28 Nisan , 2024, 16:18:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2010 hamile kıyafetleri

Başlatan can yine cannnn, 18 Şubat , 2010, 20:24:14

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

can dediklerim....

βαlκιz

3. süper bayıldım..benim öyle vardı ama normal kıyafetimdii hamileyken olmadıı  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

4.elbıse cok guzel hepsı bırbırınden guzel ya ınsanın hamıle olası gelıyo :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

çok cicilerrrrr zaman çabuk geçsede bidaha giysem şunlardann  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

can dediklerim....

can yine cannnn

ben hepsini beğendim hepsini üstüste giyecem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

βαlκιz

hepsi güzel valla..giy canım giy güzele ne yakışmaz sen çuvalda giysen olurr.. :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 18 Şubat , 2010, 20:34:06
hepsi güzel valla..giy canım giy güzele ne yakışmaz sen çuvalda giysen olurr.. :opucuk:

sağol tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
şaka bir yana GRİ KAZAK TAYTLI VE EN BAŞTAKİ KIRMIZILIYA BAYILDIM :occasion5: :occasion5:
can dediklerim....

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet cok guzeller benım de bı kotum vardı altları dadı dar paca sadece karnı penyeden acılıyo yanı hıc sıkmıyo cok rahat tavsıye ederım o modellerden :icon_thumright:

ZyNp

hepsi cok guzelll tarz seyler en azından  bazı yerlerde hala eskı demode seyler var bunlar cok guncell

melek-çağlar

hepsi çok güzel hamile olsamda giysem bunlardan  :k06:

ZyNp

inşş kankam ben buralarda bunlardan bulursam ıkımızede alırım hahah

melek-çağlar

bak hatırlatırım sana bu sözünü kanka

ZyNp

ooo kankam ya ayıpsın heee sen begendıgını sole ben bulursam yollarımmm bak pempe gusel :D :D