28 Nisan , 2024, 11:01:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar benimde mide bulantısı sorunummmmmm

Başlatan emosum, 17 Ocak , 2008, 12:46:30

« önceki - sonraki »

sevda

:muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ayy bak bende heyecan yaptım şimdi öğrenir öğrenmez hemn bize haber ver oldumu allah sağlıkla sıhhatle ve sizlere layık bir evlat versin yarabbim... :amin: :amin:

emosum

:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: ya evet bendede esimdede cok heycan var bir an önce pazaretsi gelsin istiyorum ya bide belli olmassa ..yazarım size kız erkek farketmez tabi bizim için saglıklı ve hayırlı evlat olmaları önemli.ama esim kız cocuklarını seviyo bakalım Allah gönlümüze göre verecekmi  :wav: :smileinbox:

canimsin

insallah allah gönlunuze göre verir emos :opucuk: mesajlarini okudumda sanki ben yazmisim hepsini :k06:
sadece korkmadan sevmek gerek...

emosum

emosum

canımsın evet Allah gönlümüze göre verdi şimdi bir kızımız olucak.19 nda doktora gidicem bebeişimi ultrasonda görünce cokkk  heycanlanıyorum ya bütün agrılarım bulantılarım gidiyo bebişi görünce.bambaska bişeymiş ya  onun için herseye katlanabilirim.şimdi annemin degerini daha cok iyi anlıyorum...sendemi hamilesin canımsın

sevda

Ben doğumdan hemen sonra anneme döndüm ve dedimki annecim hakkını helal et daha arhanı kucağıma bile almamıştım düşün... ;)

elen

11 hafta oldu hala geçmedi bu bulantıya iyi gelen bir ilaç yokmudur sevgili anneler?

emosum

elencim 14.yada 16 haftaya kadar ancak gecer ama bazı kişilerde hamileliği boyunca sürer
dr bana ilaç yazmıştı ama ilk aylar oldugu için kullanma mecbur kalmadıkça bence sende kullanma birazcık daha dayan gecmiş olsun

mavili

evet canım dayanabildigin kadar dayan dayanamıyorsan ilaca başvur sonuçta yediklerini çıkararak su da kaybediyorsun gerekli tüm mineralleride bu yüzden bu ara bol bol sıvı al çok uzun sürmeyecek ama insanın ömrünü yiyor ne feci bişey ya çok geçmiş olsun

birde doktoruna mutlaka danış alırı bulantı ve kusma durumlarında agızdan sıvı alımı zor oldugu için serum takıyorlar

oozge

bn dıcektm smdık bol bol sıvı tuket dıeee cnmm mavişimm yazmışş :k06:

mavili

ösgecim ben çok feci olmuştum iş yerinde çalışamadıgım günler oldu arkadaşlar serum felan takıp yatırıyorlardı beni tansiyonum da çok düşüyordu ve halsizleşiyordum o yüzden yaşayan bilir misali gebelik kusmasını çok çektim ve Allah düşmanıma bile vermesin diyorum

emosum

bende bulantı cok oldu kusma olmadıda
:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:ayy berbat bişeydi

oozge

bnde bulantı ve kusmadan cok korkuyorum ya bıde bnm mıdem cok hassas  kokulara krsı flnda ınanılmz kotu oluyorum bıde hamısken dha da hassas olunuo ya ozmn nolurum bılmem

mavili

ya bende hassasım ama böylesini görmemiştim :cildir:

oozge

deme öle korkuom bakkk dha cokkkk
hem zaten ben evlenmıcektımkiiiiiiiiiii
cocukta yapmıcamm vazgectımmmmmmmm:):):):):):):):):):):):):):):):):)