Benim canım kızlarım bizde burdayız :)

Başlatan helalim, 09 Ocak , 2008, 15:40:27

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Begenmezmiyim bayildimmm  :tongue3: ellerine saglik cok guzel olmus  :hello2:  masallah kuzumaaa  :nazar: cokta tatli resimleri..   :opucuk:

Iyide sen nasil yapiyosun bu resimleri ondan haber ver bakimmm  :k06:

helalim

Alıntı yapılan: Aslı & Eren - 08 Şubat , 2008, 02:41:14
Ehhh kızların güzel olunca resimlerde güzel oluyo. Maşallah çok sevimli, allah nazarlardan saklasın :amin:

saol aslıcım amin :opucuk:

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 08 Şubat , 2008, 09:08:23
Begenmezmiyim bayildimmm  :tongue3: ellerine saglik cok guzel olmus  :hello2:  masallah kuzumaaa  :nazar: cokta tatli resimleri..   :opucuk:

Iyide sen nasil yapiyosun bu resimleri ondan haber ver bakimmm  :k06:

tabi bayılırın kim yaptı hehe :P saol canım benim

bi program var canım bizde onla yapıyorum istersen ismini verim indir cok güzel şeyler yapabiliryorsun :) PhotoBuilder progaramın adı canım eger int. bulamazsan ben eşime sorarım nerden indirmiş diye sonra linki sana veririm canım öptük :opucuk: :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

helalim

bizim sitede varmış canım buraya linkini vermiyim özel mesajla yolluyorum.
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

saol hayatim ama ben pek muhaffak olamadim bu onuda neyse sonra yine denerimm  :opucuk:

bengü

resimler benimde cok hosuma gitti bende merak ettim nasil yaptigini.banada bi anlatirmisin canim
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

semra

masallah fistiklara cok güzeller annesi allahim sana bagislasin  :amin: :nazar: :nazar:

pelinim

Fatmacım Rümeysaya kocaman bir aferin :aferin: :nazar:hep böyle güzel karnler getirir inşallah.

Sümeyra'ya hazıladığın foto harika olmuş.bende yapmak isterim çocuklarıma.eline sağlık.hepinizi öpüyorum. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

Ftamacim cok sagol canim o resim programini senin verdigin linkten indiremedim sanirim sizinki 4.9 versiyonuymus benim indirdigim 6.0  o yuzden sifresini bulamadim buldugum hic bir sifrede uymadi fakat akilli ben farkli bir yontemlerle kaydetmeyi basardim allahtan  :basardim: :basardim: cok sagol canimm  :opucuk:

sevda

11 Şubat , 2008, 14:48:18 #83 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2008, 23:17:12 sevda
Hayatım resimler harika çünkü pozu veren şahaneee ondan olabilirmi acaba... ;)

Bu arada hastalığımızda bizi yanlız bırakmadığın için teşekkürler hayatım.... :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

-Butterfly-

Fatmacim yoksun insallah cocuklar iyidirler  :amin:

helalim

hepinize cok teşekkür ederim sonsuz teşekkürler hepinizi öptük kızlarımla en kocamanından :opucuk: :opucuk:

bu arada o programı buraya ekliye bilirim ordan indirirsiniz işinize yarar diye düşünüyorum ;)

helalim

12 Şubat , 2008, 02:37:57 #86 Son düzenlenme: 12 Şubat , 2008, 02:41:25 rumeysamsumeyram
Cumadan anneme kactık offf evde otur otur nereye kadar cocuklarda iyidi eşime dedim beni dışarlara at :) ee oda malum adam beni kapıya atacak degil yaa dedi haklısın kac haftadır bir nereye cıkmıyorsun git annene cocukları bırakur biraz dışarı cıkar alışveriş yaparsın adam beni nasılda biliyo hehe dedim alışverişi öpücükle yapamam malum bide para versem dedim :)  ;D adamda tamam dedi ve verdi paracıkları icine götürdüda belli etmiyo :) ben kartla alışverişi sevmem giysi konularda ama markete giderim kartla neyse beni attı anneme kaldık orda ve cumartesi oldu ve kahvaltı falan ettik anneme dedim sen cocuklara bak ben bi gezip gezecem hehe annemde bu kız dışarı cıkmazsa sıyıracak olacam bi kızımdan diyip  :toothy10: oda beni bıraktı dışarlara bütün bebek magazalarına  girdim cıktım girdim cıktım ve kızlarıma ve kardeşime bissürü ciciler aldım yani hep eşofman takımı pantolon gibi şeyler ve eve geldigimde saat 7:30 du ellerim kollarım dolu annem aynen böyle aaaaaanaaaaaaa  :-ooo bunlar ney dedi bende hic biraz kendimi rahatlattım dedim ve o kadar cok yorulmuşumki ayaklarım aldı kopuyodu biraz oturduktan sonra yemek yedik ve kızlarımla oynadım ve yine orda kaldım pazar günü de kaynıma ev aramakla gecti günümüz ve bulduk hemide annemin sokagında o kadar gezmemize degmedi bizim burnumuzun ucundakini görmemişiz neyse biz evi begendik ve eltimde bakması icin onuda işten aldık eve gittik oda evi begendi ve tuttuk şimdi bi kaldı badana boya vs. işleri ve akşam oldu yine annemdeyiz ve yine kaldık bugün okul vardı bildiginiz üzereo yüzden kaldım kızımı okuluna götürdüm anneme geldik yemek falan hazırladık yine gittim kızımı okuldan aldım geldim akşam yemegi yedik eşim geldi ve eve geldik evim evim güzel evim diyesim geldi :) cocukları uyuttum ve burdayım

ayy cok uzun olmuş kusura bakmayın cenem düştü :)  :suclu:

en son olarak bütün meleklerinizi ve sizleri öpüyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

Busecim baksana fatmacım gesemelere gitmiş eniştemin cebindeki paracıkları bitirmişş cicilerr almışşş ohh ohh diyelim ne diyelim darsı bizim başımıza ilerde... :k06:

-Butterfly-

Fatmacim ne guzel bir hafta sonu gecirmissin  paralarida bitirmissin   :k06:  kuzularin cicilerini iyi gunlerde giysinler daha iyileri nasip olsun insallah  :amin: bekliyorum meleklerin cicilerinin esimlerini ona gore fatmacimm  :opucuk:

semra

fatmacim sende benim gibi alis veris delüsü müsün  :k06:fistiklarin cicileri hayirli olsun güzel günlerde giysinler :aferin: