22 Mayıs , 2024, 19:09:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Prolaktin Hormonu Yüksek Olan Var mı?

Başlatan daisy, 16 Ocak , 2008, 11:30:30

« önceki - sonraki »

bebeğimay

canımmmm walla aynen bu kaynana yüzün den stres tavann :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yağmur8183

Tavan ki ne tavan......... :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

yağmur8183

kızlar nette prolaktin hormonunu araştırırken,bitkisel yöntemler karşıma çıktı ve hayıt meyvesini gördüm,bazı sitede yazmış arkadaşlar çok faydası varmış,hayıttan ilk olarak tıbbın babası sayılan hipokrat bahsetmiş,Yüksek olan hormonu düşürüp,düşük olanı yükseltiyormuş,Hayıt adet periyodunuzu (menstural cycle) ister çok kısa olsun, kanama zamanı çok uzun veya çok kısa olsun, kanamanız çok hafif veya ağır olsun düzeltiyormuş,hayıt meyvesi yumurtlama periyodunu düzenlemeye ve hamile kalma şansının artmasına yardımcı olabiliyormuş,bir çok insan da faydasını görmüş,bende bugün iş çıkışı aktara gidip kullanacağım.

ツgöçmen_54 ツ

kevsercim bende damıtılmış hayıt suyu aldım ama içemiyorum.sen nasıl içmiştin?

simass

SELAM KIZLAR...DR. HORMON TETİ İSTEMİŞTİ.. PROLAKTİN HORMONU ( SÜT YAPAN HORMON ) YÜKSEK ÇIKTI...BANA DÜŞÜRMEK İÇİN DOSTİNEX VERDİ.. BU DUMU YAŞAYAN VEYA BU İLACI KULLANAN VAR MI ARANIZDA...BU HORMON GEBELİĞE ENGEL BİR HORMONMUŞ..DEĞERLERİ DÜŞÜNCE HAMİLE KALAN VARMI ???

simass

bu konuda hiç bilgisi olan yokmu yaa...kimse cevap yazmıyo..ağlarım ama benn :honk:

gamzela

gmz

vadi= muge & melis

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,6933.0.html

BAK BEBEEEM BENIM DE BASIMA GELMISTI DAHA HAMİŞ KALMADAN EMZİREN ANNE GİBİ HORMONLARIM VARDI :p ŞİMDİ HAMİLEYİM MAŞALLAH DEV GİBİ GOGUSLEERİM VAR HEM DE 3. AYDA BASLADILAR BUYUMEYE  ;)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: simass - 09 Şubat , 2010, 14:11:31
SELAM KIZLAR...DR. HORMON TETİ İSTEMİŞTİ.. PROLAKTİN HORMONU ( SÜT YAPAN HORMON ) YÜKSEK ÇIKTI...BANA DÜŞÜRMEK İÇİN DOSTİNEX VERDİ.. BU DUMU YAŞAYAN VEYA BU İLACI KULLANAN VAR MI ARANIZDA...BU HORMON GEBELİĞE ENGEL BİR HORMONMUŞ..DEĞERLERİ DÜŞÜNCE HAMİLE KALAN VARMI ???
simascım benım eltımde varmiş kendısı hemsıre oldugu için evlenmeden tedavıye başlamıs oda zannedersem senın ılacdan kullanmıstı..evlenmeden 3 ay once başlamıs evlengı gece hamıle kald  :k06: :k06: :k06:bende hıç bı problem olmadıgı halde geç gebe kalıyorum kız aynı gecen hamıle kaldı  :k06: :k06:..moralını bozma ılacını kullan ınşallah hamıle kalırsın  :amin: :amin:

aleyna635

benım ablam aynı sorunu yaşıyordu.tedavi gördü ve hemen hamile kaldı.şimdi ikinciyi çocuğu istiyo yine değerler çok yüksek çıkıyo.bakalım bugun yıne başladı tedaviye.ama henuz ne ilaç kullandığını bilmiyom..üzülme senınde olur.bak bende de hiç problem yok bu ay çatlatma iğnesi bile yaptım.bugun adet oldum .yıne kısmet olmadı... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

simass

kızlar çok teşekkür ederim cevap yazdığınız için..bi an kimse sallamıyo sandım...tanıdığım arkadaşlara da çok teşşekür ederim yani çok salladınız beni...neyse siz sağolun..mügecim okudum senin durumun da aynı benim gibiymiş...dostinex kullanmışın..peki canım senin değerlerin ne kadardı..bi de dr senden MR istedi mi..hipfiz adenomu olma olasılığına karşı..bu prolaktin beğinde adenoma sebebp olabiliyomuş..benden istedi yok bişy dedi...
Aleynacım ablanda bu problem tekrar etti mi acaba..yani tekrar etme olasığı çokmuş da o yüzden sordum..inşallah dediğiniz gibi ilaç işe yarar ve hamiş kalırım..sağolun kızlar... :opucuk:

vadi= muge & melis

canım yanlıs hatırlıyor olabilirim de benım 56 mı ne cıkmıstı ama emın değilim 
bence baska bir hastaneye daha git mr cektirmeden once cunku bir yerde okumustum bazen değişken olabiliyormus değerler

simass

Alıntı yapılan: VADİ - 11 Şubat , 2010, 13:50:30
canım yanlıs hatırlıyor olabilirim de benım 56 mı ne cıkmıstı ama emın değilim 
bence baska bir hastaneye daha git mr cektirmeden once cunku bir yerde okumustum bazen değişken olabiliyormus değerler

BENİM 32 Mİ NE ÇIKTI...MR ÇEKTİRDİM BEN AMA GÖZÜKEN BİŞEY YOKTU..İNŞALLAH DÜŞER DE BİR AN ÖNCE HAMİŞ KALIRIM MÜGECİM..İNAN ÇOK YORULDUM...OLMAZSA BU HORMON DÜZELİNCE TÜP BEBEK YAPTIRCAM KISMETSE...SENİN NASIL GİDİYO HAMİŞLİK CANIM...ÖPTÜM..

miray

canım benim cok gecmiş olsun sitem etmişsin biraz kimse ilgilenmedi diye bende yeni gördüm ve bu konuda bilgim yok  :-\
allah sifasını verir inş sanırım arkadasların dediğine göre ilaçla tedavisi varmıs
allah yardımcın olsun canım  :opucuk: