28 Nisan , 2024, 03:43:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEKLERDE AŞIRI TERLEME

Başlatan miray, 16 Şubat , 2010, 00:18:33

« önceki - sonraki »

miray

KIZLAR BENİM KIZIM 19 AYLIK ÖZELLİKLE GECELERİ COK TERLİYO
SABAHA KADAR 3-4 DEFA ÜZERİNİ DEİŞTİRMEKTEN Bİ HAL OLUYORUM  :'(

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

mıraycım benım kızımda oyle  uyutmaya calısırken ozellıkle kafası su ıcınde kalıyo bı yerde okumustum vıtamın eksıklıgınden oluyo dıye  :honk:ne yapıcam bılmıyorum cok terleyen bbeek sureklı hasta  olur zaten hep bu yuzden hastalanıuyo :y25: :y25:

miray

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 16 Şubat , 2010, 00:24:34
mıraycım benım kızımda oyle  uyutmaya calısırken ozellıkle kafası su ıcınde kalıyo bı yerde okumustum vıtamın eksıklıgınden oluyo dıye  :honk:ne yapıcam bılmıyorum cok terleyen bbeek sureklı hasta  olur zaten hep bu yuzden hastalanıuyo :y25: :y25:
OFF AYNENCANIM SORMA COGU ZAMAN HASTA BENİM KIZIMDA  :sad1:
GECE 3-4 DEFA DEİŞTİRİYORUM NERDEYSE ÜSTÜNÜDE COK ACIYO BAZEN DE UYUYAKALIYORUM FARKETMİYORUM ÖKSÜRMEYE BASLIYO ERTESİ GÜNÜDE ATESLENİYO
VİTAMİN EKSİKLİGİ OLABİLİR ZATEN KANSIZ BENİMKİ SURUP KULLANIYORUM
KANSIZLIK VE DEMİR EKSİKLİGİNDENDE OLABİLİR

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben ayağımda sllarken bası cok terlıyo uyuyunca besıgıne koyuyorum uzerıne ınce battanıye ortuyorum zaten petegın yanında o zamn terlemıyo cok zor olur senınıcın canım busra ıcınde zor gece kalkıp ust degıstırmek uykusuda bolunuyo yavrucagın :sad1:

miray

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 16 Şubat , 2010, 00:54:11
ben ayağımda sllarken bası cok terlıyo uyuyunca besıgıne koyuyorum uzerıne ınce battanıye ortuyorum zaten petegın yanında o zamn terlemıyo cok zor olur senınıcın canım busra ıcınde zor gece kalkıp ust degıstırmek uykusuda bolunuyo yavrucagın :sad1:
AYNEN CANIM AMA SÜREKLİ KONTROL EDİYORUM BENDE MECBUREN YOKSA HEMEN HASTA OLUYO  :sad1:
BAZEN TÜLBENT FALAN KOYUYORUM DEİŞTİRMESİ DAHA KOLAY OLUYO  :-\
UNUTMADAN DR A Bİ SORAYIM YARIN ASISI VARDA
AMA ARASTIRDIM DEMİR EKSİKLİGİNDEN OLABİLİRMİŞ  :-\

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet canım bılıyorum bend earastırmıstım demır eksıklıgınden yazıyodu :y25: :y25:

miray

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 16 Şubat , 2010, 01:08:08
evet canım bılıyorum bend earastırmıstım demır eksıklıgınden yazıyodu :y25: :y25:
BENİM KIZIMDA VAR DEMİR EKSİKLİGİİ SURUP KULLLNIYORUM  :y25:
ALLAH DAHA BETERİNDEN KORUSUN AMA COK HASSAS DISARI BİLE CIKARMIYORUM YA NAZAR DEGİYO UYKUSU İŞTAHI DÜZENİ BOZULUYO
YADA HASTA OLUYO  :-\
COK ZOR Bİ BEBEK
ALLAH HEPİMİZİN BEBİŞLERİNİ KORUSUN  :nazar:

ღ♥ Nilda♥ღ

benim oğlum bebekken çok terliyodu ama sadece kafası oda nefes alamadıından  sora ameliyat etmek zorunda kaldık bademcikle geniz etinden :y25: :y25:

sora çok nadir olduu
.   

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 16 Şubat , 2010, 01:13:30
benim oğlum bebekken çok terliyodu ama sadece kafası oda nefes alamadıından  sora ameliyat etmek zorunda kaldık bademcikle geniz etinden :y25: :y25:

sora çok nadir olduu
mıray bak bunu da duydum ben nefes almakta zorlanan bebekler de cok terlermıs ben de suphelenıyrum kızımda genız etı olabılır mı dıye ben de var cunkı genetık olabılır :dontknow: :dontknow:

miray

sora çok nadir olduu
GENİZ ETİ YOK DEDİ DR AMA DOGDUGUNDAN BERİ BURNU TIKALI GECE HORLUYO  :sad1:
OFF COCUK BÜYÜTMEK NE ZORMUS ALLAH KOLAYLIK VERSİN TÜM ANNELERE

miray

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 16 Şubat , 2010, 01:15:02

sora çok nadir olduu
mıray bak bunu da duydum ben nefes almakta zorlanan bebekler de cok terlermıs ben de suphelenıyrum kızımda genız etı olabılır mı dıye ben de var cunkı genetık olabılır :dontknow: :dontknow:
ALLAH KORUSUN YOKTUR İNŞ MİNİK KUZUNUN
KBB YE GÖTÜRÜDNMÜ HİÇ
BİZDE SÜPHELENDİK BENİM ESİMDE VE GÖRÜMCEMDE VARMIS DR A GÖTÜRDÜM BİŞEY YOK DEDİ  :dontknow:
YOK DA NİYE DOGDUGUNDAN BERİ BURNU TIKALI VE GECE SÜREKLİ HORLUYO CÖZEMEDİM  :cildir:
BASKA BİYERE GÖTÜRCEM 

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 16 Şubat , 2010, 01:18:33
Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 16 Şubat , 2010, 01:15:02
benim oğlum bebekken çok terliyodu ama sadece kafası oda nefes alamadıından  sora ameliyat etmek zorunda kaldık bademcikle geniz etinden :y25: :y25:

sora çok nadir olduu
ALLAH KORUSUN YOKTUR İNŞ MİNİK KUZUNUN
KBB YE GÖTÜRÜDNMÜ HİÇ
BİZDE SÜPHELENDİK BENİM ESİMDE VE GÖRÜMCEMDE VARMIS DR A GÖTÜRDÜM BİŞEY YOK DEDİ  :dontknow:

miray inş. yoktur ama sanırım genetik çünkü bendede vardı iki çocuumdada oldu ve ameliyat olmak zorunda kaldık bi baktır istersen ne olur ne olmaz
.   

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sanırım benım kızımdada var genız etı :y25: :y25:eflınınde sureklı burnu tıkalı  :y25:

ღ♥ Nilda♥ღ

onu göster ihmal etme minik çiçeyiii :opucuk: :opucuk: :opucuk:
.   

miray

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 16 Şubat , 2010, 01:23:20
sanırım benım kızımdada var genız etı :y25: :y25:eflınınde sureklı burnu tıkalı  :y25:
DUR BAKALIM HEMEN TELASLANMA İNŞ YOKTUR BİŞY
GENELDE BEBİŞLERİN BURNU TIKALI OLUYO ÖZELLİKLE KISIN