Sezeryandan sonra hamilelik

Başlatan @ssemra@, 08 Şubat , 2010, 01:18:27

« önceki - sonraki »

@ssemra@

Sezeryanla doğum yaptıktan sonra ikinci bebek için ne kadar beklemek lazım? Aranızda bu durumda olan varmı??

βαlκιz

en az 2 sene diyolar  :-\ ::) ::) ::)
yoksa hamişmisin  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

değilimdir inşallah, yarın emin olucam :y25:

βαlκιz

dikişlerin açılması yırtılması falan olur iyi olmaz yaniii 1 sene olsa bişey olmaz belkii senin 9 ay oluyo galba dogum yapalı dimee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

9,5 ay oldu, nette araştırdım biraz bazısına dr 6 ay bazılarınada 1 2sene demiş, ben yarın kan testi yaptırıcam eğer varsa kendi doktorumla görüşücem

βαlκιz

evet bende bakmıştım ..herkez başka bişey diyoo sen doktorla görüşürüsün kesin bişey der o hadi hayırlısı olsun..bebek isityomusun  ::)

@ssemra@

valla kafam çok karışık zaten şimdi oldu oldu yoksa yapmam heralde :) oğlum diş çıkarıyor uyumuyor gündüz sürekli kucak istiyor ev işi kesinlikle yapamıyorum mamasını bile kucağımdayken hazırlıyorum, artı benim hamileliğim kas yapım sebebeiyle zor geçiyor yürüyemiyorum ayakta duramıyorum... offf yaa bi yandan da istiyorum ikisi bir büyür diyorum :dontknow: :dontknow: belkide yoktur gecikmiştir  :dontknow: yarın öğrenip rahatlıycam

βαlκιz

bende tek bebek olsaydı ardından hemen yapardım  ;D
bişey olmazz ama sezeryanlı olunca sorun olurmu acaba bilmem allah yardımcın olsun..hakkında hayırlısı neyse o olsun. :amin:

@ssemra@

amin canım çok saol, Allah hayırlısı olanı yaşatsın varsa da aldırmayı düşünmüyorum zaten..

мiŁenα.

2 sene dıyor ama doktorlar canım 9-12 ay sonra hamıel kalmana ızın verıyorlar...eltım 8 yada 9 aylıkken kzıı ıkıncıye hamıel kaldı ::) gayet saglıklı oda sezeryanla dogum yaomıstı :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

bende 1 yıl diye okumuştum dikişlerden dolayı
bende hala regl olmadım korkuyorum test yaptım hatta negatif çıktı
olsa belli olurdu heralde dimi idrar testinden

ertl

kızlar benim arkadaşım sezeryanla doğum yaptı
ikiz bebekleri yaşamadı
hemen 2. ayında tekrar hamile kaldı hiçbir sorunla karşılaşmadı

βαlκιz

demet kaç aydır olmadın dogum yaptından berimii
bişe olsa şimdiye karnın bile şişerdi kızz  :k06:
ablamda 10 ay olmamıştı korkuyodu ...bende korkma bebek yok olsa 10 ay oldu dogardı diyodumm  :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

:ehi: :ehi: :ehi:
doğumdan beri hiç olmadım yaa
eğer olduysa eylül ayında olmuştur  :suclu:
o zamandan hesaplasak 4 ayda pek karnım şişmez benim diye tahmin ediyorum  ::)
yani umuyorum  :ehi: :ehi:

βαlκιz

ablam dogumdan sonra olmuştuu sonra olmamaya başladı doktora gitti adet söktürücü hap verdiler hewmen olduu ..
sende git doktora istersen 4. aylık olduysa git cinsiyeti  ögren barii kızz :k06: :k06: :k06: