22 Mayıs , 2024, 14:31:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Prolaktin Hormonu Yüksek Olan Var mı?

Başlatan daisy, 16 Ocak , 2008, 11:30:30

« önceki - sonraki »

KATYUSA

ohhhh valla inşalalh grçek olur hayalleriniz cnlarım yaaaaaaa inşşşşşş

bebeğimay

kızlar benim prolaktinim 17 çıkmıştı prolaktinde gebeliği engelleyebilirmiş bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatabilirmi netten çok araştırıyorum fakat bilen birinin baylaşması daha ii olcak sanırım lütfen yardım edin büyük bi prublemmi

EMEL 26

biraz  yüksek çıkmış canım dr birşey demedimi yada ilaç vermedimi ayrıtılı bir şey bilmiyorum ama o degerin 8 ila 10 arası olacak diye bir  konuşmaya şait olmuştum sen dr danış canım 
Kızlarımla hayat çok güzel💖

bebeğimay

emelcim çok yüksek olmadığını sınırda olduğunu söyledi ilaç verdi kullandım adet olana kadar kullanmaya başladığımda adetim tam zamanında oldu oluncas tabi yanlış yaptım ve ilacı bıraktım bu defakinde yine adetim geçmişti tekrar kullanmaya başladım üzülüyorum kafama takıyorum bilgilenmek istiyorum :y25: :y25: :y25:

EMEL 26

senin için hayırlısı olsun canım
ama ilacını bırakma tatlım
durmak yok yola devam  :hieyt:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

bebeğimay

ilkay

yanlış hatırlamıyorsam benim prolaktinimde 17 idi tahlil sonucum dr.de bakamıyorum ama bana biraz yüksek  bu şekilde gebeliği engeller dedi ve bana dostenix diye bir ilaç verdi benim prolaktinim 1.90 düştü hemen ilacı bıraktırdı bu ay yine ölçtürdüm çok şükür nnormal degerlerde ilaca felan gerek yok dedi o lacı içince bayılacak gibi olmuştum gözlerimin önü karardı yere düştüm ve eşim yataga kadar götürdü kan basıncını düşürüyormuş allahtan bir daha kullanmadım

bebeğimay

inşş bende bi an önce kurtulurum canım ne kadar bi süre tedavi oldun canım  :)

ilkay

ben fazla degil bir ay kullandım ilacı ve haftada bir yarım içiyordum benim proklaktinim çok düşmüş heman bıraktırdı inşallah seninde hemen geçer canınm

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

arkadaşlar 17 o kadar da yüksek bi değer değil.
benimki bi kere 30 çıkmıştı.aralığı ise en son 23 gösteriyodu.yüksek değil mi diye sordum doktora, o da değil bunun sınırı aslında 27 ama çok da önemli değil dedi

bebeğimay

bnim doktorumda aynen öle dedi çok yüksek değil ama önemli dedi ve ilaç verdi umarım bu durum önemsizleşir ve bebiş hayılısıyla olur   :) :) :) :)

bebeğimay

ay canım yaa içimi rahattalattın inşş benimkide öle olur bakalım innşş rabbim hayurlısıyla bana da nasip eder

çok saol canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bebeğimay

bebeğimay

bebeğimay

ami,n canım  amin allah tamamına erdirsin hayırlı sağlıklı sıhatli byüt inşş darısı bana inşş buay müjde verebilirim size  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: