HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan tubito, 13 Ocak , 2008, 15:15:13

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Tubitocumm  nerelerdesin , nasil geciyor hamilelik. habersiz birakma hayatim bizi , cok opuyorum seni  :opucuk:

Tubis Allah gonlune gore versin tatlimm  :amin: :amin: :amin:

sevda

Canım benim bak sakın olmadı diyerek her defasında kendini kahretme oldumu ben inanıyorumki bir sonraki oda olmadı daha sonraki ama mutlaka her sonradan olucaka diye kendini bu düşünceye sevket asla vaz geçme ve yıkılmaa dimdik ayakta durmaya umutlu olmaya devam et.... :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

tubito

merhaba arkadaslar biz cok iyiyiz allaha sukur

gündüz iş yerinde yoruluyorum eve gelincede uzanıyorum o yüzden bil. acamıyorum habersiz bırakmam merak etmeyin
yakında işten cıkmayı düşünüyorum ozaman daha rahat girerim nete daha cok birlikte oluruz.

suan 3,5 aylık olmus olması lazım 15 nisanda gitcem 4 aylık olmus olacak inş. cinsiyetin,de ögreniriz sanırım.

hepinizi cok seviyorum arkadslar allah olmayanlarada bu mutlulugu yasatsın ve kolay hamilelik ve dogumla kucagına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh

-Butterfly-

Amin tubitocum, Herseyin yolunda olmasi cok guzel.. Cinseyitini bende sabirsizlikla bekliyorum hayatimmm  :muzz: :opucuk: :opucuk:

tubis

buse ve sevdacımdesteğiniz için çok teşekkür ederim.burda en yakn arkadaştan bile daha yakın hissediyorum kenimi size karşı. :flowers: :love9: :love7:

-Butterfly-

Tubis'cim , buradaki erkadaslik gercek sanal ortam olmasina ragmen ,oyle saglam bir zemndeki,bizleri sevmis olmani anliyorum canim. Benim icinde ayni sey olmustu, cok hos dostluklar kurduk burada. Eminim ilerleyen gunlerde senin icinde ayni sey olacaktir  :love7:

Canim bende 1yil 2 ay denedim bebek ve her defasinda ciddi bir husaranla karsilasiyordum  :y25: . Sabirli ol guzelim,ben inaniyorumki Allah ona el acan hic kimseyi bos cevirmez. Senin icin duaciyiz guzelim,umuyorumki en kisa surede sende bu sonsuz guzelligi sonuna kadar yasayacaksin. Birde merakimi hos gor lutfen!  :opucuk:

Ne zamandir bebek olmasi icin ugrasiyorsunuz?
Dr. ne diyor ( bir problem filan yoktur insallah ) ?

tubis

estagfirullah.canım. biz 8 aydır evliyiz ve ilk günden itibarek korunmadık.deniyoruz.geçenlerde doktora gittik.adetimin 3. günüydü.muayene etti ve 2 mm lik çapında kistçikler gördü,GEBELİĞE ENGEL OLABİLİRLER DEDİ. bunlarIN yumurtlama zamanında yumurtaya dönüşmesi lazımMIŞ.o yüzden seni yumurtlama takibine alcaz ve 1 nisanda tekrar gelceksin.eger yumurta oluşmuşsa şu günlerde beraber olun dicem dedi yoksa heralde ilaç tedavisine başlıcak. bende tam olarak anlamış değilim aslında.o kistçikler normal mi değil mi...

internette araştırıken şöle bir yazı ile karşılaştım ilgili olan bölümü kopyalıyorum başlığı YUMURTALIK KİSTLERİ....

Basit kistlerin en sık nedeni hormonal düzensizliklerdir. Normalde her adet döneminde yumurtalıklarda zaten boyutları 2-2,5 cm'ye kadar ulaşabilen folikül adını verdiğimiz bir basit kistcik oluşur. Sonra bunun çatlaması ile yumurtlama gerçekleşir. Kadın gebe kalmaz ise bu dönemden yaklaşık 14 gün sonra adet görür. Ancak hormonal düzensizliklerde bu yumurta taşıyan sıvı dolu kesecik ya çatlamaz ve sabit kalır ya da büyümeye devam ederek basit kist şekline dönüşür. Bunlar genellikle tek taraflıdır ve eğer çok fazla büyümezlerse ağrıya neden olmaz ve sıklıkla da kendi kendine kaybolurlar

SANIRIM BENİM DURUMUM YARIN BELLİ OLUCAK.BAKALIM HAYIRLISI.

