29 Nisan , 2024, 07:58:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek bezi ?

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 18:19:57

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

desree (Özlem)

Ben sızdırıyor diye huggies e geçmiştim ama o da bacaklardan sızdırıyor kakasını, pişik zaten önlemini almamıza rağmen ilk günlerden beri oluyor boğazının altı önlüğün değdiği yerler koltuk altları hep pişik oluyor cildi çok hassas eskiler biz bez yıkardık dediğinde merak etmeyin ben hep kaka yıkıyorum diyorum anlamadım bu işi

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: desree (Özlem) - 13 Mart , 2007, 21:44:03
Ben sızdırıyor diye huggies e geçmiştim ama o da bacaklardan sızdırıyor kakasını, pişik zaten önlemini almamıza rağmen ilk günlerden beri oluyor boğazının altı önlüğün değdiği yerler koltuk altları hep pişik oluyor cildi çok hassas eskiler biz bez yıkardık dediğinde merak etmeyin ben hep kaka yıkıyorum diyorum anlamadım bu işi
kullandığın deterjan yada yumuşatıcıdan olmasın? değiştir ve daha çok durula çamaşırlarını,belki ondandır.

bezin sızdırmasına gelince ,çok fazla yorum okudum bu konuda , sanırım birazda bebeklerimizin vücut yapısıyla ilgili yada hareketliliğiyle...

jbdun

huggies numuneleri hala gelmedi bana yaaa,2hafta olucak neredeyse :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

bana da gelmedi... kızım bezsiz kalcak yaaaaa  :tongue3:
sanırım talep çok!!!  :k06:

jbdun

bence de talep çok,ama kızın gelene kadar bezler gelir bence :k06:

Almiş'inAnniş'i

kızım ne zaman gelir acaba  :dontknow:
normalde doğum tarihimize 4 hafta kaldı ama bilinmez ki  ???

4 gündür inanılmaz hareketli. elini ayağını falan hissediyorum böyle incecik  :D

bebeğim dizisini izledik dün gece, şafak dedi bu kadar küçük olursa ben tutamam korkarım  :k06:

seyda

burdaki doktorlar pisik kremi kullanilmasini sart kosmak bir yana kullanmayin mümkün oldugunca diyorlar. tabi bez SIK degistirmek lazim ama bebeklerin de kendi koruma sistemlerini gelistirmeleri lazimmis bu pisige karsi olsa bile. yani pisik varsa yada hassa bir cilt ise sürülecek tabi ama yoksa gerek yok. ben biraz kizarik görürsem kizimin poposunu kremliyorum Excipal diye badem yagi bazli bir kremle ama onun disinda sürmüyorum. pisigin en önemli nedeni nem bu arada. krem bile sürseniz önce iyice kurulamak lazimmis.

Almiş'inAnniş'i

EVET ŞEYDA KESİNLİKLE HAKLISIN. İYİCE KURUTMAK ÇOK ÖNEMLİYMİŞ. HERŞEY İÇİN GEÇERLİ. ISLAK OLAN HERYER MİKROPLAR İÇİN CENNET SAYILIYOR

jbdun

razi geöen cuma doğum yapmış komşunun bebeğini kucağıma alamadım,çok ufak geldi ecrinden sonra :k06:  sanki ecrin nasıldı doğduğunda :laughing7: benim kuzenim oğlunu 5aylık olana kadar kucağına alamamıştı,ki baya da ele avuca geliyodu bebek :D
o bebeğim dizisinin konusu da kötü yaa,onca zaman taşıdığın bi bebekten nasıl ayrılabilirsin ki :sad1:

evet şeyda ben de iyice kuruluyorum :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

allah kolaylığını verir herhalde jbdun. ama sen bir bebei 4 aydır büyüttüğün halde kucağına alamamışsın. demekki bu da annelik içgüdüsü!

bebeğim dizisine hiç girmicem burda yeni sayfa açmak lazım onun için... çok tartışmaya açık bir konu doğrusu :D

jbdun

ben de hiç girmem o diziye,dediğin gibi, hele bi de tartışılmaya başlansa uzar gider valla 8)

evet kesinlikle annelik içgüdüsü :love9:  hayırlısıyla sen de yakında tadarsın inşallah razicim ;)

Almiş'inAnniş'i

geri sayım başladı...  :hieyt:

artık önümüzde aylar yok, şimdilik sadece haftalar kaldı  :laughing7:

esra(azra)

bende prima ile başlamıştım ama değiştirdim huggıes3 geçtim ve çok memnun kaldım fakat şu medline üyelikli kutusundan aldım ama içinden kart falan çıkmadı açıp kullandığım içinde iade edemedim :(

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: esrayeliz - 16 Mart , 2007, 13:39:10
bende prima ile başlamıştım ama değiştirdim huggıes3 geçtim ve çok memnun kaldım fakat şu medline üyelikli kutusundan aldım ama içinden kart falan çıkmadı açıp kullandığım içinde iade edemedim :(

bende hep bundan korkuyordum ama kuruntu yaptığıma inandırmaya çalışıyordum kendimi...ama oluyormuş demek... :honk:
aldığım tüm paketlerin içinden kart çıktı çok şükür,ama daha aktif hale getirmedim