29 Nisan , 2024, 17:47:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan tubito, 13 Ocak , 2008, 15:15:13

« önceki - sonraki »

ela_su048

tubitocum bundan sonra raporlarını bekliyoruz minik yaramazın içinde neler yaptığını bize anlat olur mu?ben hep merak etmişimdir zaten ayyyyyy ne heycanlı ya züpper bişi bu bi mucize beaaaa ;D :k06:

sevda

:hieyt: :hieyt: :hieyt:

Canım benim senin adına okadar çok sevindimki anlatamam süperr bir haber bu yaaaa....

:hieyt: :hieyt: :hieyt:

Yaşasınnn artık sende bizim yaşadığımız güzel ve hayatında unutamıyacağın şeyleri yaşamaya başlıycaksınnn süperrrr.... :flowers: :flowers: :flowers: cici anneye en güzel ve derinden sevgilerimleeee..... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Almiş'inAnniş'i

tubişcim güzel haberlerini takip ediyorum
ve senin adına çok seviniyorum canım  :opucuk:

-Butterfly-

Tubitocumm harika haber bunlarrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Tebrik ederim tatlim senii  :flowers: :opucuk:

Guzel haberlerinin devamini bekliyoruzzzz  :hello2: :hello2:

elvan

tubitocum çok sevindim güzel haberine allah kucağına almanıda nasip etsin.

artık herşeyi oluruna bırak dr ların söylediği şeyleri çok takma lütfen.ay ve ay gelişimini takip et bebişinin yeter.bu takip çok güzel bi şey.

tubito

emelcim haklısın yiyeceklerden almak varken hapa gerek yok güzel dileklerin için tşk ederim  :flowers: :love7:

sedacım cok saol bitanem haklısın canım doktorlar ne yaptıgını bilmiyo dikkat ederim canım  :flowers: :love7:

elasu merak etme anlatırım canım sevincimi heyecanlarımı sizinle paylascam merak etme  :flowers: :love7:

sevdacım cok tesekkur ederim bitanem :love7: :flowers:

remziye ablacım cok saol  :love7: :flowers:

busecim saol bitanemm :flowers: :love7:

elvancım evet haklısın ay ay kontrol yeterli bakalım nelerle karsılascaz  :love7: :flowers:

-Butterfly-

Tubitocum  Turkiyede dr.lar neden hamilelik hapi vermiyor anlamis degilim  burada hamile kalmadan once folikasit ardinda hamileler icin ozel vitaminlerden veriyorlar ve inanki okadar cok faydasini gordumki tr deki hamileliklerde hep bir sorun oluyor annede  mesela: sac dokulmesi, dis dokulmesi vs.. gibi fakat burdaki anne adaylari bunlardan hic sikayetci degil bunlara bende dahildim dokulen saclarimda inanilmaz bir  azalma  ve sonrasindan tel bile dokulmemeye basladi  dislerimle ilgi bir sorun yasamadim sadece dis etlerimde  cok hafif bir problem oldu ve ben ne zaman  vitamini biraktim saclarim su gibi dokulmeye basladi .. bence  sen  bir kez daha dusun derim  o kadar vitamini  bir arada vucudun surekli alamaz..Sanirim tr dede GNC acildi oradan bence (pregnancy vitamins ) adi ustunde hamilelik haplari var  emin ol zarari yok ,faydasi cok  :icon_thumright:

-Butterfly-

Hatta eklemeyi unuttum . Esimin kuzeni hamile kaldi ve ona burdan 9 yalik  hamile vitamini gonderdik dr. da cok iyi yapmissin bence  kuzeninin esine cok cok tesekur etmelisin demis  :k06:

aysel

tuğbacım bütün yaşadıklarını buradan takip ediyorum
inşallah herşey yolunca gider minik facanı kollarına alırsın
Sen yeterki kendini yorup stres yapma
Bütün iyi dileklerim seninle  :nazar:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

leyla59

canım yazdıklarını okudum inşallah sağlıklı bir şekilde bebğini kucağına alırsın onların o güzel kokuları süper oluyo benimde 2yaşında kızım var çok yaramaz inşallah senin afacan uslu olurr

-Butterfly-

27 Ocak , 2008, 09:40:09 #70 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2008, 09:42:10 Buse & Ayberk
Canim  sanirim dun senin dogumgunundu yanlis hatirlamiyorsam  sanirim forumdaki arkadaslarimin dalginligina geldi  :y25: ilk kutlayan ben olim hayatim ..

<br />

<br />

ela_su048

tubitocum geçte olsa iyi doğdun diyeyim.bu arada haberlerini bekliyorum minik yaramaz nasıl bulantıların falan oluyormu merak ediyorumda.kendine çok dikkat et emi :nazar:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

HAYIRLISI OLSUN CANIMM ÇOK SEVİNDİM :muzz:  :muzz:  :muzz:  İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR BEBİŞİN OLUR   :amin:  :amin:   :amin: AYRICA GEÇMİŞ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNN  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

aysel

bebeğin ve eşinşle nice mutlu yıllara yarap bu ne güzel doğum günü hediyesi   ANNELİK   :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

pamuksekeri00

merhabalar tubitocuğum,

doğum gününü kutlar, bu hayırlı haber için seni daha çok kutlarım. Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip eder inş :amin:

darısı tüm çocuk isteyen bayanlara inş. hayırlısıyla.... :amin: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: