28 Nisan , 2024, 00:20:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Prolaktin Hormonu Yüksek Olan Var mı?

Başlatan daisy, 16 Ocak , 2008, 11:30:30

« önceki - sonraki »

asum

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 05 Kasım , 2010, 10:10:49
günaydın cnm nerede otuyorsun özel hastaneyemi gidiyorsun

istanbulda oturuyorum cnm medicanaya gidiyorum ama devlet hastanesine gitsem çok farklı olmıycaktı heralde bu adam beni deli ediyo

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

cnm bende istda oturuyorumüsküdar yunus emre hastanesine gidiyorum çok memnunum nihan hanım çok ilgili bir sorun olduğunda arıyorum bana telde yardımcı oluyor sağolsun hastayla birebir ilgileniyor
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

asum

üsküdarda nette googleden yunus emre hastanesi yaz çıkıyor üsküdarda kapalı otoparkın arkasında cnm

asum

cnm ben avrupa yakasında oturuyorum yunus emre bayağa uzak bana malesef yakın olsa denerdim

nersindesin cnm avrupa yakasının gitmeni tavsiye ederdim cnm gerçekten memnun kalırdın öğleden sonraya randuvu al git derim

asum

cnm ben bakırköy ataköydeyim bayağa uzak bana:(olmadı medicana avcılarda özgür hnm varmış ona başlıycam ben medicana bahçelievlere gidiyodum avcıları deniycem ocağa kadar olmazsa bebiş

asum

az önce aradım randevu aldım doktordan 5 te gidicez bakalım
sokucam gözüne testimi :violent1: :violent1: :violent1:

anladım cnm onu doktoor diye koymuşlar oraya başka hastane yokmu cnm orada illaki medicana olması şartmı cnm

asum

cnm medical park jfk hepsini denedim rahmimdeki problemi bu gördü diye buna devam ediyim dedim ama bu şartlarda bunuda geçicem bi arkadaş özgür hanımı çok övdü oda başka medicanada

anladım cnm inş hayırlı haberlerle gelirsin git dene cnm stres yapmamaya çalış cnm prolaktinin ana kaynağı stresmiş

cnm prolaktinin belirtisi ne sende sütmü akıyor yoksa düzensiz adetmi oluyorsun

asum

çok enteresan cnm adetlerimde düzenli göğsümden sıvı da gelmiyo ben kendim istediğimden yaptırdım hormon testlerimi bilmiş doktorum adetlerin düzenliyse hormon testlerine gerek yok demişti bi yaptırdım prolaktin 65.77 gibi bişi çıktı hala çok az yüksek diyodu bana zorla ilaç yazdırmıştım son kontrole gittiğidede düşmüştür dedi geçti test falan istemedi işte adetler düzenliyse doktoruma göre problem yok ama adetleriniz düzenliyse bile hormon testi yaptır derim cnm

cnm benimki düzensiz adetlerim bende bir senedir test yapıyorlar birşey yok stresten adet görmüyorsun diyip yolluyorlardı en sonki doktorum sen bu yüzden adet görmüyorsun dedi parlodel diye bi ilaç verdi onu kullanıyorum 7 tene kaldı bakalım herşey düzelir

asum