YASAKLAYIN BU CANAVARI

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 13 Ocak , 2008, 12:29:22

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

LÜTFEN DESTEK VERMEK İÇİN LİNK'E TIKLAYIP SİZDE DİLEKÇENİN ALTINA İMZANIZI ATIN!!!

Sayın Çevre ve Orman Bakanı

Arkadaşım anlatıyor:
-Pazar günü oğlumu alıp bir yürüyüşe çıktım. Az sonra karşıda köpeğini gezdiren bir adam belirdi. Adam durdu deniz kenarına doğru köpeğinin tasmasını çıkarttı. Köpeğin Pitbul olduğunu anlayınca, hemen oğlumu kucağıma alıp oradan uzaklaştım... 155'i aradım. Sonra ne oldu bilmiyorum. 
Arkadaşım oradan kaçabildi belki ama birçok insan gibi, Antalya'daki o "kedicik" de canavarın dişlerinden kaçamadı...
İki pitbul canavarı ağacın tepesine kaçan kediyi kıstırıp milletin gözü önünde paramparça ettiler...
Aslında parçalanan kedi haberini verirken çok düşündük...
Bu vahşetle sizi üzmek istemiyorduk. Ama ben dayanamadım...
Bu canavarı deşifre etmenin, peşine düşmenin zamanı gelmiştir artık...
Defalarca yasaklar uygulanan bu vahşi hayvanı hala aramızda besleyenler var...
Katile yataklık eden bu köpek sahipleri  bir de tasmasını çıkartıp gezdiriyorlar...
Birçok çocuk bu köpeğin vahşi saldırılarıyla yaralandı.
Bu vahşete, bu cinayete artık dur demenin zamanıdır...
Nasıl Taksim'de tacize uğrayan genç kızlara 57 YTL para cezasını kınamak için Adalet Bakanlığı'na 200 bin dilekçe gönderdiysek;
Ve bu dilekçeler sayesinde TBMM'de kanun teklifi oluşturduysak;
Şimdi aynı gücü, aynı tepkiyi Çevre Bakanlığı için yapalım...
Hurriyet.com.tr aracılığıyla bu vahşete son verilmesi için en yetkili makamı uyarın...
Göndereceğiniz bu dilekçe doğrudan Çevre Bakanlığı'na gidecek..
Bu güne kadar öldürülen, yaralanan bebekler için ve son olarak vahşice boğulan o kedicik için 
yasaklatalım şu canavarı...
Biz size güveniyoruz...
Siz ne derseniz o olsun...
Bir dilekçe bir hayat olsun...
İşte ilk dilekçeyi ben gönderiyorum...

Fatih Çekirge

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/8009998.asp?gid=180&sz=51971

jbdun

bu konuda benden de dilekçe gitti :icon_thumright:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

BENDENDE BIR DILEKCE GITTI RESIMLRI GORDUM ICIM PARCALANDI YAZIKLAR OLSUN BU HAYVANLARI SOKAK ORTASINDA BESLEYENLERE :violent1: EMEGINE SAGLIK REMZIYE COK GUZEL BI KONUYA DEYINDIN :y25:

bengü

bir dilekcede benden geldi insallah amacimiza ulasiriz :amin:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

BENDE BÜTÜN TANIDIĞIM ARKADAŞLARIMIN VE AİLEMİN ADINA DİLEKÇEYİ İMZALADIM ASLINDA HERKES TANIDIKLARININ İSMİNİ YAZARSA DAHA ÇOK OLUR VE SANIRIM AMACINA DAHA ÇABUK ULAŞIR GİBİME GELİYOR MESELA HER AİLEDEN KAÇ KİŞİ ÇIKAR DÜŞÜNSENİZEE... ;)

-Butterfly-

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

vahşetin resimlerine bakınca içim ezildi,bu nasıl bir hastalıklı beyidir ,bir çok ülkede yasaklanan "laboratuar köpeği" diye adlandırılan hayvanı besler.herkes bangır bangır pitbull vahşidir diye sesleniyor.birkaç kendini bilmez,gururla dolaştırıyor köpeği aramızda  :caca: sanırım cehalet böyle birşey...
bu bir kedi değil,masum bir bebek yada yürüyüş yapmaya çıkmış bir insan da olabilirdi.o zaman ne olacaktı???aaa pardon mu denilecekti...
acayip sinirlendim,benden de bir dilekçe.hatta bunu yakınlarıma gönderip,imzalansın.ve kulak arkası edilmesin

BANU

canım okur okumaz hemen imzaladım lütfen herkes birilerine duyursun imzalarımızı çoğaltalım

Canım yiğitim

benden de bır dılekce gıttı arkadaslar