supermenin sayfasi

Başlatan nursenefe, 10 Ocak , 2008, 13:17:42

« önceki - sonraki »

nursenefe

merhaba teyzeleri bu yakisikli supermen muhammed efe. 21 07 07 saat 12.30 izmit dogumlu aslen sivasli biraz asabi biraz gergin bol gazli. bu aralar yemiceeemm icmiyceeemm uyumuycaaam diye bas bas bagiran   hep oynayalim beni gezdir baska yerler gormek istiyorum diyen cok dadli cok akilli (kargaya yavrusu sahin gibi gelirmis) benim bidenem muhammed efem. :nazar:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5::occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

sayfaniz hayirli olsun en guzel ilklerle burda bulusma dilegiyle  :flowers: :flowers:

bu arada resimde eklersen gorebiliriz yakisikli süpermeni :k06:

cute_00

hoş geldiniz  güsellikler getirdiniz... :flowers: süpermenimiz de oldu sonunda...artık  sırtımız  yere gelmez... :k06:
senide  muhammed  efeyi  de  öptük oğluşumla.... :opucuk:  :opucuk:

nursenefe

tesekkur ederiz. resim gorunmuyomu ben goruyom :icon_scratch:

cute_00

sayfada resiim gözükmüyoo  linkine tıklayınca  gözzüküyoo....ben gördüümm  allah bağışlasıın  maşşallah efeye... :nazar:  :nazar: çok  tatlııııı.... :hungry:
:opucuk:

helalim

Maşallah cok tatlı Allah bagışlasın. Sayfanız hayırlı olsun.
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

slm...hoşgeldinnız muhammet efe ve annesii....sayfanız hayırlı olsunnnnn.....
demek süperman ız heeee...ama gazda varmışş bırazda gazman  olablr :)
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

fotografı goremedım hala hata verıooo...inş.bska ekledgnde görurummmm.....

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

efeciğimizde bu sanırımmm:)
yiğenımın adıda efe  ve cok afacannnn:)

semra

sayfaniz hayirli olsun engüzel ilklerle dolsun :flowers: :opucuk:muhammed efeyi

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

cok tatli bu süpermen bayildim cok seker  :nazar: :nazar: :nazar:

sevda

:k06:

Ayyy yerim ben süpermeniiii yaaa... :hungry:

Syfanız hayırlı olsun bu arada buralara uçmak istermisin süper baby... ;) :opucuk:

duru boncuk

ohhhhhh ne güzel sonunda süpermenimizde oldu ne güell :k06: allah korusun ismiyle yaşasın muhammed efe inşallah adı gibi güzel bir ömrü olsun  :amin: :amin:

-Butterfly-

Canim oncelikle hosgeldiniz tekrardan  :flowers:

Efecik tatliymis allah size begislasin yavrunuzu.  :nazar: :nazar:

Bu arada ne guzel ya her gun yeni bebekler katiliyor aramiza forumumuz dahada bir guzellesiyor cicek bahcesi gibi oldu hergune yeni bir cicekk  :flowers:

optum yakisikliyi  :opucuk:

-Butterfly-

Canim bu arada bebeklerimiz icin Haziran,Temmuz,Agustos sayfamiz var (6. ay bebek gelisimi bolumunde seni bekleriz )

nursenefe

teyzeler hepinize ayri ayri tesekkur ediyoruz. hosbulduk  eliniz kolunuz dert gormesin  :icon_thumright: