Benim canım kızlarım bizde burdayız :)

Başlatan helalim, 09 Ocak , 2008, 15:40:27

« önceki - sonraki »

helalim

Alıntı yapılan: KEVSER - 17 Şubat , 2008, 15:57:37
:-[meraba canım nasılsın kuzular nasıl inş.iyilerdir sizleri komacan öpüyoruz :opucuk: :opucuk:

iyi olmaya calışıyoz canım büyük kızımın burun akıttısı ve öksürügü başladı bugün hemen ilaclara başladım İnşAllah daha ilereye gitmeden gecer  bizde sizi öptük kızlarımla :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

helalim

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 18 Şubat , 2008, 00:44:01
Fatoscum msn spaceme yorum yazmissin  :hello2: :hello2:  cok mutlu oldum gorunce inan hic beklemiyordum  cokta sasirdim birden bakinca cok sagol hayatim  cok tesekkur ederim  :love7: :opucuk: :opucuk:

evet canım yazdım :) ben severim resimlere bakmaya msnmi actıgımda baktım sizin msnnin yanında birşeyler yanıyo dedim busecim eklemiştir resim girdim ama bir türlü cıkamadım bütün resimlerinize tek tek baktım Rabbim agız tadınızı hic bozmasın canım cok güzel kareler yakalamışsın bu arada kıs ayberk bütün resimlerde şapkayla diyecektim aslında yorumumda cok varsa şapkan bizede gönder diye ama yüzsüzlük yapmak istemedim :) buarada biz geliriz resimlere ve bloga canım sen yetrki paşamın ve senin resimleri ekle ;) teşekküre gerek yok canım ben teşekkür ederim beni fazla tanımadıgın halde msnni ekledin ve kalbini actım canım arkadaşım benim hem bende paşamın resimleri görmüş oldum fenamı taa bebeklikten itibaren ;) saol canım benim paşamı ve seni  :opucuk: :opucuk: :love9: :love7: :love3: :love8:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

Canim  ne demek yuzsuzluk insallah TR ye gelince guzel kislarima bol bol sapkalar getirirm . hayatim ben sapkayi cok severim tam bir sapka cilgiyim  hatta bir ara sapka show yapmistim belki hatirlarsin  :ehi: :toothy10: aslinda ben sadece 9 taneyi eklemistim ama okadar cokki aslinda  tabiki birde resim cekmeyi sevince insan  cok daha hos oluyor malum birde oyucagim benim oglum canim sikildikca cocugumla oynuyorum resimler cekiyorum akit olduruyorum hemde ona ileride herhalini gore bilecegi buyuk bir arsiv hazirliyorum  :ehi: kesin deli diyecektir ama olsun ben cok mutluyum boyle.. resimlerimizi begendigin icin cok tesekurler fatiscum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

helalim

hatırlıyorum canım şapka şovunuzu anlamıştım zaten canım hehe :) bekliyoruz şapkalarımızı :P gerek yok canım şapkaya falan seni ve ayberkimi görsem yterli cok öpüyorum sizi seni iyiki tanışım diyorum :opucuk:

-Butterfly-

Tatlim bende ayni seyi dusunuyorum emin ol insallah kismet olursa gelirsem muhakak gorusuruz zaten  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

CANIM NASILSINIZ UZUN ZAMANDIR GELEMEDIM MELEKLERIMIN SAYFASINA KACIRDIGIM SEYLER YOKTUR INSALLAH  :k06: :k06:

sevda

Canımcım nasılsınız bakalım birkaç günden sonra... ;) :opucuk:

helalim

Biz iyiyiz canım sizi sormalı valla herügn aynı şeyler off bıktım dışarıda cıkamıyom burda kar var nihayet ve kar topu oynarız dedik ama buırnunun ucunu cıkartamıyon camdan o derece cumartesi akşamı cok güzel yagmıştı cocukları uyutup eşime dedim ben nescafe yapıcam icicenmi diye tamam dedi ve yaptım kahveleri dedim camın önünde kar yagışını seyrederken icicem yatak odasına gectim tülü actım bi sigara ve kahve o görüntüler süperdi eşim tam konuşucak sus bak karı izle ne güzel yagıyo bi daha bulamazsın diyordum hehe cok güzeldi o gün :)

sevda

Vayyy demek güzel sıcak bir kahve ve sigara ayrıca kar yağışı süpermiş fatoşcum allah ağzınızın tadını bozmasın canım benim... :amin: :opucuk:

helalim

Saol canım valla güzeldi yalan diyemem :) ilk defa evde sigara ictik ve kendimizi biraz huzursuz hissettik ama camları falan actık biraz rahatladık evde ve kahveyle ve sigara icmeyi özlemişiz kocişimle :) genelde balkonda donarak iciyozda : ( aman bebişlerimiz saglıklı olsunda biz evde icmesekte olur ;)

semra

oh kahve ve sigara sefasi ha afiyet olsun  ;)evet canim haklisin evde sigara icmemekle bende kocisi disari cikartiyorum :k06:

-Butterfly-

Ohhh ohh  demek  sigara ve kahve esliginde kar-i seyrettiniz  ohh neguzel allah bozmasin saadetinizi  :amin: romatik bir ortam belliki  :love8:

sevda

Aslında hiç içmeseniz kendi sağlığınız için daha iyi olmazmı fatoşcum nedersin... ;)

pelinim

Fatoşcum sizde bizim gibi keyif yapmışsınız cam önünde ne güzel.ben ve eşim sigara içmiyoruz.ama evde 1 paket vardı.kahve yapmıştım eşimde yanında içelim mi dedi.ben istemedim en son Ayberk'e hamileliğimden önce içmiştim 1 tane.1 yılı geçmiş yani.

helalim

Semracım,busecim,sevdacım,nagihancım,teşekkür ederim sayfamıza ugradıgınız icin  :opucuk:

evet güzel bi gündü saolun aslında icmesek iyi olurda işte birgün bırakcagız elbet Allah izin verirse bende hamileyken bir tane iciyodum dogumlardan sonra coşuyom ne hikmetse :)