oozge

tubıtocum
demek 3bucuk aylık oldu bebiş heee

allahm kazasız belasız sorunsuz dogurmak nasip etsınn yarabbimmmm bıranonce kavus bebısının melek gbı kokusunaaa :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

valla sayfanda en başındannnnnn en sonuna kadar butun yorumları okudummmmm bayadır ugramıodum sayfana cok merak ettım şükürki dış gebelık fılan degılmiş. :amin: :basardim: :basardim:

ayrıca cınsıyetı bellı omustur dıe dusunuodum sayfanın sonlarına dogru daha bı heyecanla actım okudum ama 15ınde bellı olucakmıs sanırım.
kaldı 14 gun hadi hayırlısı bakalımmmmmm
[oglun olucak soyleyım sna]
ama ne ıstıosan allah o meyveyı tattırsın sana ınsallah :nazar: :nazar: :nazar:

sevda

Tubişşş canım çok sağol güzel szölerin için ama inanki ben gerçek arkadaşlarımdan daha çok burdaki arkadaşlarımla vakit geçiriyorum hibirisini görmesemde sesini duymasamda hepiniz çok özelsiniz benim içindee... ;) :opucuk:

Tubito.....hayatım demek 3,5 aylık oldu benim meleğim ayy nee güzel yaa hadi hayırlısı bak cinsiyetini öğreninde ilk soluk forum olsun tamammı ben çok merak ederim şimdi ona göre... ;) :opucuk:

duru boncuk

tibitocumm canım inan okuyunca nasıl sevindim anlatamam yaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
uzun zamandır foruma giremiyodum şimdi biraz baktım ve bu haberi gördüm çok mutlu oldum canım bak allah seninde gönlüne göre verdi sonunda canım yaa allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah haberlerinide bekliyorum canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tubis

teşekkür ederim sevdacım.gerçekten burdaki ilişkiler hiçbir forumumda yok.çok samimi ve içtensiniz.o yüzden kendime benimsedim sizleri...

sevda

TUBİŞŞŞŞŞ..... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: SENİN İÇİN....

tubis

-Butterfly-

Alıntı yapılan: tubis - 31 Mart , 2008, 12:45:09
estagfirullah.canım. biz 8 aydır evliyiz ve ilk günden itibarek korunmadık.deniyoruz.geçenlerde doktora gittik.adetimin 3. günüydü.muayene etti ve 2 mm lik çapında kistçikler gördü,GEBELİĞE ENGEL OLABİLİRLER DEDİ. bunlarIN yumurtlama zamanında yumurtaya dönüşmesi lazımMIŞ.o yüzden seni yumurtlama takibine alcaz ve 1 nisanda tekrar gelceksin.eger yumurta oluşmuşsa şu günlerde beraber olun dicem dedi yoksa heralde ilaç tedavisine başlıcak. bende tam olarak anlamış değilim aslında.o kistçikler normal mi değil mi...

internette araştırıken şöle bir yazı ile karşılaştım ilgili olan bölümü kopyalıyorum başlığı YUMURTALIK KİSTLERİ....

Basit kistlerin en sık nedeni hormonal düzensizliklerdir. Normalde her adet döneminde yumurtalıklarda zaten boyutları 2-2,5 cm'ye kadar ulaşabilen folikül adını verdiğimiz bir basit kistcik oluşur. Sonra bunun çatlaması ile yumurtlama gerçekleşir. Kadın gebe kalmaz ise bu dönemden yaklaşık 14 gün sonra adet görür. Ancak hormonal düzensizliklerde bu yumurta taşıyan sıvı dolu kesecik ya çatlamaz ve sabit kalır ya da büyümeye devam ederek basit kist şekline dönüşür. Bunlar genellikle tek taraflıdır ve eğer çok fazla büyümezlerse ağrıya neden olmaz ve sıklıkla da kendi kendine kaybolurlar

SANIRIM BENİM DURUMUM YARIN BELLİ OLUCAK.BAKALIM HAYIRLISI.

Canim  benim burda bir arkadasim vardi ve karninda bir bebek buyuklugunde kistle beraber hamile kaldi dusun  ??? zaten karni ikiz karniydi  :-[  Eminim senin kistlerinde zarasiz kistlerdir.   Belki ona bile gerek kalmaya bilir  :k06: Ilacla tedavi olacak cinslerdir.. Bak benim aklima guzel seyler geliyor, lutfen sende aklina guzel seyler getir.. * ay ck gec bir surec degil !.. Bende hic korunmamistim , fakat bedeki sorun bambaskaymis meger (!) .. herkesin yumurtlamasi ayda 3-4 gun olurken , bende sadece tek bir gun yumurtlama oluyor... Hemde o takvim olayindan  alaksiz gunerde  :dontknow: yumurtlamam oluyorduu :k06:  eminim seninde kisa surede , dileklerin gercek olacakk  :opucuk: :opucuk:

tubis

evet busecm canım çok şükür korkulacak bir sorun çıkmadı.kontrole gittiğimde doktor muayene etti.22 mm lik yumurtan çok güzel büyümüş dedi.denemeye devam, sıkılmayın, kafaya takmayın,daha yaşınız genç olur , olmaması için hiçbir neden yok  dedi. ben o kistleri sordugumda 100 kadından 22 sinde yumurtalar böyle gelişir dedi.yumurta oluşunca o kendiliğinden kaybolur dedi.bakalım bu ay ne olacak canım.  :dontknow: Allahdan hayırlısı genede Rabbim en iyisini bilir.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: