29 Nisan , 2024, 02:37:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÜNLÜK KAC DEFA SU VERMEM GEREKIYOR

Başlatan semra, 06 Ocak , 2008, 16:03:27

« önceki - sonraki »

semra

arkadas lar oglum 6 .2 haftalik oldu günde en fazla 2 defa iciriyorum azmi oluyor acaba yardim ederseniz sevinirim ???

-Butterfly-

semracim biz soyle yapiyoruz devam sutu aldigi icin onun icinden zaten su ihtiyacini gideriyor fakat kati besinler veridgim zaman az miktarda suluguyla suyunu eline veriyorum oda gunde ya 1 defa yada 2 defa  cunku sulu meyva pureleride yiyor onlarda onun su ihtiyacini gideriyor diye dusunuyorum.. fakat sen eger devam sutu kullanmiyrsan ozaman  suyu daha fazla vermen gereke bilir  :icon_thumright:

sevda

Buseye katılıyorum ve eğer katı besinleri fazla tüketiyorsa su ihtiyacı ona göre arttırılmalı çünkü kabız olabilir az su takviyesiyle... ;) :opucuk:

semra

evet saolun arkadaslar bilgi icin tesekkür ederim  :opucuk:

bebegım_ ömer

benım oglusum eskıden cok guzel su tukedırdı ama  :love7: :love7: şimdi ılaçlardan korkutugu için fazla içemıyooo  :love8: :love8: :k06: :igrenc:

semra

ah canim insallah ilerde yine bolca tüketir  :aferin:masallah cok tatli  :nazar: :nazar:allah bagislasin :amin:

susi

:'(BNM  0ĞLUMDA SUYU SEVMİYO ZORLA İÇİRİYORUM :'(
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

bebegım_ ömer

BENIM OGLUMDA SUYLA HIÇ ARASIYOK SULUGUNU VERIYORUN AMA IÇMIYO SADECE DİŞLERINI KASIMAK İÇİN KULLANIYI :hello2:OYUZDEN KABIZIDA VARDI ÇOK SUKUR GEÇTIAM DEDIGIM GIBI SUYLA RAMIZYOK  :crybaby2: