BEBEĞİMDE REFLÜ VARMIŞ :(

Başlatan < ESLAL >, 13 Şubat , 2010, 17:03:25

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

KIZLAR BEBEĞİM YAKLAŞIK 10 GÜNDÜR MAMA YERKEN TIKANIYORDU BUGÜN  DOKTORA GÖTÜRDÜM VE REFLÜ OLDUĞUNU SÖYLEDİ  :y25:

KUSMASI YOK HUZURSUZ,MAMA YERKEN TIKANIYOR VS. İLAÇ VERDİ 4-5 GÜN İÇİNDE YİNE DEVAM EDERSE ÇOCUK CERRAHIYLA GÖRÜŞÜCEZ DEDİ  :y25:   

ÇOK MORELİM BOZULDU İNŞ. İLACI İYİ GELİR DUA EDİN KIZLAR

BAŞINA BÖYLE BİŞEY GELEN VARMI  ??? ???

Demet_dk

ezocum çok geçmiş olsun kıyamam ben onun minik midesine
en kısa zamanda iyileşir inşallah  :amin:

βαlκιz

gemiş olsun ezgii ..
inş.ilaç işe yarar..reflüsü olan bebekler kusar diye biliyorumm ::)
burda bebeginde reflü olan biri vardı öyle hatırlıyorum ..
geçmiş olsun.. :nazar: :nazar: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

sağolun kızlar gülşahcım nisa kusmuyor reflü 2 türlü oluyormuş benim kızım mama yerken tıkanıyor,çok huzursuz gaz sancısı gibi kıvranıyor sırt üstü yattığında rahatsız oluyor hiç mama vermesem emzirmesemde acıktığında ağlamıyor :y25: 17 günde 250 gr almış beslenmek istemiyor yani ben üşüttüğü için böyle oluyor die düşünmüştüm genizleri tıkanıyo sanmıştım ama reflüymüş malesef bi şurup verdi işe yaramazsa çocuk cerrahına göstericez dedi oda gerek görürse ameliyat olucakmış çok üzüldüm yaaa ağrısı olmadığında keyfide çok iyi kuzumun yüzüne baktıkça içim titriyo çok kötü oldum  :crybaby2:

βαlκιz

inş. ameliyata gerek kalmaz daha minicik yaa
ilaç işe yarar inş.  :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

İNŞ. CANIM YAAA İNŞ.İYİLEŞİR YAVRUM  :amin: :amin: :amin: :amin:

DUA EDİN KIZLAR KUZUMA NOLUR KULA KULUN DUASI YELDEN ÖNCE VARIRMIŞ  :amin: :amin: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım benim umarım rabbim en acil şifalardan versin kızımıza :amin: çok geçmiş olsun bitanem

dualarımız minik prensesle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

aminnn pınarcım çok sağol

akşam ve sabah yine tıkandı mama yerken  :crybaby2: :crybaby2:  yarın başka doktora götürcez bakalım uff tıkandıktan sonra mamayıda almıyor aç aç uyuyor kuzum yaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

KybeLe

canım geçmiş olsun. inşallah ilaçla geçer, allah sifa versin minigimize :amin:
Oğluşuuumm :)

Angel

canim benim yaaa inan tuylerim diken diken oldu kiyamam ben size neolur uzulme annesi insallah rabbim yardim ederde ilaclar yarar minik kusuma

sen uzuldukce yavrunda seni hissediyor ezgi   :aferin:  sakin olmaya calis  bol bol dua et insallah duzelir   :amin:  Allahim sifa versin su ilac hayirlisiyla  yarin

dr'dan gelince mutlaka yaz canim cok merak ettim insallah hayirli haberlerle gelirsiniz  :amin:

AککORTįє

ah bitanem Allah acil şifalar versin ya çok üzüldüm

inş ameliyata  gerek kalmadan iyileşir yavrum 

dualarımız seninle :amin:

< ESLAL >

15 Şubat , 2010, 15:40:49 #12 Son düzenlenme: 15 Şubat , 2010, 17:39:54 ezoo
canlarım benim çok sağolun çok şükürki dünden beri tıknmadı yavrum  :amin: :amin: :amin: :amin:

doktor reflü dedi ama sanırım reflü değil kuzumun derdi nisanın geniz akıntısı var ben bunun için serum fizyolojik kullanıyordum damla şeklinde olanlardan ama açılmıyordu bi türlü burnunda hırıltı vardı doktor onun sprey şeklinde olanını kullanmamı söylemişti ve dün onu kullanmaya başladım burnu açıldı  :amin:
ve nisanın çok gazı var sürekli ıkınıyor biberondada silikon emzik almak istemiyor bende kauçuk emzik ucu kullanıyordum ondada emmediği halde ağzına mama damlıyor bi anda ıkınıyor burnuda tıkalı olduğu için nefesini toparlayamıyor  genizine kaçıyor ve malesef tıkanıyordu  :honk:

şimdi nuby nin damlamayan biberonunu aldım mamadan öncede spreyi kullanıyorum çok şükür tıkanmıyor bugün ilacıda vermedim buna rağmen tıkanmadı  :amin: :amin:  

βαlκιz

:nazar: :nazar: inş. tıkanmazz ..
doktorlar hemen teşhis koymaya meraklı  :caca:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gecmıs olsun cnaım uzulme ama fazla cok onemlı bısey degıl reflu her yenıdogan da oluyo bebek buyudukce kendılıgınden düzelıyor dıye bılıyorum ben benım kızımda sureklı kusuyor hatta bugun bıle verdıgım kahvaltısının hepsını kustu bogulutrcasına nerdeyse bogulcaktı cok korktum ya cok uzuluyorum bu duruma hala da bısey yemedı corba yedırmeye calısıyodum delırrttı benı sınırlerım bozuldu konuyu dagıttım he kusmalar dıyodum doktora reflu olabılırmı dıyorum oda yok dıyo ama ben hala reflusu oldugunu dusunuytorum :y25: :y25: :y25: ::)