Bebeğinizin hafta hafta ne kadar büyüdüğünü merak ediyor musunuz? AYRINTILAR:)

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 17 Şubat , 2010, 02:15:16

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

SiRiNe

tskler canim guzel paylasim icinn, Allah 37 haftayi gormeyi nasib etsinn kendi acimdan yani
;D  3 haftacik degilmi haydin sabredin kuzular az dahaa :amin: :amin:  Allah bebeklerimizi korusunnn

vadi= muge & melis

✿sweet_sweet✿

мiŁenα.

dr 36 dan sonra her an ceeleyebılır dedı ...of ya zaman su gıbı gecse :(

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 17 Şubat , 2010, 20:45:50
dr 36 dan sonra her an ceeleyebılır dedı ...of ya zaman su gıbı gecse :(
ayse canim bebekler 36 haftaya girince kuvoz gerek kalmiyormus degilmi benmi yanlis biliyorum yani 37 haftanin oncesinde doganlar prameture diyorlar, simdi hangisi  dogru ?

мiŁenα.

36 dana sonra bebek dogabılır kuvezde kalmıyor premeture olmuyor ama dusuk kılolu bebkse bılemem...

drum dedı 26 dan sonra her an gelebılır bebek dedı ;D

SiRiNe

anladimm hayirlisi insaallah o zaman  onumde 2 kritik hafta var kendimi yormamam lazim kuvozde gormek istemiyorum onlari  :cildir:

мiŁenα.

canım bu  haftada bebek cıgerlerı oksıjen alıor yanı kuvezde olma ıhtımalı dusuk.. ;D ;D ;D

eger kılosu dusuk deılse nromal bebek gıbı :D

✿sweet_sweet✿

duyguucummm aklinda su dusunceyi cikarr ama canimm... boyle seyleri dusunme lutfen bakk az kaldi dogumuna 3 hafta daha sonra tamam rahatlayacaksin insallahh.. iyi seyler getir aklina canim olurmuu.. hersey iyi olacak diyelim iyi olsun insallahh :amin: :amin: :nazar: :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 17 Şubat , 2010, 21:36:09
duyguucummm aklinda su dusunceyi cikarr ama canimm... boyle seyleri dusunme lutfen bakk az kaldi dogumuna 3 hafta daha sonra tamam rahatlayacaksin insallahh.. iyi seyler getir aklina canim olurmuu.. hersey iyi olacak diyelim iyi olsun insallahh :amin: :amin: :nazar: :nazar:
haklisin duygucumm insaallah canimm  :amin:

SiRiNe

bu bilgilerde 35 haftada uyku sorunu yaziyorda ben tam tersi bende uyanik kalma sorunu varrr :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

can dediklerim....