28 Nisan , 2024, 03:25:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Prolaktin Hormonu Yüksek Olan Var mı?

Başlatan daisy, 16 Ocak , 2008, 11:30:30

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

asum

iyi bari güzelim benimki gibi çok yüksek değilmiş

asum

allah allah benim 65 olmasına rağmen maşallah diyim adetim az geliyo ama düzenliydi tek sebep prolaktinmiymiş cnm senin

doktor kesin sonuç için adet günümde muhaneye çağırdı yumurtamın olduğunu söyledi ondan önce bir doktora gittim bana yumurtalıklarımın tembel olduğunu söyledi birde rahimin küçükmüş senin çocuğun çok zor olur dedi o günü nasıl geçirdim anlatamam ağlamaktan gözümde yaş kalmadı eşimde çocuk istiyordu ona çocuk veremezsem diye çok korkuyordum sonra o doktor klomen verdi günde 1 tane içtim 5 gün yumurtamın oluştuğunu çatladığını söyledi ama bebek olmadı sonra başkadoktora gittim oda günde 1 klomenin az olduğunu söyledi sonuçları gösterdim prolaktin hormonun yüksek dedi bana parlodel verdi inş düşer dedi o düşerse düzenli adet görebilirmişim bakalım kasım 7 yi ddört gözle bekliyorum 

KONYALI

ZATEN İNSAN KİME GÜVENECİĞİİ ŞAŞIRIYOR..

slm konyalı seninde prolaaktin hormonun yüksek

asum

ah yağmurcum kıyamam sen de benim gibi doktorlardan dertlisin valla konyalım doğru söylüyo kime neye inanacağımızı şaşırdık artık

ama son doktorumdan memnunum şuan geçen kasıklarımda ağrı vardı doktoru aradım hastası varmış asistanı telimi aldı akşam 6 gibi aradı şaşırdım sorunu anlattım yumurtlama zamanım olduğunu söledi eğer ağrı geçmezse gel dedi başka birşey olabilir dedi allahtan ağrım geçti doktor bire bir ilgileniyor şuan inş tedavimi tam yaparda bebeğim olur

asum

inş yağmurcum rabbim kalbimizdekini versin inş tez zamanda

asikizim

slm ark benimde sut hormonumla ilgili sorunum var lütfen bana yardim edin. ben almanyada yasiyorum 3 aydir korunmuyoruz ama cocugumuz olmadi daha sonra dr. hormon testi yapti benimde süt hormonumun yüksekmis bana bi hapi verdi bromocriptin.ama ben korkuyorum ne kadar kullanmam gerek lütfen bilgisi olanlar cvp yazin :y25: :y25: :y25:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: asikizim - 25 Ağustos , 2011, 17:01:28
slm ark benimde sut hormonumla ilgili sorunum var lütfen bana yardim edin. ben almanyada yasiyorum 3 aydir korunmuyoruz ama cocugumuz olmadi daha sonra dr. hormon testi yapti benimde süt hormonumun yüksekmis bana bi hapi verdi bromocriptin.ama ben korkuyorum ne kadar kullanmam gerek lütfen bilgisi olanlar cvp yazin :y25: :y25: :y25:
HOŞGELDİN CANIM..
PROLAKTİN HORMONUN NE KADAR YÜKSEK?.BENİMDE 33 TÜ İLAÇLA DÜŞTÜ..

Lă_Tăhzen!

benımde yuksektı hamıle olmamı engelliyodu ilaç kullandım ve dustu yaklasık 3 ay sonra da hamıle kaldım 

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Ağustos , 2011, 17:07:38
benımde yuksektı hamıle olmamı engelliyodu ilaç kullandım ve dustu yaklasık 3 ay sonra da hamıle kaldım 
SENİN NE KADAR YÜKSEKTİ NUR  ::)

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 25 Ağustos , 2011, 17:08:33
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Ağustos , 2011, 17:07:38
SENİN NE KADAR YÜKSEKTİ NUR  ::)

valla canım 2.5 yıl oldu  hiç hatırlamıyorum