29 Nisan , 2024, 17:34:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan tubito, 13 Ocak , 2008, 15:15:13

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Tubitocumm  cok sevindim  canim  :love9: ne guzel bir duygu degilmi o kalbin icinde attigini bilmek   bunlar harika duygular allah bu guzel duygulari daim etsin insallah  :opucuk:

Guzel haberlerinin devamini sabirsilikla bekliyor olacagim  :opucuk: :opucuk:

sevda

Canım çok sevindim adına demek o kap atışını gördün ve duydun çok güzel duyguları ileride daha fazla yaşıycaksın biliyormusun heleki bu sıpacıklar hareket etmeye başladıkları andan itibaren daha fazla bağlanmaya ve her gün onları hissetmek için sürekli karnınla konuşarak kendini bulacaksın aniden... ;) :opucuk:

TURKUAZ

Tubitocum,çok sevindim senin için.Bir arkadaşımın kardeşi 10 haftalık hamile ve cinsiyeti belliymiş.Seninki de belli olmuştur canım ,bakarsın bi dahaki gidişinde söyler doktorunuz.Güzel haberlerini  duymak güzell

semra

canim insallah hamisligin sonuna kadar rahat gecer ve kolay dogum yaparsin insallah :amin:negüzel migde bulantinin olmamasi :)insallah test sonuclarida güzel cikar :amin:

tubito

selam arkadaslar
hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim hepinizi cok seviyorum

test sonuclarım iyi cıktı guatırımda iyiymiş allaha sukur

inşallah sonuna  kadarda iyi gitcez hareket edecegi ve cinsiyetini ögreneceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum

işlerim yogun oldugu için bu ara sık sık giremiyorum öpüldünüzzzz   :flowers: :flowers: :flowers:

-Butterfly-

canim cok sevindim testin iyi cikmasina  :occasion14: iste varya o cinsiyet ogrenme zamani bir turlu gelmiyor burada 20 hafatlik olmadan cinsiyet soylemiyrolar 20 hafta bana  20 sene gibi gelmisti her  nedense  sen sanlisin daha cabuk ogrenecesin  :hello2: :hello2:

sevda

SEVGİ GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR....

aysel

teşekkürler sevdacım senin se sevgililer günün kutlu olsun hayatım  :flowers:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sevda

nihalim

merhaba tubıto oncelıkle hamıslıgın hayırlı ve ugurlu olsun canım demek bebısının kalp atıslarını duydun one guzel bır heyecandır sımdı bende hatırladım ama ınankı dahada guzel gunler senı beklıyor canım optum senı ve mınık bebısını bye...

semra

SEVGILILLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ARKADASLAR :love9:

TURKUAZ

14 Şubat , 2008, 20:06:55 #101 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2008, 20:13:56 TURKUAZ
SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNNNNNNNN

tubito

sevgililer gününüz kutlu olsun  :love9:

nihalim tesekkur ederim  :flowers:

inşallah busem bekliyom sabırsızlıkla   :flowers:

sude

tubıto canım ınan cok sevındım gozun aydın canım hayırlı ugurlu olsun ınsallah allah uzun omurler versın.ve hayırlı saatlerde kurtarsın ınsallah.bulantılarının olmaması neguzel ben cok cekmıstım hıcbısey yıyememıstım bılıyorsun ama cok sukur azaldı artık cok nadır bulantım oluyor ıstıfra edıyorum.cok dıkkat et kendıne sutunu yogurtunu balıgını etını peynırını mutlaka yemelısın bılıyorsun.bol bol su ıc ama ılk su tabıkı ve usutme sakın.allaha emanet ol guzelım kendıne ve bebısıne cok ıyı bak. :opucuk:sızı by
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

tubito

canım sudem cok saol
seninde iyi olmana cok sevindim inşallah sağsalim alırsın bebişleri kucagını iyi haberlerini bekliyoruz bitanem öptüm seni ve bebişleri  :flowers: :flowers: