28 Nisan , 2024, 01:17:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan tubito, 13 Ocak , 2008, 15:15:13

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

tubitocum o kadar seviniyorum ki burda bu haberleri okuyunca sankı kendim hamileymiş kendim yaşıyormuş gibi hissediyorum nş allah banada nasip eder bu duyguyu inan çok istiyorum halen tahlil sonuçlarımı alamadım malzeme eksik oldugu için bu hafta cumaya kaldı inş bu hafat alırım ve herşey belli olur inan cok heyecanlıyorum günden güne ne olcak ne cıkcak diye hayırlısı ne ise o olsun diyorum

bebişine ve kendine cok iyi bak canım öpüyorum ikinizide  :hello:

bu arada msn adresın varmı  ordan da konuşuruz bol bol
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ben bıraz gec kaldım ama  :'(

hayırlı olsun tubıto ınan cok sevındım bu ne guzel bır mutluluktur ya ınsallah bebegını kucagına aldıgın gunun haberlerınıde alırız senden allah bebısınızı sıze bagıslasın  :muzz: :muzz: :occasion5: :hello2: :hieyt: :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :flowers: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14:

sevda

Canım nasıl gidiyor hamişliğin bakalım...nasılsınızz... ;) :opucuk:

-Butterfly-

Tubitocum insallah hersey ylundadir birtanemm haberlerini bekleyen arkadaslarini unutma lutfen olurmu :opucuk: :opucuk:

tubito

kızlarr slm

biz cok iyiyiz allaha sükür bi sorunumuz yok sadece uykum cok geliyo uyuma isteği cok onun dısında bi problemim yok allaha sukur

5 mart 12 mart arasında tekrar muayeneye gidicem  bakalım ozaman biraz daha büyümüş olacak haberleri ileticem size merak etmeyin
öpüldünüz canlarım benim  :flowers:

-Butterfly-

Tubitocum guzel haberlerini duymak cok guzel.Iyi haberlerini bekliyoruz hayatimm  :muzz:

sevda

Tubişş benimde çok uykum gelirdi biliyormusun ilk 3 ay habire gündüzleri uyuklardım fakat senin öyle bir şansın yok çalışma hayatında olduğundan dolayı allah sana güç kuvvet versin hayatım... ;) :amin: vee güzel haberlerini bizlere iletmeyi unutma... ;) ;D

tubito

tsk edeim kızlar bugun yine kontrole gittim pazzar gününden beri basım kulagım gözlerim agrıyodu
kulak burun bogazada göründüm hiç bişey cıkmadı bebişim 3 aylık olmus durumu iyi dr la bakarken zıpladı teyzeleri cok tuhaf oldum kalp atısını gördük yine ense kalınlıgını ölçtü bi sorun yok bakalım inş. sonuna kadar iyi gecer

öpüldünüz kızlarr  :flowers: :love9:

pamuksekeri00

canım benim senin ve tüm hamişlerin inş çok rahat geçer hamilelikleri amin... :amin: :nazar: :nazar: :love9:

tubis

tubitocum hayatım senin adına çok sevindim bitanem. güsel günler seni bekliyo.  bebek isteyen herkese nasip etsin rabbim  inş muradına erdirsin.

:muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:

tubito

tesekkur ederim arkadaslar  biz bebişimle cok iyiyiz allaha sukur

öptüm kızlar  :flowers: :hieyt:

sevda

Bu güzel gecede dualar kabul olurmuşş inşallah allah olmayan ve isteyen herkese çocuk versin yarabbimm... :amin:

tubis

sevda

:amin: canım benimm....sen nasılsın.... ;)

tubis

iyi olmaya çalışıyorum canım işte.bugünümüze çok şükür. ben bu ay gene hastalandım.gene olmadı malesef.