet penetrasyonu yüzde 10'lar seviyesinde olmasına rağmen Amway'in siparişlerinin yüzde 65'nin in­ternet üzerinden veriliyor olmasında sibe­ruzay teriminin isim babası William Gib­son'un önemli bir katkısı olmuş anlaşılan.

Türkiye pazarına 11 ürünle giren Am­way bugün 500' e yakın ürünle faaliyet gös­teriyor. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 2.500 metrekare­lik depodan her gün iki kamyonla binlerce ürün gönderiliyor. Günde ortalama 2.000 siparişin ulaştığı merkezden ürünler 24–48 saat arasında sahiplerine ulaşıyor. Ayda 40.000 gönderi yapan şirkete Cizre ve Sarıka­mış'tan bile sipariş geliyor.

Dünyada doğrudan satış pazarının büyüklüğünün 90 milyar Dolar olduğu tah­min ediliyor. Buna karşılık Türkiye' de bu rakam 700 milyon Dolar'la ifade ediliyor. Türkiye' de pazarın önümüzdeki üç-beş yıl­da 1 milyar Dolar'ı aşacağını düşünen Er­gün, "En büyük katkı da bizden gelecek" diyecek kadar iddialı konuşuyor.

Kaynak: Forbes Dergisi

Gerçek den başarmanın yolu istemekden geçiyor. Eğer Böyle İstekli Başarılı ve hırslı bir ekipde yer almak isterseniz bana yazabilirsiniz.

Sema&Sena

semsen24

satış yaptığım ürünleri http://www.alcamsatcam.com/urun.php?id=142160 ling üzerinden temin edebilirsiniz
Sema&Sena

semsen24

Kızlar Radikal gazetesin de Amway hakkında çıkan bir haberi sislerle paylaşmak istedim. Gerçek den işi isteyen ve yapan kişiler çok iyi derecelere geliyor. Benim sponsorum Platin üye ve haziran ayında yurt dışına seyahate gidiyor. Üstelik gözlerimle görmesem inanmazdım. Marka vermeyim ama son model sıfır jeep aldı kendine. Ama gerçekten işin hakkını vererek çalışıyor. Nezaman tanıtım yapacak olsak yada yeni üyemiz olsa kayıt için Denizliden iİzmir'e geliyor ve sonucunuda alıyor. Eğer haberi okudukdan sonra sizde üye olmak ister ve bende bu ürünleri %30 inidirimli almak istiyorum ve satışını yapıp ,kendi ekibimi kurmak istiyorum derseniz. Bana semsen24@mynet adresinden yazarsanız sizin için gereken yardımı ve desteğide verceğimize emin olabilirsiniz.

Amway krizde işsizlerin umudu oldu
25/02/2009

Krizin hissedildiği son altı ayda distribütör sayısının yüzde 15 arttığını söyleyen Amway Türkiye Genel Müdürü Ergün, 'İşsiz kalan bankacı, mühendis hatta diş hekimleri bizimle çalışmak istiyor' dedi

SATFİYE YUVA KİREÇCİ (Arşivi)

İSTANBUL - Türkiye'de 150 bin kişiye iş sağlayan doğrudan satış şirketi Amway, krizde işini kaybedenlerin umudu oldu.
Krizin etkisini gösterdiği son altı ayda serbest girişimci (distribütör) sayısının yüzde 15 arttığını söyleyen Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün, "Biz bunu 2001 krizinde de yaşamıştık. O dönem bir çok bankacı bize iş için başvurmuştu. Normalde bizim distribütörlerimiz ağırlıklı olarak ev hanımları ve genç emeklilerden oluşur. Kriz nedeniyle işini kaybeden bankacı, mühendis hatta diş hekimleri bizimle çalışmak için başvuruda bulunuyor" dedi.
Amway'in distribütörü olmak için 10 lira kayıt, 65 lira da başlangıç seti ücreti olmak üzere toplam 75 lira yatırmak gerektiğini ifade eden Ergün, "İsteyen altı ayın sonunda bu seti iade edip parasını geri alabilir. Tam gününü bu işe ayıran bir distribütörümüz aylık 2.500 lira ile 3 bin lira arasında bir para kazanabilir" diye konuştu. Türkiye'deki işsizlik sorununa olumlu anlamda katkıda bulunduklarını ifade eden Ergün, "Artan distribütör sayımız da bunun en önemli göstergesi. Türkiye'de 15 yıldan bu yana faaliyet gösteriyoruz. 2002 yılında 18 bin olan distribütör sayımız 2007'de 128 bine, geçen yıl da 150 bine çıktı. Satışlarımızda yıllar itibarıyla artan bir grafik çiziyor. 2002'de ciromuz 5.3 milyon dolardı, 2007'de 66.2 milyon dolara yükseldi. Geçen yılsa yüzde 12'lik artışla 74.3 milyon dolar satış yaptık" açıklamasında bulundu.

Bilgisayarla tanıştırdı
Tayfun Ergün, Amway Türkiye'nin, 2008 sonu itibarıyla tüm dünyada 80'in üzerinde ülke ve bölgede 13 binin üzerinden çalışan ve 8 milyar doları aşan ciroya sahip Amway için oldukça önemli bir pazar olduğunu vurgulayarak, Amway Türkiye'nin Rusya, Almanya ve Ukrayna'dan sonra Avrupa'da dördüncü, dünyadaysa 15. büyük pazar olduğununun bilgisini verdi.
Krize rağmen büyümelerini bu yılda sürdüreceklerini, satışlarını ve distribütör sayısını yüzde 15 artırmayı hedeflediklerini belirten Tayfun Ergün sözlerine şöyle devam etti:
"Bu yıl 84 milyon dolar ciro hedefliyoruz. Distribütör sayımız da 175 bini bulur. Krize rağmen eğitim ve sosyal çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Satışlarımızın yüzde 35'ini ev bakım ürünleri, yüzde 20'sini kişisel bakım ürünleri, yüzde 20'sini kozmetik, yüzde 15'ini beslenme, yüzde 10'unu ise ev teknolojisi ürünleri oluşturuyor. Farklı kategorilerde 600 ürünümüz var."
Amway distribütörlerinin 7 gün 24 saat www.amway.com.tr adresinden sipariş verebildiği söyleyen Tayfun Ergün, 74.3 milyon dolara ulaşan toplam satışlarının yüzde 85'ini inter üzerinden gerçekleştirdiklerini anlattı. Ergün, "Bizim internet sitesi sayesinde birçok distribütörümüz ilk kez bilgisayarla tanıştı. Bizden aldıkları eğitim ya da çocukları veya torunları sayesinde bilgisayarı öğrendiler. Bilgisayardan korkanlar veya küs olanlar onunla yeniden barıştı" dedi.
Amway Türkiye'nin sosyal projeleriyle de ön plana çıktığına değinen Tayfun Ergün, son olarak Unicef Türkiye Milli Komitesi ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın işbirliği ile yürütülen 'Okul Ekliyoruz' projesine destek verdiklerini söyledi.

Sema&Sena

z_amway

Merhaba, bende semsen24 gibi amway ailesindeyim. şu an 2. işim olarak yapıyorum, inşallah belli seviyeye geldiğimde 1. ve tek işim olarak yürüteceğim. Hedefim elmas lider olmak. Hedeflere ulaşmak içinde çaba azim gerekiyor. bende de bu yeterince var. Ayrıca sağlıklı ürün kullanmaktan çok çok mutluyum. Sponsoruma teşekkür ediyorum, allah ondan razı olsun, beni amwayla tanıştırdığı için. iyiki girmişim bu ailenin içine. amwayci olmak kaliteli bir yaşam sürmekle eşdeğer diyorum arkadaşlar. sağlığınıza düşkünseniz hiç çekinmeden, tereddütsüz, gözü kapalı bu ürünlerden kullanabilirsiniz. özellikle astım-alerjik rahatsızlığı olanlar mutlaka ürünleri denemelerini tavsiye ediyoruz. ürünler çocuklar, yaşlılar ve hassasiyeti olan kişiler için özel üretilen ürünler olduğu için son derece sağlıklıdır. Dünya sağlık ve dünya tarım Bk. örgütlerinden onaylanmış, 5A1 kalite koduna sahip 2. şirkettir. Diğeride şirket microsoft şirketidir. dünyada sadece bu iki firmada var bu kod. piyasaya borcu olmayan, nakit parayla çalışan, asla kredi kartı kullanmadan satış yapan şirketlere verilir bu kod(5A1)

Sağlığa zararlı kimyevi maddelerden uzak olan bu ürünleri,  mutlaka denemelerini öneririz.

Saygılar, sağlıklı mutlu ve kazançlı günler dileğiyle
Z.K.
Amway.com.tr

Balböceği

Ben almayim arkdsim parayi bulunca kocayi bosadi neme lazimmm ama super urun orasini duymustum :dontknow: :dontknow: