27 Nisan , 2024, 09:43:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

cimcimem nazımmmm

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 03 Ocak , 2008, 13:46:38

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

mevlüd gunu dogumdan 1hafta sonra eee cok yoruldu bizim minik kuşş..kolay degıl gelen gıdene aglamak fılan=)aksma kadar emmekk,gazdır uykudur yoruluo tabe=)=)=)o gün küçük gelin gıbıydı bızım incitanemizz....Allahım seni başımızdan eksık etmesinnn seni çokk sevıyoruz kuzucummmmm.....

[eklenti yönetici tarafından silindi]

yeliz&osman

oy maşallah yavruma  :nazar: mevlüdünüzü ALLAH kabul etsin ALLAH saglıklı huzurlu uzun ömürler nasip etsin kuzuma  :opucuk:

aminnn canım teşekkurlerrr.....
cok minik bişi sorsam:(
senın foton kocamn cıkmıs benm ki nıye ufak ufak bısımı yapılıo ona

yeliz&osman

imagesten yapıyorum ben başka bilmiyorum bildğim gibi yaptım büyük cıktı normalde forumdaki diyer arkadaşların eklediği resimlerde ufak oluyor

fotodakıde cok şriinmiş yafff=) eee bebek işde ne dusunurkı baska seker cıkolata ama bu akıllı bezıde dusunmus bak=)

yeliz&osman

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 03 Ocak , 2008, 14:02:05
fotodakıde cok şriinmiş yafff=) eee bebek işde ne dusunurkı baska seker cıkolata ama bu akıllı bezıde dusunmus bak=)

akıllıdır oğlum şükürler olsun ama bu gün cok hasta teyzesi üşütmüş sanırım hafif ateşi var birazda huysuz oğum hasta oldumu cok kötü oluyorum ALLAHIM şifasını versin inşallah onu hasta görmeye dayanamıyorum içim sızlıyor  :'(

kıyamamm bebişe benn kötü dusunme cnm cok gecmıs olsunn ıştahıda yoktur demiii.bi doktora goturseniz  neyı varki acaba:(
üzülmemeye cals cocuk ama bu bız bıle en ufacık seyde üşütüp hasta oluyoruz ..havalarda ck soguk hemm...aslnda cok dıkkat etmek lazım ama olcgı varsada oluo yani :-[ :-[

semra

zuhalcim kücük gelin cok tatli allah anali babali büyütmeyi nasip etsin :amin: :nazar: :nazar:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bende bayildim bu kucuk geline masallah annesi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kucuk gelin bilezikleri falan bayildim :k06: :k06: ben bu melege ya cok tatli cok öpüyüorum annecigi bu melegi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

arkadaşlar teşekkurlerrr... sizin cocuklrınzda cok gusel ya yunus emre ve tuana allahımmmm sıze hıc bı kotulugunu gostermesınnn...allah on u sıze bagıslasın...
ama bnmkının kucuk gelın ddgm kadar var demii :ehi: Allah herksn gönlune göre verıo walla  ama bızımkı fzla süslu olcak gbıme gelıo :ehi:
:ehi:

sevda

evet bencede tek sayfa daha güzel olucaK FISTIK.... ;) :opucuk:

-Butterfly-

Zuhalcim allah yavruna uzun omurler verisnn ..Tum resimleri harika masallahh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah kem gozlerden korusun cimcimemi  :amin: :amin: Tam bir prenses olmus yavrum  pamuk prenses hemde cok guzell mis gibi kokuyordur o simdi  melek melek benim icin o guzel gidisin bir kokla olurmu birde o minik ellerinden op lutfennn  :opucuk: :opucuk:

cute_00

zuhalcim  hayırlı  olsun.. :flowers:
çok  güsel bebeğin var  maşallah... :nazar:  :nazar: prensesler gibi  giydirmişin bide...mis  gibi  kokuyoduur şimdi...allahım  korusuun nazarladan.. :amin:
öpüyoruz ikinizide... :opucuk:  :opucuk:

arkdslar teşekkur ederım saolun.... armagancımm tek syfa yapayım bariii dogru haklıssnız .ne bılım ben buranın formatını cnm aaa :ehi:
ayrıca cocuklr ck tatlı yaaaaa allah nazarlardan korusun arkdslarr.....
buarada bolbol öpucemmm gıdısınıı söz ;D