27 Nisan , 2024, 20:11:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesinin yaramaz tontonu

Başlatan hüseyin can, 12 Ocak , 2008, 20:12:44

« önceki - sonraki »

hüseyin can

ben doğumumu sezeryan ile yapanlardim.kendim istedim sezeryani çünkü hemsireler muane ettiginde çok canim yandi tamam dedim ben normal istemiyorum sezeryan istiyorum dedim.13 haziranda esimle dr umuza gittik son kez konusmaya odaya girmemle yarin hazir ol seni aliyorum dedi esim normal olsun dedi bende hayir kaçarim dedim gülüsmeler falan derken eve geldik bende bi heyecan ogün annemde kayinvalidemde bendeydi hiçbirimiz uyumadik o gece sabah 9 da hastaneye gittik 10 da ameliyathaneye girdim 10 15 dk bekledim ondan sonrasini hatirlamiyorum odaya geldigimde yavas yavas kendime geliyodum epidural anestezi olmak istiyodum dr uma söyledim fakat burasi küçük bir sehir oldugu için olamayacagimi söyledi tamamen bayiltildim 3,950 gr agirliginda bir pasa dünyaya getirdim.kendime tam gelmemisim daha ayilma evresindeymisim ve ilk kelimem uykum var uyumak istiyorum olmus.allahim ya çocugumu sormamisimda uyumak istiyorum demisim nasil da kizmistim kendime...

hüseyin can

hüseyin can

hüseyin can

Şeymanurr

ARAMIZA HOŞGELDİN EBRUCUM SENİNLE ÖNCEDEN BERİ TANIŞIYORUZBURAYADA GELMEN İYİ OLDU...TOSUNA MAŞALLAH RESİMLER ÇOKGÜZEL SYFANIZ İLKLERLE DOLSUN İNŞALLAH.. :love9: :flowers: :flowers: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav:
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

duru boncuk

meraba ebru ve tosun oğlu hüseyin can hoşgeldiniz aramıza sayfanız hep güzel haberlerle dolar inşallah :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

maşallah çok yakışıklı hüseyin annesinede onada kocaman bir nazar boncuğu takalımda nazar deymesin dimi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
küçük yer demişsin nerde oturuyosun ebrucum  ???

jbdun

tosun hüseyin can ve annesi hoşgeldiniz forumumuza, sayfanız hayırlı olsun, güzel ilklerle dolsun :flowers:
hüseyin cana ve annesine  :nazar: :nazar: :nazar:

hüseyin can

sağolun çok teşekkür ederim.,

canım ben bayburt ta oturuyorum ama nasipse 6 ay sonra izmire döneceğiz,

duru boncuk

aslen izmirlimisin canım kısmet olursa burdada görüşürüz o zaman :icon_thumright:

hüseyin can

Alıntı yapılan: jbdun - 12 Ocak , 2008, 20:50:55
tosun hüseyin can ve annesi hoşgeldiniz forumumuza, sayfanız hayırlı olsun, güzel ilklerle dolsun :flowers:
hüseyin cana ve annesine  :nazar: :nazar: :nazar:

canım benim çok teşekkür ederim :opucuk:

evet canım aslen izmirliyim,inş görüşürüz canım

esra_yesiloz

aramıza hogeldin ebrucum seninle aynı şeyleri yaşamışız bende son doktor kontrolünde bebek aşağı inmişmi diye tedavi ettiğinde canımın acaip yanmasından normal doğumdan korkmuştum ve o gün doktorumun eşimin ve benim kararımla 2saat sonrasında doğuma gittim çok heycanlıydım hastanede doğum yapıpta çıkanları görünce bile korkmadım çünkü meleğime kavuşmanın heycanı vardı bian önce girmek çıkmak istiyorum tamamen bayıltılıp sezeryanle doğum yaptım uyanmaya çalıştığımda ilk duyduğum kızımın sesiydi ona bi baktım konuşamadım kucağıma verdiler ama kısa sürdü ben hep yanımda kalsın istesemde serumlu olduğum için annem ilgilendi hastanede 3gün kaldık ve 3gece hiç uyumadım annem uyurda kızıma bişey olursa diye hep onu izledim çok güzel bi duygu senide eşimin adaşı hüseyin paşayı dünyaya getirdiğin için tebrik ediyorum kocaman  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

sayfaniz hayirli olsun canim :flowers: en guzel ilklerle dolsun resimler harika pasamiz cok yakisikli masallah soyle bol bol boncuk koyalim nazar degmesin :nazar: :nazar: :nazar:

hüseyin can

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 12 Ocak , 2008, 21:05:10
aramıza hogeldin ebrucum seninle aynı şeyleri yaşamışız bende son doktor kontrolünde bebek aşağı inmişmi diye tedavi ettiğinde canımın acaip yanmasından normal doğumdan korkmuştum ve o gün doktorumun eşimin ve benim kararımla 2saat sonrasında doğuma gittim çok heycanlıydım hastanede doğum yapıpta çıkanları görünce bile korkmadım çünkü meleğime kavuşmanın heycanı vardı bian önce girmek çıkmak istiyorum tamamen bayıltılıp sezeryanle doğum yaptım uyanmaya çalıştığımda ilk duyduğum kızımın sesiydi ona bi baktım konuşamadım kucağıma verdiler ama kısa sürdü ben hep yanımda kalsın istesemde serumlu olduğum için annem ilgilendi hastanede 3gün kaldık ve 3gece hiç uyumadım annem uyurda kızıma bişey olursa diye hep onu izledim çok güzel bi duygu senide eşimin adaşı hüseyin paşayı dünyaya getirdiğin için tebrik ediyorum kocaman  :opucuk:

çok teşekkür ediyorum esracım çok sağol,bende 3 gün kaldım canım ve 3 gün bizdede uyku yoktu.çok zordu ama herşeye değerler

hüseyin can

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 13 Ocak , 2008, 00:31:00
sayfaniz hayirli olsun canim :flowers: en guzel ilklerle dolsun resimler harika pasamiz cok yakisikli masallah soyle bol bol boncuk koyalim nazar degmesin :nazar: :nazar: :nazar:

çok sağolasın canım benim.

-Butterfly-

Hosgeldiniz huseyin can ve annecigi   :flowers:

huseyin cana masallahh  :nazar: yaksiikli bir delikanli  ama ben ozelikle  ayicikli resmine bayildim ama darilmasin huseyincim hepsi bir birinden guzel ama  o cok sirinnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar:

Anneciginede bir nazarlik takalimda nazar degmesin dimi  ;) :nazar: