en sevdiğiniz gün???

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 19 Şubat , 2010, 10:10:40

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

cumartesi... çünkü ertesi gün pazar  ve eşim işe gitmek zorunda deil... ;D ;D ;D ;D

ZyNp

cumartesı ögleden sonrası :) cunku yarım gun calısıyorum ve pazarda tatillllllllllllll

miray

Alıntı yapılan: büsraaa89 - 19 Şubat , 2010, 10:10:40
cumartesi... çünkü ertesi gün pazar  ve eşim işe gitmek zorunda deil... ;D ;D ;D ;D
AYNEN  :icon_thumright:  :muzz:

esra26

cumaaaaaa  :muzz:  :muzz: 2 günn tatilim

Demet_dk

eşimin evde olduğu günler en sevdiğim günler  :k06:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hafta sonları eşim yanımda oluyor onun için sevıyorum
aslında en sevdıgım gun cumadır

βαlκιz

bende haftasonlarını sevmem aslındaa..herkez tatilde  misafir istemem haftasonu   :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

balkızz yani burdan sana ööle bi katılıyorumkiii anlatamam..bend hiç sewmiyorum hafta sonu misafirlerini  :BangHead: :BangHead: :BangHead: heleki cumaretesi ertesi gün pazar iş yok die gelip 12lere kadar oturanları öldürmek istiyorumm :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: kocişimle bi bırakmıyolar beni yaaa düşüncesizlerr.. hafta sonları misafirlikleri yasaklansın buran yetkililere sesimi duyurunn :director: :director: :director:

___kıymık___

çarşamba___ve___ misafırsız pazar günü 8) 8) 8)
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

βαlκιz

Alıntı yapılan: büsraaa89 - 20 Şubat , 2010, 09:47:44
balkızz yani burdan sana ööle bi katılıyorumkiii anlatamam..bend hiç sewmiyorum hafta sonu misafirlerini  :BangHead: :BangHead: :BangHead: heleki cumaretesi ertesi gün pazar iş yok die gelip 12lere kadar oturanları öldürmek istiyorumm :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: kocişimle bi bırakmıyolar beni yaaa düşüncesizlerr.. hafta sonları misafirlikleri yasaklansın buran yetkililere sesimi duyurunn :director: :director: :director:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: evett evetttt evettttt  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Balböceği

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ufff hiç bi günü sewmiyorum:(((((

Balböceği

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?