bebeğim yok artık :(

Başlatan cunfer_u, 22 Şubat , 2010, 17:22:48

« önceki - sonraki »

cunfer_u

βαlκιz

canım sen hamileydin noldu düşükmü yaptınn  :'( :'( :'( :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ Nilda♥ღ

aaaa nolduu hamile biliyodum bende :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
.   

cimcime

cunfer_u

bugün tekrar test istedi doktor.. değerimin 600 lere çıkması gerekirken 41 e düşmüş... progestanı bırak dedi.. yarında gel bakalım. ya düşük yapacaksın, yada kürtaj dedi..  :crybaby2:

ღ♥ Nilda♥ღ

anacım şunu bi anlatsana ne olduda gitti üzüldüm şimdi yaaa :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
.   

βαlκιz

geçmiş olsun canım yaaa üzüldüm..kesin düşük yada kürtaj oluncakmı yanii.. :-\
kaç haftalıtın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: cunfer_u - 22 Şubat , 2010, 17:30:25
bugün tekrar test istedi doktor.. değerimin 600 lere çıkması gerekirken 41 e düşmüş... progestanı bırak dedi.. yarında gel bakalım. ya düşük yapacaksın, yada kürtaj dedi..  :crybaby2:

aaa hiç böle bişi duymamıştım peki neden öle olmuş balki test yanlış çıkmıştır inş.üzüldüm yaaa :( :(
.   

cunfer_u

bilmiyorum kızlar.. ne? neden? nasıl? kafam oldu bimilyon... dünyam başıma yıkıldı sanki :(

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: cunfer_u - 22 Şubat , 2010, 17:34:47
bilmiyorum kızlar.. ne? neden? nasıl? kafam oldu bimilyon... dünyam başıma yıkıldı sanki :(

bacım peki kesinmi o test sonucu yanlışta olabiliyoo  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
.   

βαlκιz

hayırlısı neyse o olsun canım..
alnımızda ne yazıyosa onu yaşıyoruzz hep
olsun düşükte olsan kürtajda olsan
öteki dünyada bi evladın olcak seni beklicek ordaa

medine

ayyy ccanim ya cok uzuldumm :y25:insallah nildanin dedigi gibitest falan yanlistirr cok uzme kendini nolurr :'(
sen benim herseyimsinn:)

✿گสЯเ_ќĮż✿

ayy tatlım çok üzüldüm yaa.hayırlısı olsun. :'( :'( :'( :'( :'(

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

EMEL 26

geçmiş olsun canım bende yaşadım böyle bir durum kimyasal gebelik  diyorlar genelde kendi düşer nadir durumlarda kürtaj yaparlar senin pek kalmamış gibi duruyor degerinden  anladıgım kadarıyla  allah yine verir üzülme canım
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ponçik

Şuan biz ne desek , ne yazsak boş, senin içinde yaşadıklarını ancak sen bilirsin  :y25:
ne olur isyan etme  :love9:
veren de alanda Rabbimiz , inşallah en hayırlı zamanda bu özlemin dinecektir  :amin: